Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

savet za izbeljivanje zuba

Cao devojke :) Da li mozete da mi date neke korisne savete koji su vama pomogli da izbleite zube? Nemam neki vremenski period ali bih volela za posvetlim zube za parnisansi.Laserski,ulja sta god :)) Hvala [:keziti]
2013 11 26
Ne preporucujem laserski, jer sam cula da smanjuju cvrstinu zuba, unistava zubnu gledj a i belina nije nekog dugogo veka. Ne znam mozda gresim ali mislim da je tako. [:osmeh] Cula sam da korom od banane mozes da posvetlis zube, unutrasnju stranu kore trljas o zube par minuta, moja drugarica to stalno radi i savrseni su joj. [:osmeh]
2013 11 26
Skidanje kamenca i poliranje...ja jednom nedeljno perem sodom bikarbonom....i od poliranja odrzavam tu belinu... [:lepota]
2013 11 26
ja sam cula za izbeljivanje sodom bikarbonom :)
2013 11 26
Sto se tice lasera, iz mog iskustva, nikome ne bih preporucila. Kupila sam 6 vaucera, a na kraju sam iskoristila samo 2 [:tuzan] Nakon tretmana, cim sam izasla iz ordinacije, zubi su mi trnuli, i tako danima. Nisam mogla da pijem i jedem nista toplo, ni hladno. Posle sam isprobavala one fore sa sodom bikarbonom i hidrogenom, ne sme cesto da se radi ali su efekti strava [:osmeh] Bar u mom slucaju [:jezik]
2013 11 26
Ja koristim sodu bikarbonu i pomaze,pijes dosta mleka i mlecne proizvode koristi odlicni su za zube,ali ja evo vec dugo koristim sodu i pomaze mi [:osmeh]
2013 11 26
Zaboravih da kazem da sam pusac i kafoispijac [:smejuljiti] ali ako imas problem,moras prvo neku intervenciju odraditi,tj poliranje pa kasnije samo da odrzavas belinu...paste sa fluorom su stetne za zube...to ti je kao varikinom kad bi prala zube....koristim i Listerin vodicu,fenomenalna je.... [:lepota]
2013 11 26
[:jezik] Bas ste me dobro podsetile, nisam davno izbeljivala [:osmeh] Ali na poliranje zuba idem redovno zbog kamenca, jer ne mogu da se otarasim cigareta [:stidljiv]
2013 11 26
Ne mogu da verujem da je neko konacno na forumu iz N.Beceja...pozdrav za sugradjanku i imenjakinju [:lepota]
2013 11 26
E a ja sam cula za neku foru sa sodom i 3% hidrogenom,pa Ljiljo ako si isprobala pisi kako to ??? i jel si sama to radila? [:lepota]
2013 11 26
kupi white crest trakice, videla sam da se sada i u Srbiji mogu naruciti, efekat je fenomenalan :)
2013 11 26
mrzi me da citam sta se pisalo Uzmi par kasika sode bikarbone, sipaj limunov sok na to da se dobije smesa malo gusca. Uzmi lepo i trljaj (nemoj biti jako gruba da ne ostetis gledj i desni) I to nemoj raditi vise od jednom u dve nedelje. Mozda i duze. [:poljubac]
2013 11 26
Ja koristim Listerine posle svakog pranja zuba [:keziti]
2013 11 26
skidanje kamenca ne nikako..meni cak ni zubarka nije htela da skida kamenac kada sam joj to trazila jer kako kaze moze sve cesce bi se vidjala sa njom..zubi se tako brze kvare..samo soda bikarbona ali ni to ne cesto :-)
2013 11 26
Za izbeljivanje zuba - soda bikarbona, naravno umereno, da ne bi doslo do ostecenja.
2013 11 26
1 2