Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Konzumerizam

Da li ste ove godine šopingovale na sniženjima? Ja mogu sa ponosom da kažem da ništa nisam kupila u radnji. (za sad, držim se) Kačeći ovde na prodaju po 50 stvari novih s etiketom mislim da sma se malo drmnula i ne idem po radnjama. Sad...to što sad čekam 4 paketa, o tome cu da prećutim. Bar su krpice i limundo u pitanju. Plus su dva paketa zamena tako da je to okej! Da li je neko još na šoping detoksu 😂🙃 Podelite iskustva. Osećam se kao da se oslobađam zavisnosti
2024 02 11
Ne na sniženju, ako ništa bar sam tome odolela. Kupovala sam neke stvari po radnjama ali ciljano, tipa "to mi treba" idem da potražim. Maltene sam izbacila to da "udjem da vidim šta ima" I kupim stvari koje mi uopšte ne trebaju. Samo je upitno da li mi te stvari koje sam ciljano kupila zaista trebaju, odgovor je verovatno, ne. S druge strane, zamenila sam tu kupovinu gluposti po radnjama sa kupovinom na krpicama, tako da iskreno ne bih rekla da je mnogo bolja situacija. Sad se trudim da se ovde fokusiram više na prodaju, kad bih uspela da rasprodam torbe i obuću, "procvetala" bih, jer stvarno je došlo do toga da nemam gde da ih držim. Bukvalno sad kad bih kupila neke cipele morala bih da ih stavim negde u sred kuće jer po ormarima više ništa ne staje. U jednoj temi je članica napisala "Kupujem stalno, time se lečim" i bukvalno kao da sam ja pisala, stvarno imam problem sa tim.
2024 02 11
> Her_Fashion: > Ne na sniženju, ako ništa bar sam tome odolela. > Kupovala sam neke stvari po radnjama ali ciljano, tipa "to mi treba" idem da potražim. > Maltene sam izbacila to da "udjem da vidim šta ima" I kupim stvari koje mi uopšte ne trebaju. > Samo je upitno da li mi te stvari koje sam ciljano kupila zaista trebaju, odgovor je verovatno, ne. > S druge strane, zamenila sam tu kupovinu gluposti po radnjama sa kupovinom na krpicama, tako da iskreno ne bih rekla da je mnogo bolja situacija. > Sad se trudim da se ovde fokusiram više na prodaju, kad bih uspela da rasprodam torbe i obuću, "procvetala" bih, jer stvarno je došlo do toga da nemam gde da ih držim. Bukvalno sad kad bih kupila neke cipele morala bih da ih stavim negde u sred kuće jer po ormarima više ništa ne staje. > U jednoj temi je članica napisala "Kupujem stalno, time se lečim" i bukvalno kao da sam ja pisala, stvarno imam problem sa tim. Ja sam na krpicama pod striktnom "tri odu jedan kupim" pravilu. Ili razmena. Skroz saosecam...Meni cipele stoje na 3 razlicita mesta jer nije dovoljan ceo jedan cipelarnik od poda do plafona... Ma užas
2024 02 11
Godinama ne kupujem u prodavnicama, samo na internetu. Sve imam, ništa mi ni ne treba, ali se uvek nađe neki zanimljiv i unikatan must have komad ovde, pa to uvek uzmem i pošto sam se ugojila, apsolutno sve farmerke sam morala da rasprodajem, pa da kupim druge. 😁🌸 Imala sam ih 90 tako da o zavisnosti o šopingu bolje da ne komentarišem. 😁
2024 02 11
Ja sve vise mislim da ta kupovina bar kod mene prerasta u problem (javite se ako vas ima još da mi bude kao bolje),jer hvatam sebe da kupujem i ako mi to u tom trenutku ne treba ali neka možda zatreba…pa onda poklanjam,prodam…kad vidim ono “sale “ na izlogu kao da me gura nesto otpozadi makar da udjem da vidim… kakav crni šoping detox pa ja vrv i dijetu ne bi otpostovala do kraja 🤣
2024 02 11
@Angiee Isto tako. Imam jedan ormar u predsoblju, deo sa policama su kutije sa obućom, pa onda u onom delu gde se kače kaputi na dnu su kutije sa obućom, a na polici na vrhu torbe. Slična situacija sa garderoberima u spavaćoj. Najgore mi je što ništa ne mogu ni da nosim jer dok pronađem to što sam zamislila treba mi 2 sata da se obučem, na kraju stalno vrtim isto. Razumem I da su mi jake cene, al nekako mi teško pada da prodam npr. Replay čizme plaćene 20000, obuvene 2 puta za tipa 5000, bukvalno su nove. Evo ne znam šta da radim i kako da prodam to. Imala sam momente kad mi se smučilo I dosta smanjila cene, slala poruke po Inboxu, pa opet ništa. Da ne pričam o obući koja je potpuno nova, a ne odgovara mi.
