Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Zdravlje /

Bolesti /

problem sa sinusima

da li ste imale problem sa upalom sinusa i kao ste izlecile [:plakati]
2013 11 22
Ja [:vrtoglav] Koristila sam Nisita mast za nos.
2013 11 22
Ja na srecu nisam,ali znam da je ren dobar lek za sinuse [:osmeh]
2013 11 22
daaaa imala sam jako veliki problem kao mala sa sinusima,odnosno kada sam isla u osnovnu skolu,meni je izlecilo more sinuse,od tada nikada vise nisam imala problema sa sinusima [:osmeh]
2013 11 22
mene urnisase sinusi [:plakati] nista ne pomaze
2013 11 22
Ja ovih dana "umirem" od bolova...Sve se pojačalo zbog centralnog grejanja, izuzetno suvog vazduha, sa kojim nemaju šanse ni isparivači za vlaženje vazduha. Čula sam da su odlični oblozi od zagrejane soli, i definitivno ću morati da ih isprobam. Uglavnom posežem za kratkotrajnim rešenjem - nekim od lekova protiv bolova, mada mi prijateljica kaže da je svoj problem rešila Defrinolom koji se može naći u svakoj apoteci
2013 11 22
Ja ovih dana "umirem" od bolova...Sve se pojačalo zbog centralnog grejanja, izuzetno suvog vazduha, sa kojim nemaju šanse ni isparivači za vlaženje vazduha. Čula sam da su odlični oblozi od zagrejane soli, i definitivno ću morati da ih isprobam. Uglavnom posežem za kratkotrajnim rešenjem - nekim od lekova protiv bolova, mada mi prijateljica kaže da je svoj problem rešila Defrinolom koji se može naći u svakoj apoteci
2013 11 22
Ja imam cesto problema sa sinusima , pa idem kod orl :) Daju antibiotik i prodje :)) Upala sinusa nije sala jer su sinusi direktno povezani sa mozgom pa moze da izazove meningitis (a to je opasno) [:sokiran]
2013 11 22
Za upali sinusa Avamys sprej. Ja sam se spricala tim da bih maaaaaalcice sredila sinuse pred operaciju. Oko 1300din je da znas.
2013 11 22
koristila sam sprej mesec dana upredo sa antibiotikom i nista
2013 11 22
Ja sam koistila samo sprej Avamys BEZ antibiotika, i to ne mesec, nego bas dugo, od proslog novembra do septembra do operacije. Imala sam malu pauzu u maju kad sam radila neke testove.
2013 11 22
uzecu ga opet sutra
2013 11 22
SVE SAM PROBALA I TAJ SPREJ I ANTIBOTIKE AL NISTA...DOK MI JEDNOM MUZ NIJE NAPRAVIO VRUCE OBLOGE JER SMO TO CULI OD NJEGOVOG POZNANIKA PA REKO AJDE DA PROBAMO... I S AVIO NA DELOVE GDE ME BOLI..ODMA ME JE PROSLO KROZ PAR MINUTA KAO RUKOM ODNESENO...
2013 11 22
Meni samo defrinol pomaze kod bolova..
2013 11 23
Dva puta prsnes u svaku nozdrvu, npr ujutro, mada sam ja prskutala nekad i predvece. Ne moze nikako da ti naskodi sluzokozi, da znate, jer sam ja koristila taj sprej celih 10meseci dok sam cekala rezultate svih pojedinacnih testova i operaciju.
2013 11 23
1 2 3