Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Hellenita888 prevara!

Zato sto je Helenitu bas briga da vodi abrove ovde po sajtu, devojka treba da diplomira i ne zivi od krpica da bi morala da visi po ovom sajtu. A sa doticnom je zavrsila razgovor kako je zavrsila, a poznavajuci i nju ne pada joj na pamet da se svadja i vredja. Ima ona poslovica koja kaze ne sudi o drugome da ti ne bi bilo sudjeno. Ko razume- shvatice. :)
2014 04 02
HelloKitty ako ne zivi od krpica trebala je onda odmah da vrati novac a ne da sebi dozvoli ovo blamiranje niti je osudjujem niti branim samo iznosim svoje misljenje
2014 04 02
@ldija, ne znas sta se izmedju njih dve izdesavalao o cemu su razgovarale i koje su uvrede upucene, mozda je i htela da vrati novac ali mozda i nije jer nije njena krivica....
2014 04 02
ko je koga vredjao to ne znam ali da je prodavac ovde ostecen to nikako prodavac je ostao sa novcem u dzepu a kupac dobijo felericne cizmice [:osmeh]
2014 04 03
HK mnogo si naivna. Iskren savet, ako se ona obrukala, ne brukaj se ti.
2014 04 03
Licno nemam pozitivno misljenje o prodavcima kojima je tesko da Opisu predmet detaljno, posle jednog odgovora na moje pitanje gospodjica me je iskulirala i prestala da pise, bila sam ljuta jer san htela predmet ali vise ne kupujem dok mi u santim ne opises sve! Tako da me ne cudi nista.
2014 04 04
Ja nemam pozitivno misljenje o prodavcima koji postavljaju neiskrene oglase, a sporan oglas(aukcija) je bas to,neiskren. Navedeno nekorisceno, pa noseno jednom,pa fali nesto .... Predmet koji je nosen i jednom ne moze da se podvede pod nekorisceno to je POLOVNO.
2014 04 06
Citam i ne verujem. Jednom nosene stiklice NE IZGLEDAJU ovako! HK moze ovaj prodavac da tebi bude i sestra i mama ili bilo ko od najblizih nema opravdanja za obmanjivanje clanice. Jednom ih obukla,a pola kajsica promenilo polozaj?! Aha, a onda je mrmot pojeo cokoladu. Ne vidim potrebu za 12stranica prepucavanja, kada niko od nas nije ovde slep. Sta tu nije jasno. Slagala je za stanje,slagala je koliko ih je nosila, pokusala je da prikrije nedostatke, nije htela da vrati novac, nije htela da primi paket nazad, i sad ona tu nije kriva kao, ludilo! To, da li je Panonka vikala na nju i vredjala ili ne apsolutno nije bitno, u pitanju su 4000 hiljade, 5ina prosecne plate u Srbiji, jer svako od nas resava nesporazum/probleme na svoj nacin, a i posle ovakvog obmanjivanja verujem da bi vecina clanica postupila slicno. Zakljucak, oprezno sa ovom clanicom i nista vise.
2014 04 06
Sta bi na kraju? Jeste li resile nesporazum?
2014 04 23
Kako da ga rešimo? I ja ne bih to nazvala "nesporazum".. Nesporazumi se drugačije dešavaju i rešavaju. Ja imam njene falične čizme, minus od 4.379 dinara, čistu dušu i mirnu savest. Ona ima moj novac, ovu temu i svoju savest. Hvala vama devojkama koje ste me podržale ovde, i onima koje su mi pisale u inbox. Čuvajte zdravlje, sve drugo je nadoknadivo..
2014 04 24
Mislila sam da li ste se cule, mozda se nisam lepo izrazila, sori
2014 04 24
Nee, nisam ništa loše pomislila od tebe, izvini ti! Možda sam zazvučala grubo, a nije mi bila namera :) Ne, nismo se čule.
2014 04 24
Panonka moglo je i moze da se resi, ali nisi imala sa kim.
2014 04 25
Ovo nije prvi put da čitam da su devojke prevarene od strane članice koja ima mnogo pozitivnih utisaka. Čini mi se da tako lakše "uvaljaju" faličnu robu. Jer se u njih ne sumnja.
2014 04 25
Ja sam saradjivala s njom i iskreno,nisam imala problema.
2014 04 27
1 2 ... 5 6 7 8