Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

treba mi savet

razmisljam vec godinama da se ofarbam u crno.. [:stidljiv] , inace sam satirana, imam plave oci, da li je to velika promena i da li je neka od vas tako presla i da li je zadovoljna? [:osmeh] [:poljubac]
2013 10 13
Ja,ja....bila sam u pramenovima godinama...a zadnjih 7-8 sam crna. Mada ja imam braon oci i crne obrve....ali svejedno,mislim da plavookim devojkama lepo stoji crno.
2013 10 13
znaci zadovoljna si? [:osmeh] i ne bih se nikada vise vratila pramenovima?
2013 10 13
Osim ako nemash bash beo ten pa da budesh ko avet [:smejuljiti] shalim se, boja se lako izvlaci ali budi spremna na to da posle crne jakoo teshko cesh dobiti neku dr boju :)
2013 10 13
Mislim da crna kosa i plave oci odlicno idu! :) Licno se nisam farbala, ali su mi sve devojke sa tim kontrastom prelepe. :)
2013 10 13
Jako sam zadovoljna i ne planiram ni da menjam boju kose,ali sto kaze Jelena...ako si bas svetle puti,mozda da razmislis opet...i ako imas svetle obrve,ne znam da li ce biti ok.
2013 10 13
jelena to znam, zato se i plasim [:pospan] , a imam beo ten [:keziti] , parfem23 jos u vecoj sam dilemi sada [:pospan] [:poljubac]
2013 10 13
Ja sam dosta menjala boju kose, a imam plave oke! I bilo mi je tako dunulo u glavu da iz mahagoni boje predjem u crnu! [:smejuljiti] Što sam i uradila, i jako kratko sam bila crnka, prosto uz moj oblik glave i ten, nije išla garava crna [:smejuljiti] I posle toga dugo mi je trebalo da na koliko toliko prirodana način posvetlim kosu. Sad sa već par godina pepeljasto plava, baš ovakava boja [slika:2ff9e1a1-7636-4c5d-92c9-489363da2e67] [:lepota]
2013 10 13
nisu mi svetle obrve uopste, prirodna mi je tamno smedja kao i obrve [:osmeh] , mada ten nije problem toliki, nisam preterano svetla [:osmeh]
2013 10 13
petra a kazi mi koji ti je oblik lica i duzina kose? [:osmeh] bas ce da mi pomognu saveti da vise odlucim [:poljubac]
2013 10 13
Draga poslaću ti svoju sličicu u inbox! [:lepota] [:poljubac]
2013 10 13
Ja u crnu nikad vise ne bih otisla, jer mi je grozno sto posle imas muku da izadjes iz crne. Sad imam moju prirodnu boju i divno mi je <3
2013 10 13
dzo dzo , a sta ako budem zadovoljna i ne zelim da je promenim? [:pospan] , neznam sta da radim [:stidljiv]
2013 10 13
Ne znam ja idem logikom da je crna jedna, a braon i plava ima zilion nijansi. Glasam pre da se ofarbas u neku coko boju. Ako nisi prirodno crna, nemoj siliti da budes. [:osmeh] Ipak je prirodna boja ono sto nam najbolje stoji.
2013 10 13
DzoDzo-slažem se, da je crna jedna, a braon i plava ima zilion nijansi. [:osmeh] Jer i ja sam imala Tantalove muke da posvetlim kosu [:plakati]
2013 10 13
1 2