Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Vratite stari sajt, ovaj je potpuno bezveze

Slažem se, stari sajt je bio mnogo bolji. Meni pola stvari ovde sad i neće da otvori. Bag sa slikama, ne vidim predmete 🙄
2024 04 10
> JOVAANAA1199: > NIsu trebali da menjaju dizajn sajta, samo je bilo potrebno da se uvedu neke nove opcije. npr pregled artikala osobe koje pratis Izvinjavam se ali imali ste jednu saradnju na Krpicama pre dve godine, prodali jednu stvar a kupili niste nikad nista😳 Verovatno Vam uz svo duzno postovanje ni prosla verzija sajta nije bas nesto bila po ukusu…A sad Vam tek ova ne pase bas😂😂😂😂😂😂😂
2024 04 10
> zvoncica24: > Vratite stari sajt, nije ni pregledan ni prijatan. Teško je i glupo za snalaženje, odbijate posetioce. > Evo npr, kako pogledati Nove postavljene predmete, a ne samo ovih 10 sto se vidi na početku, i moraš da rifrešuješ stranicu da bi stalno izlazili novi predmeti. BEZVEZE, VRATITE NAM STARE KRPICE, NE ZNAM NI ZAŠTO STE GA MENJALI... Kako se uvecavaju fotografije, zna li ko?
2024 04 10
> zvoncica24: > Vratite stari sajt, nije ni pregledan ni prijatan. Teško je i glupo za snalaženje, odbijate posetioce. > Evo npr, kako pogledati Nove postavljene predmete, a ne samo ovih 10 sto se vidi na početku, i moraš da rifrešuješ stranicu da bi stalno izlazili novi predmeti. BEZVEZE, VRATITE NAM STARE KRPICE, NE ZNAM NI ZAŠTO STE GA MENJALI... Kako se uvecavaju fotografije, zna li ko?
2024 04 10
Stari sajt mnogooo bolji,vratite ga
2024 04 10
Ja ne mogu da se snađem ni gde su mi omiljeni predmeti... zaista je bolji onaj prethodni sajt, ovo sve čekam nesto da se desi kao nedovršen da je. Niti ćemo naše da prodamo, niti novo da kupimo ako se ne snalazimo. Ok je samo što sw ispod slika vidi broj pregleda i lakova...
2024 04 10
Zna li neko kako da oznacim artikal kao prodat?
2024 04 10
Sajt ocigledno vode neki stranci koji nit pricaju srpski nit zele da saradjuju sa nama.
2024 04 10
Meni su slike koje uploadujem muljave, a slikam ih jasno po danu i kad ih prebacim na komp super su kvalitet i rezolucija, ali ovde izgledaju potpuno bezveze sa ovim novim updateom. Takodje, devojke, kako uvelicavate sliku, ja dugo pritisnem kao sto su neke od vas rekle, ali to mi samo sam telefon daje opciju da sliku sacuvam, a ne da se otvori veca? Jako sam tuzna zbog ovog novog sajta…
2024 04 10
Molimo nadlezne za stari dizajn sajta. Ovo je bas uzas!
2024 04 10
džabe apelujemo i kukamo, nisu nas ni obavestili da dobijamo novu verziju sajta, a kamoli da nas konsultuju u vezi sa izmenama. korisnička služba, praktično, ne postoji. tako da - to nam je što nam je, šud vi stej or šud vi gou, noubadi kerZ. :s
2024 04 10
> EsBeBe: > džabe apelujemo i kukamo, nisu nas ni obavestili da dobijamo novu verziju sajta, a kamoli da nas konsultuju u vezi sa izmenama. > korisnička služba, praktično, ne postoji. > tako da - to nam je što nam je, šud vi stej or šud vi gou, noubadi kerZ. :s Pa naravno, baš će sad nas da pitaju... Kako da ne... 🤣 Kome se sviđa ostaje, kome ne, baš ih briga, doći će drugi kad jedni odu...
2024 04 10
Na hrvatskim krpicama admin makar obavestava clanice o tome sta se desava, i komunicira sa njima na forumu. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5906d52b4aee536455bd1f1073fadc49.jpg)
2024 04 10
> Mil011: > Na hrvatskim krpicama admin makar obavestava clanice o tome sta se desava, i komunicira sa njima na forumu. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5906d52b4aee536455bd1f1073fadc49.jpg) Btw, i ova slika mi je mutna! 😂😂😂
2024 04 10
upravo. toliko o tome. :|
2024 04 10
1 2 3 4 5 6 7 ... 8