Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Usluge, VIP, promocije

Da li ste skoro uplaćivali novac za usluge itd? Sećam se da je bilo par tema gde članicama nije prošao novac, ili jeste ali usluge nisu radile. Čisto da proverim da li radi da ne uplaćujem bezveze. Hvala.
pre 11 dana, 08:17
Uplatila pre ovih promena i sve je proslo u redu
pre 11 dana, 10:50
Hvala, više me brine ovo posle promena 🧐 Valjda će se još neko javiti
pre 11 dana, 11:29
Da li se samo preko ovog trustapa uplacuje, i skidaju direktno sa kartice, ili moze preko broja telefona kao pre? Iskreno nesto ne bih bas kucala podatke sa kartice, nije mi sigurno😄 Ni sajt jos nije kako treba, samo baguje.. Ako moze neko da napise da li je uplacivao i da li je bilo sve u redu😄
pre 11 dana, 16:13
Ja sam uplatila, nije prosla dopuna,novac skinut sa racuna. Dan posle sam ponovo uplatila i stigla dopuna. Pisala sam adminu, odgovor nisam dobila, niti novac za tu neuspesnu dopunu. Vrv je zabagovao sajt u tom momentu. Vec sam se oprostila od tog novca. Moj savet je da uplacujete manji iznos.
pre 11 dana, 18:59
Kad zelim da dodam artikal za promociju ne nudi sve moje predmete. Nadam se da ce to sve resiti uskoro
pre 11 dana, 19:01
Hvala, uplatiću manje, da imam za VIP, trebaju mi kategorije😅 A za promocije ću onda sačekati dok ne reše situaciju.
pre 11 dana, 19:39
> TaniaMani: > Da li se samo preko ovog trustapa uplacuje, i skidaju direktno sa kartice, ili moze preko broja telefona kao pre? Iskreno nesto ne bih bas kucala podatke sa kartice, nije mi sigurno😄 Ni sajt jos nije kako treba, samo baguje.. Ako moze neko da napise da li je uplacivao i da li je bilo sve u redu😄 Jedino preko trustappa, ja sam uplaćivala pre ovog update-a i bilo je sve ok.
pre 11 dana, 19:40
Ja sam danas u 12.32 uplatila novac ali eto prvi put da nije leglo na racun na mk a uredno je skinuto sa kartice..
pre 11 dana, 20:22