Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Hellenita888 prevara!

Bravo Nikerym, lepo si objasnila sve : )
2014 03 18
Isti slucaj kao izmedju mene i jedne clanice sa desetak pozitivnih ocena vise od mene, s tim sto sam ja vratila cipele nazad, pa je clanica koliko toliko ispala fer prema meni. Medjutim cipele se i dalje prodaju po istoj ceni sa istim slikama i bez nagovestaja da su cipele ostecene i gde, sto baca u vodu pricu "nisam znala, sestra od strica ih je nosila". [slika:702adad8-734f-4943-ba31-5f999196dd53] Ovo su moje slike grupisane u kolaz ali se jasno vidi da su cele podrane i da im je boja skinuta [slika:cfcc8a34-8393-4ea2-b0e2-90754df9ae5c] a ovo stoji na profilu.
2014 03 18
@ nancy85 - eto, to je klasican primer podvale ! ako i nije znala , u sta sumnjam, znala je kad su joj se vratile nazad. i sad umesto da to napise u opisu, jer ce se naci neko ko ce ih kupiti sa realno opisanim ostecenjima, ona ladno vraca u prodaju ne pomenuvsi sad joj vec poznata ostecenja . e to je sramota ! stvarno mi nije jasno zasto takvi prodavci sebi prave problem bez potrebe ?!
2014 03 18
Zinulo im du*e za pare. A sjajno je to sto je rekla davojci da joj vrati cizme i da ce prihvatiti reklamaciju i onda ne podigne paket...
2014 03 18
Podvala...a sve ove slike sam i poslala curi tog dana pa eto mogla je njih da iskoristi za predmet. Od mene devojka ima pozitivnu jer sam vratila cipele nazad i u zamenu za njih dobila majicu koja odgovara opisu, tako da nisam imala pravo da pisem na forumu o saradnji i da je prozivam. Ali nikada necu zaboraviti sliku cipela i moj sok . E sada da se nije tako odigralo i da nije uvazena zalba, onda bih po konstataciji pojedinaca ovde ja bila grbava, jer devojka ima vise pozitivnih od mene. Ne vidim logiku nigde. A ovo je bezobrazluk sto je devojci vracen paket..cista igra i razbacivanje sa tudjim novcem. Ja sam iskreno zahvalna Panonki sto je ova prica objavljena i sto sada znamo da ta clanica prodaje robu i na nasem sajtu.
2014 03 18
I ja sam zahvalna Panonki i svim članicama koje nas svakodnevno upozoravaju :)
2014 03 18
Stoji to da je Helenita prodavac za primer i super devojka i bas zato je trebala da prihvati reklamaciju da ne bi napravila sebi ovakvu neprijatnost, a devojci trosak od 4000 Din. Takodje sve bi to bilo drugacije da devojka nije okacila slike nejednakih lanaca koji vise potpuno razlicito i sliku one zlatne alke. Jedino ako je Panonka namerno pokidala cizme da bi proganjala Helenitu, mozda zato sto ona ima decka, a ova ne. :D Treba biti realan i tebi da su stigle onakve cizme, poludela bi, svako bi poludeo... Jedina dobra strana je to sto ostecenje nije strasno i svaki obucar ce moci to da sredi. Ponavljam, mnogo postenije bi bilo da je Helenita lepo napisala da je lanac pokidan i da ce sniziti cenu za 500 da bi pokrila troskove obucara i to je to. Medjutim nije i ovakvo uvaljivanje je nedopustivo.
2014 03 19
@ShiniGirl - ja sam totalno neutralna i nepristrasna, nemam pojma ni ko je Hellenita ni ko je Panonka kao ni to da li ko koga i zasto uhodi . Nije mi namera da bilo koga branim ili blatim, samo sam realno iznela svoje misljenje na osnovu price i slika koje potvrdjuju tu pricu. Ne nalazim kao neki veliki problem sto je tema ovde otvorena, a saradna obavljena na drugom sajtu iz prostog razloga - bile su i ovde u prodaji. Sto se tice skidanja oglasa sa ostalih sajtova , morala je obrisati jer su vec prodate i to je ok , kao i to na koga se nalog tamo vodi - posto je tamo moguce otvoriti samo jedan nalog sa iste adrese (bar je tako bilo pre 4 god kad sam se ja registrovala) tako da mislim da ni tome ne treba pridavati neki znacaj . Mozda njen decko ima nalog odavno i dovoljno ocena pa zato prodaje sa njegovog, bar je meni to logicno. E sad, to u sporovima ovog tipa dodatno baca senku sumnje, sto je opet sasvim logicno. Ja sam ta koja je rekla da se ovde uglavnom brane clanice sa puno utisaka, a napadaju one sa manje. I stojim iza toga jer tako jeste . Dovoljno dugo sam ovde i to vidim. I ponavljam, totalno sam neutralna , samo realno iznosim svoje misljenje na osnovu onoga sto vidim , pri tom ne uzimajuci u obzir broj utisaka ili ti saradnji koje su imale.
2014 03 19
I Shiny sta kazes,prevarantkinja postena i korektna?? Ko zna i te pozitivne kakve su kad se u startu bez razmisljanja odlucila da prevari sigurnog kupca,posle toliko saradnji?? Posle svega deluje mi da njoj nije prvi put da uvali. [:sokiran] Najverovatnije da je to radila i ranije i jos ako joj je neko za takvu saradnju ostavio pozitivnu, a inace tako nesto nije iskljuceno jer to je opste poznata pojava na ovom sajtu, eto njoj njenih 200 saradnji [:pospan] Sramota sta se radi [:isfrustriran] [:vrtoglav] [:besan] Nece ta da uvali nekoj dezurnoj sa krpica koja ce licno da joj dodje po predmet , vec nekom kome treba da se posalje, takvog ce najlakse da napravi na budalu. hahaha Shiny ti si bas neki seret, ocigledna prevarantkinja postena i korektna ?!?! Shiny hvala ti za ovo jer ako negde vidim tvoje ocene ostavljene prodavcu bice mi alarm da sa tom osobom ne treba da saradjujem. Hvala i tebi Panonka na upozorenju,dobro je da si otvorila ovakvu temu. Mislim da je ovo rekord do sada, ova pala skoro sa 200 pozitivnih.
2014 03 20
Nije joj prvi put da uvaljuje, ja sam od nje kupila torbu ,,NOVU'', neostecenu, cekala je par dana dok se smiluje da mi njen decko posalje paket, i kad je stigla torba, imam sta da vidim, kais na obe rucke popucao i torba isflekana, a u opisu je bilo da je nova i nekoriscena. Da se raumemo, 4000 din koje je ova clanica BACILA bukvalno, to nije malo. Clanica koja je otvorila temu je u potpunosti upravu, ne treba da cuti.
2014 03 21
Ma cini mi se i da ovo nije prva tema o njenom uvaljivanju, mislim da je bila jos neka
2014 03 22
Shiny, kao i uvek , bolje da si cutala .. to sto ste vas dve saradjivale sto puta ( mislim na tvoj blokirani nalog) ti ne daje za pravo da se mesas kada drugu clanicu osteti, tebe nije , ali nju jeste i neka se buni ako hoce ...
2014 03 22
Bez Divlop nista...hehe ;D
2014 03 22
[:lepota]
2014 03 22
podrska Panonki,sto se tice Nikerym-nju sam davnih dana predlozila za admina [:lepota] ,cura sve kaze u par recenica...dok neko poput Shine-ice smara do besvesti,toliko zaludnog i glupog pisanja.... [:osmeh] [:osmeh]
2014 03 24
1 2 3 4 5 6 7 8