Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Hellenita888 prevara!

Hvala, ali da sam želela da radim sa ludacima ili sa delinkventima, završila bih psihijatriju ili upisala defektologiju. Ni za jedno ni za drugo niti sam bila sposobna, niti sam imala neku posebnu želju ;) Stvarno mi nije potrebno da na internetu budem okružena lošim ljudima. Samo mazohista može da bude admin ovakvog foruma.
2014 03 24
Ovde gomila klinki dolazi da vara i da se svadja,,,nevaspitane,nekulturne i da ne nabrajam jos...bez mozga..pa sta ako je panonka postavila ovu temu..jel to nesto lose??samo moroncina ne bi uspela uz malo cackanja po netu da otkrije sta god hoce..nee,nego se bAVE PO CEO DAN TRACEVIMO..KO JE STA REKAO OBUKAO..ITD...STRsno!!!
2014 03 24
Ja čitam i ne verujem. :D Došli smo do toga da se brane prevaranti i pored dokaza.. Ovaj sajt je definitivno propao.
2014 03 24
Nikerym ....hahahahahahahaha.... [:lepota]
2014 03 24
Propao,propao, ....i ne propao, buljuk neiskrenih ljudi,sto kupaca sto prodavaca.
2014 03 25
Pa dobro, nije strasno sto se lanac otkacio, zakacilo bi ga malo dete. Inace licno znam HELENITA888 i tvrdim da je to jedna divna dama kao i njen decko(fin momak).
2014 03 27
Milevuska, ShinyGirl &co., nije stvarno bitno što se lanac otkačio, nego zato što je prodavac takvu stvar prećutala. Prećutala znači i sakrila, prikrila, u krajnjem slučaju- slagala. Odavde izvodimo da je prodavac lažov, odnosno prevarant. Ukoliko naravno, isti nije dementan ili psihotičan te mu zaista ne možemo uzeti za zlo. Velika je razlika između nehotičnog, bez predumišljaja događaja i onog koji ipak zahteva strategiju, događaja sa predumišljajem. Drugo. To što je neko divan prema vama, ne znači da je prema svima i isto tako, ne znači da je svima divan. Takvi iskazi zasnovani na subjektivnom doživljaju neke osobe ne mogu se uzeti kao argumenti niti uvažiti u raspravi. Amen.
2014 03 27
zaista, devojke, uspesne saradnje danas vise nista ne znace.....velika je kriza i svaki covek moze da se otkaci i da kaze: 'moram posto poto da uvalim ovo nekome'. Taj novac nije mali i sugrna sam da ga je dobro potrosila........
2014 03 27
nisam saradjivala ni sa jednom od ove dve clanice tako da necu stati ni na ciju stranu ali me zanima danima citam ovu temu i nikako da skapiram zasto posten,fini,ljubazan,kulturan prodavac nije uvazijo reklamaciju i vratijo novac kupcu jer svi mi znamo pravila limunda na tom sajtu je kupac uvek u pravu i zasto je prodavac uopste dozvolijo da dodje do ovog javnog prozivanja jer nisu mogle da se dogovore lepo nego ovako javno pljuvanje [:sokiran]
2014 03 27
Po pojedinim konstatacijama koje ovde citam zakljucujem da i ovaj Nikola koji je mene prevario za 4800 dinara, a nas 30-ak za iznos izmedju 1500 i 2000e, je posten. Decko je imao oko 1000 uspesnih prodaja pre nego sto je resio da nas laze i pokrade. Uspesnih, jer je i mojoj braci prodavao godinama unazad stvari i sve je bilo ok, a i iz istog smo grada pa znam ko je sve kupovao od njega godinama unazad. A ovde niko ne napada helenitu(vise napada je upuceno panonki a ostali su se samo izjasnili da je temi mesto na ovom sajtu).Ako je panonka bila dobar kupac i sve na vreme platila i preuzela zasto bi helenita sumnjala u nju. U ostalom zasto polemika tolika, helenita ima novac, panonka ima cizme koje mora da popravlja da bi ih nosila i manje novca u dzepu jer je placala duplu postarinu :/
2014 03 28
Shiny.. ne vidim gde to pise na limundu da ste imali saradnju.. ako moze neki link pa da vidim
2014 03 28
Vidim da je tema malo bajata,ali nema veze.. IZGLEDA DA JE POSTALA RUTINA DA CLANICE KAZU DA CE VRATITI PREDMET KOJIM NISU ZADOVOLJNE, A ONDA DA GA NE PREUZMU, JER SE ISTO DESILO MENI OD STRANE CLANICE garderobans KOJA JE PRE MENE IMALA 55 POZITIVNIH OCENA.. Sramota, bruka.. Verovatno ste cule za ono ocerupano krzno koje mi je poslala .. Ja sam inace Andjela1994 ADMINKA ME JE BLOKIRALA NA FORUMU JER SAM JOJ TERORISALA INBOX DA MI UKLONI NEGATIVNU, STO NARAVNO NIJE UCINILA.. A INACE JA SAM ZAVRSILA SA KRZNOM STARIM PREKO 5O GODINA , SA TROSKOM OD 2OOO DIN I SA TROSKOM OD PREKO 8OO DIN ZA 3 POSTARINE KOJE SAM PLATILA.. Milina jedna kupovati na ovom sajtu.. TOLIKO.. A adminka cim je neko nesto pita o oceni samo prosledi link, imam i dokaz da ne cita poruke..
2014 04 01
Auu navukla si sebi bedu na vrat...Bolje da si joj vratila te 2000 i da ti je mirna glava.
2014 04 01
Necu da ulazim u celu pricu sa krznom ali deliti sa multi naloga sebi ocene je zaista neprihvatljivo i po meni klasican primer prevare [:sokiran]
2014 04 01
I cecilila je snezanasnezana koja je na bloku a sama sebi udelila utisak... toliko o tome.
2014 04 01
1 2 3 4 5 6 7 8