Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Vratite stari sajt, ovaj je potpuno bezveze

Iskreno, već neko vreme priželjkujem da se uvede neka promena na sajt. Nadala sam se da će unaprediti chat ili algoritam... Na prvu loptu me iznenadilo kad sam ušla u sajt, ali nakon par minuta sam ekstremno razočarana. Blagi užas... Jedna od omiljenih stvari mi je bila da sednem i kopam po sajtu, al mi je ovaj update ubio svaku želju... :'(
2024 04 10
Slazem se, ovaj novi update je katastrofa uopste mi se ne svidja. Molim vas sredite ovo….
2024 04 10
Da se pridruzim ostalima,vratite nam stari izgled sajta Nepregledno je i zbunjujuće
2024 04 10
Slike su izduzene i mutne, opis je zbijen sve je nepregledno, ako sajt ostane ovakav nece dugo bukvalno krenem da postavljam stvari koje su mi admini obrisali i kad vidim kakav je sajt i kakve su slike samo izadjem izgubim volju a da listam stvari da bih nesto kupila tek nemam volje sa ovakvim sajtom...
2024 04 10
Užasno nepregledno i frustrirajuće. Ako ovako ostane, neću posećivati sajt.
2024 04 10
Ja citam sve ovo i pitam se da li je moguce da samo meni sve radi normalno😂😂😂
2024 04 10
Može li neko da mi kaže kako sad da označim da je predmet prodat? Stoje mi samo tri opcije: uredi predmet, izbriši i prodaj opet? Ne snalazim se uopšte 😂😂
2024 04 10
Od reklama ne može da se funkcioniše na sajtu. Da li ste svesni da time odbijate korisnike? Izgubim želju za gledanjem nakon 3 minuta. Okej neka budu reklame ali samo na jednom mestu.. Ovo je besmisleno da svuda iskaču.....
2024 04 10
Od svih stvari koje ne valjaju sa novim dizajnom, ubedljivo najodvratnije sto su opisi profila i oglasa svi sazeti u jedan pasus. Jel toliki problem citati Enter komandu za novi red???? :') pregledala sam mojbutik.si i ovo je stvar koja je i tamo problem, a navodno je njima sredjen sajt. Dvaesprvi vek, programer ne zna da namesti da se citaju razmaci.
2024 04 10
> MilicaMica24: > Može li neko da mi kaže kako sad da označim da je predmet prodat? Stoje mi samo tri opcije: uredi predmet, izbriši i prodaj opet? Ne snalazim se uopšte 😂😂 Prodaj opet
2024 04 10
Kao i većina članica i ja sam razočarana novim izgledom sajta. Posete na profilu su se smanjile, jer verujem da se svima smanjila želja da 'kopaju' po sajtu. Non stop izlaze oglasi, pa je i loša preglednost. Admini bez ikakvog obaveštenja brišu oglase u kojima je sve navedeno, a vidim da se mnogima prašta komercijalna prodaja i nenavođenje batch kodova kozmetike. Ne mogu da kačim jednu te istu stvar 5x, da bi je oni posle par sati obrisali, stvarno gubim volju iako sam do sad imala stvarno divna iskustva sa članicama.
2024 04 10
ovo je katastrofa ! skroz nepregledno!
2024 04 10
Ju haos kakav je sajt. Kao da su ga pravili osnovci na casu informatike.
2024 04 10
Toliko bih volela da uvaže naše primedbe i vrate staru verziju, ovo ovako stvarno nagoni da se pređe na druge sajtove.
2024 04 10
NIsu trebali da menjaju dizajn sajta, samo je bilo potrebno da se uvedu neke nove opcije. npr pregled artikala osobe koje pratis
2024 04 10
1 2 3 4 5 6 ... 8