Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Jos stranica za prodaju

Zanima me zna li neko postoje li jos neke stranice za prodaju robe? Posto do sad nisam naisla ni na jednu, a ovde prodaja prosto vise ne ide,zbog smanjenog interesovanja u skorije vreme
pre 17 dana, 08:45
Meni deluje da je svuda stala, znam za kupujem prodajem, halo oglasi, sasomange za besplatne oglase prodajem kolica covece vec 6 m ko nova su i niko nece sa 18 spustila na 12 hiljada a nova 47 ma ajde uzas . Cula sam za limundo ali se nesto plasim da ga otvorim jer se od svake prodaje placa njima neki procenat i dosta kom sam procitala da tuze za 20 dinara minusa pa onda raste i raste kamata i predmet dodele izvrsiteelju 😑 sta znam i ja pokusavam da se ratosiljam stvari ok su ali niko nece boz sacuvaj ko da sam sugava😆 ima i lalafo gde sam dozivela strasnu prevaru a nista ne mozes povodom toga samo sam dobila blok tako da nzm. Pratim temu 🙂
pre 17 dana, 09:39
KupujemProdajem nije los, mada je definitivno ^^muski^^ sajt...
pre 17 dana, 09:44
Ja sam preko KP prodala gomilu namestaja i raznih "kucnih" stvari, ali od garderobe skoro nista, pa tamo to vise ne kacim..
pre 17 dana, 10:52
Na KP idu i stvari za veće, 2xl i xl veličine. Čisto da znate da probate :)
pre 17 dana, 11:49
Ja prodajem na Instagramu :")
pre 17 dana, 15:44
> Zorana333: > Meni deluje da je svuda stala, znam za kupujem prodajem, halo oglasi, sasomange za besplatne oglase prodajem kolica covece vec 6 m ko nova su i niko nece sa 18 spustila na 12 hiljada a nova 47 ma ajde uzas . Cula sam za limundo ali se nesto plasim da ga otvorim jer se od svake prodaje placa njima neki procenat i dosta kom sam procitala da tuze za 20 dinara minusa pa onda raste i raste kamata i predmet dodele izvrsiteelju 😑 sta znam i ja pokusavam da se ratosiljam stvari ok su ali niko nece boz sacuvaj ko da sam sugava😆 ima i lalafo gde sam dozivela strasnu prevaru a nista ne mozes povodom toga samo sam dobila blok tako da nzm. Pratim temu 🙂 Pa šta je problem ispoštovati i uplatiti im proviziju. Ne kapiram. 20 din, 20 din... Dopunite račun i skidaju vam sa tog računa, ako odete u minus, lako opet dopunite, neće vas za dva dana tužiti sigurno. Imaju strožija pravila, ali šta je teško ispoštovati. Sajt je ok skroz. Ima uvaljivanja kao i svuda, ali proda se ponešto i tamo, zavisi šta imate. Nije da baš cveta prodaja, ali jednom kad stavite oglas po fiksnoj ceni, ne morate obnavljati, oni rotiraju s vremena na vreme. Samo je bitno da odmah deaktivirate ako se proda na drugom sajtu, da vam neko tamo ne bi kupio i skinuo proviziju i zalepio negativnu.
pre 17 dana, 16:23
> marijaa_5: > Zanima me zna li neko postoje li jos neke stranice za prodaju robe? Posto do sad nisam naisla ni na jednu, a ovde prodaja prosto vise ne ide,zbog smanjenog interesovanja u skorije vreme Ne vidim da prodajete nešto. Na kp ide samo muško, a i to slabo i svi samo spuštaju cene do bezobrazluka. Možete samo 20 oglasa da postavite, obnavljanje je preskupo, a posle 30 dana se automatski brišu i morate sve opet, pratioci se gube... Na instagramu ne može tek tako bezveze da se otvaraju profili i prodaje jer neće ići ako stranica nije razrađena i nema neki koncept.
pre 17 dana, 16:29
> Ejndzi: > Na KP idu i stvari za veće, 2xl i xl veličine. Čisto da znate da probate :) Eto, to nisam primetila... Interesantno...
pre 17 dana, 16:43
Ja sam prodavala preko Marketplace-ai islo je dobro ali je sada i to stalo Jeste cule za onaj nekinovi sajt mojetvoje.rs? I da li prodajete po fb grupama?
pre 16 dana, 20:29
> Trifteraj: > Ja prodajem na Instagramu :") Imas svoj profil ili preko nekog?
pre 16 dana, 20:30
> DoliBlack: > > Zorana333: > > Meni deluje da je svuda stala, znam za kupujem prodajem, halo oglasi, sasomange za besplatne oglase prodajem kolica covece vec 6 m ko nova su i niko nece sa 18 spustila na 12 hiljada a nova 47 ma ajde uzas . Cula sam za limundo ali se nesto plasim da ga otvorim jer se od svake prodaje placa njima neki procenat i dosta kom sam procitala da tuze za 20 dinara minusa pa onda raste i raste kamata i predmet dodele izvrsiteelju 😑 sta znam i ja pokusavam da se ratosiljam stvari ok su ali niko nece boz sacuvaj ko da sam sugava😆 ima i lalafo gde sam dozivela strasnu prevaru a nista ne mozes povodom toga samo sam dobila blok tako da nzm. Pratim temu 🙂 > Pa šta je problem ispoštovati i uplatiti im proviziju. Ne kapiram. 20 din, 20 din... Dopunite račun i skidaju vam sa tog računa, ako odete u minus, lako opet dopunite, neće vas za dva dana tužiti sigurno. Imaju strožija pravila, ali šta je teško ispoštovati. Sajt je ok skroz. Ima uvaljivanja kao i svuda, ali proda se ponešto i tamo, zavisi šta imate. Nije da baš cveta prodaja, ali jednom kad stavite oglas po fiksnoj ceni, ne morate obnavljati, oni rotiraju s vremena na vreme. Samo je bitno da odmah deaktivirate ako se proda na drugom sajtu, da vam neko tamo ne bi kupio i skinuo proviziju i zalepio negativnu. Hvala na objasnjenom nacinu upotrebe sajta limundo 🙂
pre 16 dana, 20:56
> Anja0404: > > Ejndzi: > > Na KP idu i stvari za veće, 2xl i xl veličine. Čisto da znate da probate :) > Eto, to nisam primetila... Interesantno... Ziva istina, postavila sam paket stvari javilo mi se jedno 5 zenna trazeci xl, l i vecce vel
pre 16 dana, 20:58
eofinger sajt moj ormar aplikacija
pre 16 dana, 21:32
Možete prodati odeću i preko hes.rs (na Instagramu @hes__express), upoznala sam devojku koja je osnovala taj biznis na predavanju o preduzetništvu ☺️
pre 16 dana, 05:44
1 2