Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Uklanjanje osvetnicke negativne ocene

Vidis, Kablovska, sta sve neko radi za par stotina dinara zarade na kineskim cetkicama... Jos oznaka prodato, da ispadne kako je neko naseo... Valjda je blam da ih samo obrise i ispari forever. A ako zaista jeste, eto trece negativne zbog uvaljivanja fake trasha... Inace, vrlo je lose sto ljudi cute na ovakvo ophodjenje. Izgleda je vecini normalno da te neka tamo izvredja u ovakvoj situaciji.
2024 03 07
Pošto je pitanje bilo kako da se ukloni osvetnička rešenje bi bilo da se prvo ukloni utisak dat na neostvarenu saradnju.
2024 03 07
A mogla je da ostavi neutralan utisak. Sad ima jos jedan negativan + se pokazala sta prodaje.
2024 03 07
Ja imam ove cetkice, sigurno 3godine unazad. Mogu ih fotografisati kako izgledaju. Npr, skroz desno je kracih dlaka kao sto je prikazano u DM fotki. Nema tu kosinu ni posle tri godine, kao sto Milicina ima nova. Velika skroz levo vlasi u drugoj boji ima otprilike dve trecine, kao na fotki iz DMa, takodje. Blender sam odavno vec bacila, inace im nije kvalitetan ovaj iz seta, eto samo njega ne mogu da uporedim zasigurno. Da gospodjica Milica nije "prodala set", mogla je da izvadi svoje Kineze iz kutije i fotografise, pa da se ne igramo corave bake, tj corave Milice, samo da bi nas ubedila u nesto sto nije istina, a toga je svesna i sama. Ipak ne pricamo o npr Bobbi Brown cetkicama koje su oko 70ak dolara komad, nego o RT koje svako moze da priusti i mnogo nas ima te cetkice. Ako me pamcenje sluzi dobro, kod Kineza su RT kopije oko 700dinara. Verovatno u VP prodaji spuste i na 500. Kvalitet dlake ne bih ni komentarisala, Kineze nisam pipala, ali sam RT iz DMa zaista zadovoljna. Znaci, ti da bi zaradila 700, 800din, maltretiras devojku koja ti kaze da je imala smrtni slucaj. Navodis da treba i mora da uplati jer "ides do poste". Zbrzavas je u njenoj boli da bi joj uvalila kopiju. Koliki necovek neko moze biti od 0 do Milica prodavacica kineskih cetkica? Sram i blam.
2024 03 07
Sanja, tebe bih zamolila da promenis svoju ocenu u neutralnu, po propisima sajta i da u ocenu okacis komentare gde se vidi da clanica Milica prodaje kopiju cetkica. Eto, bukvalno joj ispravi tu ocenu kako i zahteva, ali ti budi covek i to uradi po pravilniku sajta. Znaci, neutralna joj sleduje, sa konkretnim opisom oko pokusaja uvaljivanja kopija i necovecnosti. Posto mi se javlja da ce obrisati temu ako joj okacis link ka temi jer je ona i otvorila temu. Naravno, meni je najmanji problem da okacim skrinove koje sam vec napravila u novu temu pa da joj tako markiras nalog. I naravno, ocenu joj ostavljas u odeljku za prodavca. Sto rece Kablovska, autogol je napravila, ali ovo je level pro kada neko trazi pravdu za sebe, da drugi clanovi naprave dodatni pritisak i napad na clana koji prozivljava svoju bol zbog gubitka, a usput zaboravi da skine gace da obavi nuzdu i sam sebe uneredi. Zenska se sama polila kofom gadosti po glavi, fenomenalno zaista.
2024 03 07
> DzoDzo: > Znaci, ti da bi zaradila 700, 800din, maltretiras devojku koja ti kaze da je imala smrtni slucaj. Navodis da treba i mora da uplati jer "ides do poste". Zbrzavas je u njenoj boli da bi joj uvalila kopiju. Koliki necovek neko moze biti od 0 do Milica prodavacica kineskih cetkica? Sram i blam. 👆🏻
2024 03 07
Skrinove imam, mozda ipak otvorim drugu temu ako Milica prodavacica kineskih cetkica ovu obrise. Ono, razvlacis devojku kojoj se desilo nesto strasno, sto i mi tebe onda da stedimo. Ja sa skroz korektnim saradnjama u oba smera mogu sebi da dozvolim da delim pravdu. Nikad nikog nisam obmanula, niti imam nameru. Ne dozvoljavaju mi karakter i vaspitanje, koji tebi ocigledno, manjkaju.
2024 03 07
> DzoDzo: > A ja ne verujem koliko ti i pored ovoga sta devojka pise UPIRES kao mazgetina da ti uplati novac, alo monstrume, devojci je ubijena drugarica, da li si normalna, bre???? > Sajt je nekad bio mirno more dok niste dosle vi koje bi se khm za dinar i koje imate vise pakosti nego obraza. Eeej kakvih se ovde spletki desavalo, ali ovakva pakost da juris devojku za uplatu dok se sastavlja sa mozgom posle smrti drage osobe... DNO. Bravo. Nemaju ljudi vise saosecanja ni obzira, samo pare da im se daju i to u roku od odmah.
2024 03 07
1 2