Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li imate isti utisak?

Cao. Ne znam da li je to samo kod mene, ali cini mi se nekako da ljudi imaju sve manje poverenja i strpljenja. Neki su cak toliko nestrpljivi, da prosto ne znaju da odmere ni reci ni postupke. Ok, zivimo svi zivot, ali neki imamo dovoljno obaveza i stresa da bismo se i ovde jos stresirali. Ne znam, ja imam skoro 200 pozitivnih utisaka, ali opet im to nista ne znaci. Pa nismo svi isti, nismo prevaranti, samo nekad ne mogu da posaljem isti dan kad uplatite, jedino to.
pre 23 dana, 11:56
Mislim da je generalno strpljenje opalo u svakom smislu, a sad što se poverenja tiče, mogu da razumem ako su nove članice u pitanju. Ja nisam imala problem sa time, kad god uplate devojke fleksibilne su ne smeta im da čekaju slanje, osim ukoliko mi izričito napomenu da im je bitno da pošaljem taj dan. Meni i posle 7 godina na sajtu ume nekad da bude frka kad uplaćujem unapred, ne znam što ali eto x-)
pre 23 dana, 14:17
Hahahaha meni je fenomen bio kad je devojka sa 5 negativnih na oko 75 pozitivnih na moj predlog da mi prvo posalje predmet, pa da platim kada dodje, AKO dodje kako je opisan rekla "sto bih ti ja verovala?" Npr, zato sto sam to ja, ono kao, zna se ko sam, na moje akcije oko prevaranata... Mislim, na kraju je pustila paket tako, dobila svoje pare jer je predmet bio ok. Ali ako se nekom daju podaci za uplatu, nekako mislim da je ok reci da li mozes do poste isti dan, neko radi pa nema kada da pusti, nekom posta radi krace(meni) i ako mi neko uplati u podne, necu sigurno sedeti kuci i cekati uplatu kao neka vrba pa juriti da dodjem do 14h kada je kraj radnog vremena poste... Nedostatak komunikacije, prosto, dovede do tih "nepoverljivih" situacija. I obaveza prodavca je da komunicira sa kupcem kako treba, dok ne dodje paket.
pre 23 dana, 14:36
Naravno, slazem se. Praksa mi je da kazem da cu javiti kad posaljem, da ce biti narednih dana i onda uvek i javim, posaljem broj posiljke ako traze, ali mislim da to nije situacija na sajgu samo, nazalost. Ljudi sve kraci fitilj imaju. 😢
pre 22 dana, 17:20