Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Ne mogu da izmenim oglas,zasto?

Ni meni ne radi od sinoc.
2024 02 22
Upravo htela da rezervisem za kupca, ne moze :|
2024 02 22
Od sinoc listam i sve isti predmeti,ne ubacuju se novi oglasi.Bas cudno🤔
2024 02 22
Nije to cudno, normalno je, desavalo se vec.
2024 02 22
ceo sajt je užas, ostao u 2011. godini, bitno da admin skida objave i ostavlja utiske😂
2024 02 22
Pozdrav članicama. Slična situacija desila se i pre,ne mogu baš tačno da kažem, recimo godinu dana. Sajt je bio u nekoj vrsti obrade, unapredjivan i nije funkcionisao nekoliko dana. Nakon toga opet je sve bilo u redu. Moje mišljenje je da je to razlog. Možda je potrebno malo strpljenja. Pozdrav svima.
2024 02 22
I dalje je nemoguće izmeniti oglas i postaviti novi
2024 02 22
Ne mogu nikako da izmenim oglas.
2024 02 22
> natasaraskov: > Pozdrav članicama. > Slična situacija desila se i pre,ne mogu baš tačno da kažem, recimo godinu dana. Sajt je bio u nekoj vrsti obrade, unapredjivan i nije funkcionisao nekoliko dana. > Nakon toga opet je sve bilo u redu. > Moje mišljenje je da je to razlog. > Možda je potrebno malo strpljenja. > Pozdrav svima. Sve bi bilo u redu da su postavili obavestenje"radovi u toku". Ipak ima korisnika koji placaju njihove usluge. Kp je tata za ove, tamo obavestavaju svoje clanove o svemu.
2024 02 22
Da li će ovo dugo da traje? Da li neko zna šta da radim sa reklamama,poludeću koliko iskaču? Unapred hvala na pomoći.
2024 02 23
> natasaraskov: > Pozdrav članicama. > Slična situacija desila se i pre,ne mogu baš tačno da kažem, recimo godinu dana. Sajt je bio u nekoj vrsti obrade, unapredjivan i nije funkcionisao nekoliko dana. > Nakon toga opet je sve bilo u redu. > Moje mišljenje je da je to razlog. > Možda je potrebno malo strpljenja. > Pozdrav svima. a da li mozda nije vreme da za adminovo ocenjivanje i brisanje oglasa?
2024 02 23
DRAGE ČLANICE, VEĆ 2 DANA NE MOGU DA DODAM NOVE ARTIKLE, NAO NI DA IZMENIM CENU POSTOJEĆIH. VIDIM DA SE TO VEĆ DEŠAVALO, A KAKO SAM OVDE NOVA, MOLIM ZA POMOĆ:)
2024 02 23
isto
2024 02 23
> Tijana05: > Pokušavam da izmenim oglas ,htela sam da dodam Jos jednu sliku,medjutim kad kliknem na izmeni udje i nista ne prikazuje,ni stranicu ni oglas ,prvi put ovako,ne razumem 🤔
2024 02 23
Pozdrav, takođe ni ja ne mogu sniziti cene na nekim stvarima. Ne znam zašto?!
2024 02 23