Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Brisanje predmeta

Da li ste primetile da je sada dugme za brisanje predmeta IZNAD predmeta na profilu? Ja sam htela da obrišem prodate predmete i mislila sam da funkcija ne radi, ali sam onda shvatila da sam obrisala jedan predmet (a mpžda i više jer sam nekoliko puta kliktala). 😂 Inače ulazim na sajt preko telefona. I da li neko zna da li mogu da se vrate obrisani predmeti? 😊
2024 04 10
Ne mogu da se vrate. Da, sada su opcije iznad predmeta. Bilo bi dobro da uvedu dodatnu potvrdu brisanja, da li si siguran ili tako nešto, a ne ovako čim dodirneš - ćao 🤣, pa kad zabaguje sajt, zna se desiti da slučajno obrišemo.
2024 04 10
I ja sam tako obrisala greškom nešto i pojma nemam šta je bilo. Mislim da se nikad neću setiti. 😁 Stvarno treba potvrda brisanja. Već sam ukazivala na to.
2024 04 10
Slažem se sa vama potpuno. Nadam se da će uvažiti bar neku od naših sugestija sada kada su krenuli da rade na sajtu. 😊
2024 04 10
> Anast.: > Da li ste primetile da je sada dugme za brisanje predmeta IZNAD predmeta na profilu? Ja sam htela da obrišem prodate predmete i mislila sam da funkcija ne radi, ali sam onda shvatila da sam obrisala jedan predmet (a mpžda i više jer sam nekoliko puta kliktala). 😂 Inače ulazim na sajt preko telefona. I da li neko zna da li mogu da se vrate obrisani predmeti? 😊 I ja sam isto kao Vi obrisala predmet koji nisam zelela 🤣.. Nadam se da cemo dobiti dodatnu potvrdu brisanja ☺️
2024 04 11
Obrisala sam tri predmeta koje nisam zelela, taj prvi dan kad se sajt promenio.
2024 04 13