Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako popraviti ispucalu eko kožu na jakni?

Ako neko ima ideju ili provereno šta može pomoći bila bih mnogo zahvalna 🥰
2024 03 27
Popraviti ispucalu eko kožu nikako. Ali, moze se oguliti, u slučaju da je ispod adekvatan materijal, tj da je tako nosiv predmet bez tog eko sloja, ali često i nije bas. Ja sam ogulila tanku paspul traku kojim je pončo opšiven, eko koza na kraju popucala da se ljusti, a predmet bez te trake kao nov, jer eko koza puca od stajanja. Onda sam rukave od eko kože izgulila na jednom mantilu, to sam isprobavala čisto da proverim moze li i na šta liči tako. Mantil je beo, rukavi crni i ne primećuje se da je nekad bila eko koža tu, ali je taj materijal na rukavima sad tanji u odnosu na ostalo
2024 03 27
Nazalost nikako. Jer to je znak da je krenulo da se siri i na ostale delove,ja sam probala da usijem neku tkaninu preko,ali ne vredi,za mesec,dva cela jakna mi je ispucala... 😓
2024 03 27
Slažem se da popravke nema. Ono puca i otpadaju delovi šta god radili sa njom. Bila bih zahvalna ako bi me neko demantovao! Kao što je rela članica pre mene možete probati da je oljuštite, pa da vidite na šta će ličiti taj materijal kad je oljušten. Moj brat je oljuštio crnu zimsku jaknu koja je imala delova od eko kaže. Sad izgleda sasvim ok. Nije lepa kao sa tom veštačkom kožom jer to daje sjaj i poseban šmeh. Jedina mana joj je što je sad više propustljiva za kišu. A greje isto kao i pre.
2024 03 27
Nikako, nema resenja😩
2024 03 27
Nikako, resenja i pomoci nema.Dve jakne sam bacila zbog iste situacije
2024 03 28
Savet od srca: bolje je kupiti polovnu koznu jaknu,nego novu od eko-vestacke koze.. Ja sam se naucila pameti posle dve bacene jakne,nosene po jednu sezonu. Kasnije kupila ovde polovnu,od prave koze i to je bio pun pogodak!
2024 03 28
Eko koža ima neki svoj vek i jednostavno dolazi do razgradnje materijala, tako da je i cena uglavnom prilagođena istoj. Može kao što je članica gore navela da se našije tkanina preko ispucalog dela, pa dokle traje - traje.
2024 03 29
Hvala svima na savetima, definitivno ne vredi bacati novac za eko kožu više... Hvala puno 😍❤️🥰
2024 03 29
> jacaikaja: > Popraviti ispucalu eko kožu nikako. Ali, moze se oguliti, u slučaju da je ispod adekvatan materijal, tj da je tako nosiv predmet bez tog eko sloja, ali često i nije bas. Ja sam ogulila tanku paspul traku kojim je pončo opšiven, eko koza na kraju popucala da se ljusti, a predmet bez te trake kao nov, jer eko koza puca od stajanja. Onda sam rukave od eko kože izgulila na jednom mantilu, to sam isprobavala čisto da proverim moze li i na šta liči tako. Mantil je beo, rukavi crni i ne primećuje se da je nekad bila eko koža tu, ali je taj materijal na rukavima sad tanji u odnosu na ostalo Pa da i meni se to desilo,ja inace imam crvenu jaknu od eko koze i damo sam je dva puta nosila ,danas kad sam usla u sobu ,cisto da slozim stvari ,skinem i tu jaknu sa vesalice i imam sta da vidim ,znaci sokirala sam se ,gore na vratu popucalo na par mesta ,uzas tuga me uhvatila jer sam bas papreno platila tu jaknu 🥹
2024 04 02
> Dancer: > Hvala svima na savetima, definitivno ne vredi bacati novac za eko kožu više... > Hvala puno 😍❤️🥰 Ne vredi ,ja sad moju mogu samo u kontejner
2024 04 02