Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Hellenita888 prevara!

@panonka zbog tvoje neosnovane negativne ocene mozes i sama da trpis posledice jer si prekrsila jedno od osnovnih pravila. I stvarno mi nisu jasni ljudi koji hoce da nose extra markirane stvari, ali da ih kupe za dzabe i onda da traze dlaku u jajetu!? [:sokiran] Mislim ko vec hoce da fura skupo neka ode u radnju da kupi po deset puta skupoj vecoj ceni. A i devojka je lepo stavila sve u opis predmeta, tvoj je problem sto ga nisi procitala pre konacne kupovine. [:vrtoglav] Nije lepo ovo sto radis, ruzno je zaista. [:tuzan]
2014 03 17
Siny, molim te, kultura dijaloga na prvom mestu :-). Panonka, da ne bi neko ovde fras dobio, obriši joj ocenu, jer nisi kupovala preko ovog sajta, ali ostavi ovu temu.. Red je da budemo upozorene
2014 03 17
sandolina, uklonila sam ocenu, nisam znala da je to protiv pravila. HelloKitty, meni su se čizme dopale, i da su bile no name ja bih ih kupila i uredno platila. Pod uslovom da su bile u stanju kako mi je rečeno. Da je bilo rečeno da su pokidane, odšivane i kačene alkom - ne bih ih kupila. A to NIJE BILO REČENO. Ja ne želim da nosim nejednake čizme, bile one 3.000 EUR. A očigledno ni ona. Želiš ti? Cena 3499 din? Fenomenalne su, ništa se ne vidi kad se obuju.
2014 03 17
Kako su nejednake? ja ne vidim da cizmama ista fali... i nemoj taj svadjalacki ton molim te. Ako je pisalo u opisu sta je pisalo, tvoj je problem sto preko konacne kupovine nisi procitala. Mislim da i ces i da ces i od tima sajta na kom si ih kupovala dobiti isti odgovor.
2014 03 17
Kitty pogledaj bolje te lance uopste ne idu isto nije veliko ostecenje verovatno moze da se namesti ali ipak...Pogotovo ukoliko su se dogovorile da joj vrati paket pa ga nije prihvatila i devojka je platila duplu postarinu
2014 03 17
Draga, ali to je pisalo u opisu, ili naknadno dopisano, ali u svakom slucaju je pisalo... ne vidim da su cimze ostecene, nejednake ili kako vec...
2014 03 17
Lanci na jednoj i drugoj idu potpuno razlicito pogledaj sliku slikanu otpozadi,slazem se da ukoliko je to naknadno navela sve je ok, ali mi nije jasno ukoliko je vec prihvatila reklamaciju zasto nije preuzela paket...
2014 03 17
Čizme nisu iste. Ako kažeš da to nigde nije bilo naznačeno, onda je trebalo da ti vrati novac i da uzme čizme nazad. Nema tu mnogo filozofije. Svako želi da dobije ono što je kupio, koliko god da je koštalo. Posebno ako je taj novac zaradio. Ne vidim da nekom trebaju dve različite i nevešto "budžene" čizme. Čista prevara. Brendirana stvar koja je u lošem stanju ne može da vredi više od kvalitetne nebrendirane u odličnom stanju. Ali, verovati da nešto vredi jer je brendirano, a realno je za kontejner, odlika je seljaštva, onog najgoreg, mentalnog. Hvala na upozorenju, panonka, to znači kupcima koji zarađuju svoj novac i ne žele da ih prave budalama.
2014 03 17
Cini mi se da je dopisano nadnadno... u svakom slucaju ruzno je davati negativne bez osnova i prozivati po ovom sajtu...neka se zali na sajtu odakle je kupila te cizme ako misli da su joj prava ugrozena [:vrtoglav]
2014 03 17
To da je žutom alkom spojila lanac koji je prethodno odšila sa kaiša oko noge, rekla mi je telefonom kada sam joj poslala poruku da sam "iznenađena" i da je to uradila noć pre nego što će mi poslati čizme. Ja sam je decidno pitala da li čizme imaju oštećenja il vidljivih tragova korišćenja, i dobila odgovor DA NEMAJU. Za mene je tu bila završena dilema o tome da li su oštećene ili ne. Mislite da ona nije primetila do zadnjeg dana da fali pločica? I da i dalje na nozi izgledaju fenomenalno?
2014 03 17
Tako je, dobro si čula. Kad neko ima muške podatke a priča u ženskom rodu, izgleda mi kao da je dvopolan. I jesam tražila da mi uplati unapred, kao što sam ja njoj uplatila. A ovde sam postavila temu, jer je ta ista članica prodavala te iste čizme na ovom istom sajtu i da je jedna od vas mogla da bude na mom mestu.
2014 03 17
@panonka, dvopolan? [:sokiran]
2014 03 17
@panonka, Jelenu poznajem licno i znam da nije tip osobe koja ce da podvali nekome cizme.. mislim da je tvoj problem sto ti se nisu dopale ili ti ne stoje pa hoces da vratis... ja vidim sa slika da su cizme nove, izuzev onoga sto je devojka i naglasila i lepo napisala... prema tome, nemas osnova za ovu temu. Toliko od mene.
2014 03 17
Kao što jedna člabnica ovde reče, svako ima pravo da u forumu iznosi svoje utiske. A tu dolazimo do najbitnijeg: koliko vi sa pozitivnim iskustvima imate pravo da branite nejku članicu, toliko i neko ko nije bio te sreće ima pravo da to ovde napiše. Mi ostali imamo pravo da znamo. Uostalom, pogledajte poniovo fotografije i pročitajte ponovo prvi post.
2014 03 17
Samo sam realna. Dakle,pročitaj ponovo . Ovaj put pažljivo. Videćeš da je taj naizgled beznačajan detalj sa pločicom dodat naknadno, a to da nešto sa lancima nije kako treba, nije ni pomenuto. Konačno, na tim licitacijama pročitaš jednom opis, pitaš šta te interesuje i više ne gledaš, jer si dobio odgovore. A što se tiče paketa i duple poštarine, nejasno je zašto ga nije preuzela, ako je već prihvatila reklamaciju. Konačno, blo bi lepo da znamo i mišljenje prozvane članice, Ima koliko vidim ovde i onih koji je znaju lično, pa neka je obaveste
2014 03 17
1 2 3 4 5 6 ... 8