Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Zdravlje /

Bolesti /

Molim vas za pomoc ako je neko bio u ovoj situaciji... :(

Boli me u grudima vec desetak dana i to sa leve strane u predelu srca... Prvo sam mislila da sam se prehladila i da je sv ok, medjutim kako su dani prolazili videla sam da mi nista od toga ne prestaje... Bol je u vidu probadanja i dugo traje, smenjuje se na nekoliko mesta u grudima... Danas sam otisla lekaru konacno kada sam skupila novac jer nemam knjizicu, bila sam kod doktork interne medicine, poslusala me je, uradila EKG i rkla da nije angina pektoris niti infarkt po EKG-u i da ne zna uzrok bola... Sta bi to moglo da bude? Jako sam zabrinuta! [:tuzan]
2013 11 04
Meni se to dešava i sad nekad, ali stvarno ne znam šta je u pitanju. Išla sam kod lekara zbog drugih stvari na kompletne preglede i sve je do sada bilo u redu, nikakvi problemi sa srcem. Možda da odeš kod još nekog lekara? [:sokiran]
2013 11 04
imala sam istih problema snimala sam srce i ok je,radila sam analize i ispostavilo se da je bol bio od zeludca tako da moj savet ti je da proveris zeludac
2013 11 04
Stres i nervoza [:stidljiv]
2013 11 04
Stres, nervoza, ili anksioznost
2013 11 04
Da, htedoh i ja da napisem da se to meni desava kada jedem nesto 'tvrdo', al sam pomislila da ce pomisliti da ne mislimo na isto probadanje
2013 11 04
Jooj, hvala vam, devojke.... Nemamm knjizicu i onda mi puno para treba jer privatnici bas deru [:plakati] Inace meni srce kuca brzo, to je opste poznato ali plasim se da nije nesto ozbiljno...
2013 11 04
draga ja sam se po bolnici vukla mesecima zbog kocenja u predelu srca,ubrzanog rada srca i aritmija cak sam i na internom lezala na ispitivanju jer nisu znali sta je i od cega to potice ustanovili su da je zeludac..veruj mi od zeludca se imaju siptomi kao angina pektoris..i sada mi to nekada naidje..pijem lekove za zeludac [:tuzan]
2013 11 04
I meni se to dešavalo za vreme ispitnog roka, i čim je prošla napetost više me ne boli. [:osmeh]
2013 11 04
da,moze da bude dosta i na nervnoj bazi [:stidljiv]
2013 11 04
I meni brzo kuca srce, ali ja sam shvatila da mora da je od nervoze i stresa, kojima sam često izložena, a takođe sam imala i anksioznost, tako da... Uglavnom, ne zanemaruj problem, idi kod lekara po drugo mišljenje. Zdravlje je najbitnije [:osmeh]
2013 11 04
Hvala vam svima [:poljubac]
2013 11 04