Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Biseri mojih krpica!

Upravo sam procitala na jednom profilu u opisu pise : * Manje stvari mogu da saljem i post net-om * Mislim se..to ne moze ni Cak Noris :D
2014 02 03
[:osmeh] [:osmeh]
2014 02 03
hahaha ali meniu seksi kikiriki danima ne izlazi iz glave [:lepota]
2014 02 03
glupe su do bola neke članice. izluđuju me svojom nekulturom
2014 02 04
Nije toliko problem kad su glupe vec kad vredjaju druge. Covek nije kriv ako je glup ali je kriv ako ne zna kako da komunicira sa nekim bez vredjanja i nipodastavanja. Svi mi imamo svoje probleme i retko kome cvetaju ruze ali treba imati meru jer razbijenu vazu mozes zalepiti dok sa ljudima to ne mozes. "Ubi me prejaka rec!".
2014 02 04
Ja umrem od smeha kad mi neko posalje poruku napisanu velikim slovima sa milion upitnika i uzvicnika tipa POSTOOO JEE???????? !!! To kad vidim dobijem utisak kao da me ta osoba trese da bi izvukla odgovor od mene xD
2014 02 05
Hahahahah Tara, dobra si. :D Mene za razliku od tebe ubijaju kratki odgovori. Sve te ljude zamišljam kao Lignjoslava. :D
2014 02 05
meni to vise ko preko brda da se viccemo, ali opet neki tao ukazuju to na znacaju koliko to zele, koliko sam primetila [:lepota]
2014 02 05
meni to vise ko preko brda da se viccemo, ali opet neki tao ukazuju to na znacaju koliko to zele, koliko sam primetila [:lepota]
2014 02 05
MENI JE TAKO JEDNA DEVOJKA PISALA VELIKIM SLOVIMA POSLE MI JE NEKAKO BILO FRKA DA SE NADJEM SA NJOM DA SE RAZMENIMO!!!!!
2014 02 05
hahahhahahahah salim se.... ali stvarno, pisala mi je riba za rezervisan dzemper - ja sam stvarno pomislila kao ti (Roza) da ga bas zeli, medjutim i ako sam rezervaciju prepustila njoj na kraju, nikada se nije javila -.-
2014 02 05
Cure, kako to izgleda "bunda od cistog zeca"? :)))))
2014 02 05
da, videla sam taj oglas i bas se slatko nasmejala... [:osmeh]
2014 02 05
Pitam se kako izgleda "bunda od prljavog zeca"? [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2014 02 05
Ne znam da li ste se dotakle opisa? :) meni je ovaj jedan od omiljenih "Sto se tice RAZMENE,molim devojke da kada je predlazu OBRATE PAZNJU I UPOREDE ono sto imaju u svojoj ponudi sa ovim sto se nudi na mom profilu i da li je uopste REALNO pitati za razmenu"
2014 02 06
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 80