2024 02 11
Molim sve prevarante ovim putem da se sklone sa sajta ,jer ukoliko zbog istih prodaja bude i dalje u stagnaciji ,msm da će mo u kratkom roku biti živi zatrpani…Hvala lepo 🤔🤗
2024 02 11
> DoliBlack: > Godinama ne kupujem u prodavnicama, samo na internetu. Sve imam, ništa mi ni ne treba, ali se uvek nađe neki zanimljiv i unikatan must have komad ovde, pa to uvek uzmem i pošto sam se ugojila, apsolutno sve farmerke sam morala da rasprodajem, pa da kupim druge. 😁🌸 Imala sam ih 90 tako da o zavisnosti o šopingu bolje da ne komentarišem. 😁 Meni je bolje bilo pre Krpica, ja ovde kupujem kao luda. Imam npr 3-4 teksas jakne, I naidjem na Levis Made in Yugoslavia, iz tipa 80ih, I kupim samo jer je Levis Made in Yu. Imam neku pasiju za te vintage stvari i tako kad naletim na nešto kupujem bez razmišljanja. Primer, mini torbica, ručna, marka je Carshoe (kompanija u vlasništvu Prade), kupila sam je ovde pre godinu dana jer Vintage, retka itd, naravno da je nisam nosila a ne znam ni da li ću.
2024 02 11
> Her_Fashion: > > DoliBlack: > > Godinama ne kupujem u prodavnicama, samo na internetu. Sve imam, ništa mi ni ne treba, ali se uvek nađe neki zanimljiv i unikatan must have komad ovde, pa to uvek uzmem i pošto sam se ugojila, apsolutno sve farmerke sam morala da rasprodajem, pa da kupim druge. 😁🌸 Imala sam ih 90 tako da o zavisnosti o šopingu bolje da ne komentarišem. 😁 > Meni je bolje bilo pre Krpica, ja ovde kupujem kao luda. > Imam npr 3-4 teksas jakne, I naidjem na Levis Made in Yugoslavia, iz tipa 80ih, I kupim samo jer je Levis Made in Yu. > Imam neku pasiju za te vintage stvari i tako kad naletim na nešto kupujem bez razmišljanja. > Primer, mini torbica, ručna, marka je Carshoe (kompanija u vlasništvu Prade), kupila sam je ovde pre godinu dana jer Vintage, retka itd, naravno da je nisam nosila a ne znam ni da li ću. O broju jakni nećemo... 😁 Ne smem ni da brojim... Najgore što većinu zaista i nosim, pa ne bih prodavala, ali da mi treba toliko, baš i ne treba... Levis imam u svim krojevima i nijansama... 😁
2024 02 11
> Ormaricmoj86: > Ja sve vise mislim da ta kupovina bar kod mene prerasta u problem (javite se ako vas ima još da mi bude kao bolje),jer hvatam sebe da kupujem i ako mi to u tom trenutku ne treba ali neka možda zatreba…pa onda poklanjam,prodam…kad vidim ono “sale “ na izlogu kao da me gura nesto otpozadi makar da udjem da vidim… kakav crni šoping detox pa ja vrv i dijetu ne bi otpostovala do kraja 🤣 Jaoo "možda zatrba". Ja i moja majka kad idemo zajedno, pa kupimo KUPAĆE KOSTIME u sred zime, i to pogresne velicine JER KO ZNA KOJI CEMO BROJ BITI NA LETO, jednobojne majice JER MORA DA SE IMA U SVAKOJ BOJI jer šta ako baš nemam ROZEDO rolkicu za ispod skaoa već samo Cijan plavu i Mint. A samo 699 din. Greota. A vidi ove NEUDOBNE cipele iz berške. Jesu sa štiklom od 15 centimentra, ali šta ima veze, trebaće za neku proslavu gde se sedi. Ipak su samo 1999. Torbice +++ Ova je samo 400 din nema veze što ne staje telefon, držaću ga u dzepu
2024 02 11
Znam da je van teme, ali moram, sad naidjoh na ovo. 🤣 Na kraju ću ovom gospodinu da prodam džak čarapa i da kupim neki magacinski prostor 😂😂 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/604fb4b8ac5ba47fe6159d294b1dc29e.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/304eb1e5e9c1ec76dc985d8cac389efa.jpg)
2024 02 11
"Jeste da sam matora da se oblačim kao teen, ali šta, ove dzeparice su baš kul na duboke patike KOJE NEMAM. I onda kupim i patike. Ali sve torbe su mi fensi. Moram i neku sportsku da mi se slaze uz nove patike. Jaooo a mogla bih i ovaj crop top gde mi se vidi pola levog gruda. Šta? Na more kad odem pa upoznam nekog seksi španca"
2024 02 11
> Her_Fashion: > Znam da je van teme, ali moram, sad naidjoh na ovo. 🤣 > Na kraju ću ovom gospodinu da prodam džak čarapa i da kupim neki magacinski prostor 😂😂 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/604fb4b8ac5ba47fe6159d294b1dc29e.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/304eb1e5e9c1ec76dc985d8cac389efa.jpg) MENJAM 20 KOMADA NOŠENIH ČARAPA ZA MESEČNI ZAKUP GARAŽE
2024 02 11
E top, taman mu mesecno saljem paket carapa :') :') Kako ne dodje neki sa fetisom za obucu :') to je valjda skup sport
2024 02 11
> angieengel: > "Jeste da sam matora da se oblačim kao teen, ali šta, ove dzeparice su baš kul na duboke patike KOJE NEMAM. I onda kupim i patike. Ali sve torbe su mi fensi. Moram i neku sportsku da mi se slaze uz nove patike. Jaooo a mogla bih i ovaj crop top gde mi se vidi pola levog gruda. Šta? Na more kad odem pa upoznam nekog seksi španca" Ja sam tako kupila odelo, crno, poslovno "da mi se nadje", a radim od kuce u pidzami.
2024 02 11
1 2 3 4