Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Vratite stari sajt, ovaj je potpuno bezveze

Pa njima verovatno jeste, čim su promenili. Ima sto drugih problema na koje je ukazano, pa šta promene, promene. Žalili su se i na zastareo dizajn sajta i eto, opet se svi žale... 😁 Svetu je nemoguće ugoditi. 😊
2024 04 11
Gde bi nam kraj bio da se ovoliko zalimo na neke zaista bitne stvari u drzavi a ne za neki sajt sa krpicama... Kome se ne svidja neka napusti sajt, ostali ce brzo navici kao i na svaku promenu, nije kao da nam zivot zavisi od ovoga... Ljudima se stvarno ne moze ugoditi... 😁
2024 04 11
Nema šanše da se izmeni predmet.Stoji "sačuvaj predmet "i ti klikćeš i ništa, i onda ti vrati stari neizmenjen predmet.Katastrofa.Slike izdužene,teško se stavljaju ,ne znam zašto je uopšte menjan sajt.
2024 04 11
Ja sam imala problem sa izmenom slika, iz četvrtog puta sam uspela. Da li je do nas ili do sajta, nisam sigurna. Treba dosta da se sačeka izgleda da bi se pojavila ubačena slika, ili je neki bag.
2024 04 11
Iskreno, ovaj novi dizajn je bas bezveze.... Totalno je konfuzno, nepregledno ☹️
2024 04 11
Sajt je sada odvratan Napusticu ga nakon 9 godina
2024 04 11
Ovaj sajt nista ne valja, katastrofa..
2024 04 11
jednom recju ODVRATNO! Ako hocu da pogledam neku fotku uvecano, moram da je prvo otvorim kao "vecu" pa tek onda u prirodnoj velicini....ne mogu da se "setam" levo-desno kroz fotke u prirodnoj velicini.....da ne spominjem koliko je nepregledno, opis predmata neupadljiv skroz, organizacija sajta i stranice KATASTROFA! Dok ne vrate stari sajt ja sam otisla i premestam "biznis" na drugi sajt.
2024 04 11
Toliko je grozan i nepregledan sajt da nemam zelju niti da kupujem niti da prodajem, bolje da nisu nista dirali, verujem da ce biti sve manje aktivnih profila jer je ovo besmisleno….
2024 04 11
Ovo je uzas!!!! Ako ne znate da napravite bolje, onda nemojte ni gore!
2024 04 11
> KajaJee: > Sajt je sada odvratan > Napusticu ga nakon 9 godina Nisi jedina!
2024 04 11
Ni meni se ova promena nije dopala ( prosli sajt je imao" karakter" i preglednost ... najteze je dopreti do clanova a prvobitni izgled ovog sajta je to uspeo ...ovaj sada ipak deluje jako" hladno " i nepregledno ) mozda je potreban period prilagodjavanja ?! ...volela sam opciju" pocetak "koja je sada svedena na desetak predmeta .
2024 04 12
Nisam ulazila par dana i moram reci da sam sokirana novim izgledom. Kome li je ovo palo na pamet i zasto nemam pojma. Uzasno izgleda. :s
2024 04 12
Jel zna neko gde se nalazi omiljeni predmeti koje smo lajkovale?
2024 04 12
Ljudi ja sam mislila da je sajt zabagovao i cekam par dana necu da ulazim dok se ne sredi kad ono on “Sredjen”😂
2024 04 12
1 2 ... 4 5 6 7 8