Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

Sta mislite o vegetarijnskoj kuhinji? ima li neka od vas iskustva sa tim :)

Devojke smucilo mi se meso ozbiljno razmisljam da predjem na vegetarijnasku ishranu. Inace sam bila tezak mesozder ali kada vidim sta nam serviraju po prodavnicama, GMO ustajalo meso ko zna kakve ispravnosti vise nemam toliku zelju. Zanima me da li ima neka od vas iskustvo i po koji savet za ukusna jela [:lepota] i da li mogu da prodjem kao vegetarijanac ukoliko jedem morske plodove [:smejuljiti] jbg jeste meso ali barem nije setalo na cetri noge i bilo umiljato
2013 12 06
Ova tema mi je savrseno dosla. Pre jedno nedelju dana sam videla jedan uzasan snimak od tada ne mogu da okusim nista sto ima nesto zivotinjskog porekla, cak razmisljam da pocnm da se hranim presnom hranom tj. hranom koja nije termicki obradjena.
2013 12 06
Iskreno i ja sam razmisljala o tome, meso mi se smucilo bas kao i tebi zbog GMO,cak sam citala da u prodavnicama ima meso staro cak nekoliko godina [:pospan]
2013 12 06
da tako je mnogo zdravije samo je problem navici se na takav nacin ishrane :/ a koji snimak je u pitanju?
2013 12 06
@ bojanamaza za konkretno maxi sam cula da pilice ne treba ni slucajno uzimati, kada im istekne rok potope ih neke kiseline da se ubije miris i zalede [:uplasen]
2013 12 06
a cenjenog Matijevica necu ni da spominjem [:isfrustriran] bivsi decko mi je radio tamo...posle nekih stvari koje mi je ispricao mislila sam da necu jesti nedelju dana
2013 12 06
Matijevic nikada nikada nikada ne kupujte!!!! [:isfrustriran]
2013 12 06
Aaaaaaaaaaaaaa [:plakati] cupaju testise, mamu im bolesnu [:plakati] [:plakati]
2013 12 06
ne mogu !!!znala sam da je surovo ali ne ovoliko [:plakati]
2013 12 06
Stomak me zaboleo [:plakati]
2013 12 06
Def ne jedem meso vise [:plakati] [:plakati] [:plakati] Kako mi je zaoooooo
2013 12 06
ali iskreno hvala ti trebalo mi je ovo da vidim
2013 12 06
Da, da Zao mi je sad ne mogu da nadjem ima jedna jako dobra slika. Na slici su poredjene razlicite zivotinje od misa, preko psa, macke, papagaja, kokoske...do praseta a ispod pise -gde je tvoja granica izmedju ljubimca i hrane?
2013 12 06
jezivo
2013 12 06
O gde odgledah ,zeludac mi se prevrnu!A sto kazete za Matijevica da se ne kupije tamo? Moji pa cesto kupuju tamo!
2013 12 06
1 2 3