Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

negativna ocena

u kojem slucaju je ostavljate?i da li ste bili u situaciji da do sada date ja sam cetiri do sada dala zato sto sam zaista morala [:stidljiv]
2013 11 08
Ja nisam dala nijednom. Bila sam na ivici par puta, ali... Ipak sam na kraju svela račune [:osmeh]
2013 11 08
Ja nisam bogu hvala, jednom za malo da je dam jer mi nije naglaseno da su se konci od helanki na zadnjici toliko istegli da se vide (jer po meni to treba da se kaze) a dobila sam odgovor da to po misljenju doticne nije ostecenje. Al smatrala sam da je moja krivica i da nije nesto strasno pa nisam i zato sada ispitujem u detalje kad kupujem [:smejuljiti] Inace imam bas lepa iskustva [:stidljiv]
2013 11 08
Moram da se poverim i pozalim [:stidljiv] Ja sam pre neki dan dala pozitivnu iako sam trebala da dam negativnu.Kupljene sandale su ostecene(pukao im je djon), to nije bilo navedeno.Receno je da su u odlicnom stanju.Nisu za nosenje.Nova sam ovde pa sam dala pozitivnu da mi doticna ne bi dala i meni negativnu,a to mi je medju prvim ocenama. [:tuzan] [:besan]
2013 11 08
Das negativnu a ako dobijes osvetnicku slikas sta ti je prodala i kopiras razgovor kao dokaz da je rekla da je novo pa prosledis adminki da bi ti obrisala!
2013 11 08
Nisam znala da mogu to da uradim.Hvala na savetu [:osmeh]
2013 11 08
[:vrtoglav] ja sam prvu dala negativnu bas za obucu dobila sam sandale sa rupicom na djonu [:besan] da je htela da ih vratim ok bi bilo ona nije zelela.olja negativnu das odmah za takve stvari,tvoj novac.
2013 11 08
Hvala svima na razumevanj,grize me to vec nekoliko dana [:besan]
2013 11 08
Ja na svu sreću nisam bila još u takvoj situaciji. Ali ne bih se libila da dam u slučaju da kupim nešto što mi kažu da je original, a ispostavi se da nije. Kupujem i prodajem samo očuvane predmete, nove i originale, i stvarno ne bih da me neko pravi budalom. [:besan] Imam jednu devojku koja mi još nije uplatila novac, a poslala sam joj artikle, ali javila se da je u gužvi, tako da ću je sačekati. Ali takvo ponašanje ja sebi nikad ne bih dozvolila. Moj novac, znam tačno šta hoću od prodavaca. Ali smatram da isto tako i mi kad smo prodavci treba da se ponašamo.
2013 11 08
@olja69 Ovde se daju za mnogo manje gluposti negativne,tako da imas puno pravo da das za puknut djon.Administratorka ce ti izbrisati takozvanu osvetnicku negativnu ako prilozis dokaze u svoju korist. Ko je u pitanju,ako smemo da znamo? [:osmeh]
2013 11 08
Olja69 sad vidim da si saradjivala sa Irenicom (ako na nju mislis) mislim da sa njom mozes da resis taj problem vrlo lako, jesi joj rekla da je pukao djon (opet kazem ukoliko mislis na nju)? [:stidljiv]
2013 11 08
Mislim na nju,ali sta je tu je.Odnete su kod obucara da kompletno promeni djon ako bude moglo [:tuzan]
2013 11 08
[:tuzan]
2013 11 08
Ja mislim da mozes to sa njom da resis samo joj objasni [:osmeh]
2013 11 08
Sad mi dodje da dam negativnu! Sve smo se dogovorile, jos pre dva dana, danas je trebala da mi posalje predmet, kad, eto meni poruke, puno njih joj se javilo za taj isti predmet, pa ako hocu, poslace mi, ali po vecoj ceni. A da, inace, podigla je cenu za 200 din. Sta reci... Celu konverzaciju cu zakaciti, samo ako mi sajt dozvoli, jer trenutno nece :-)
2013 11 08
1 2 3 4 5 ... 7