Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Hellenita888 prevara!

@cecilia ne pada mi na pamet da se povlacim bahatim, lazljivim, prevarantima i to iz principa, nije do novca, ja se ne povlacim takvima niti cu ikada, a lepo se vidi ko je ona i ko mene proziva po forumu xaxaxa Bilo bi lepo da se uvede ovde rezim ocenjivanja kao na drugim sajtovima ali ne znam koliko je to izvodljivo Jel postoji neka lista sa laznim ocenjivanjima pa da se upisuju tamo?
2014 04 01
Iskreno ne shvatam svrhu toga, sta treba da otvorim deset naloga i kao ludak hvalim samu sebe...Sumanuto...Ocene nisu bitne, da li neko ima 100 ili 101 ocenu je manje vazno,dzabe sve realne ocene ako se prodavac sluzi ovakvim smicalima i prikuplja dodatne utiske jer sa ovakvim ponasanjem brise sve i barem ja nikada ne bi kupovala od takve osobe.Porazavajuce da se devojka koje ima duzi staz na ovoj sajtu sluze sa takvim stvarima [:tuzan]
2014 04 01
Kao sto se Andjela nakacila tebi, tako se doticna clanica nakacila meni. Kako bih samo bila srecna kada bi mi se HeloKita, skinula sa grbace...Izgleda da cu morati da se obratim Administratorki za pomoc, proganja me, ide po temama i kevce za mnom. :/
2014 04 01
Snezanasnezana, mozes se obratiti kome hoces ali ti devojko si na bloku i pises sa laznog naloga... I ja nisam pas da kevcem, ja lepo govorim i kulturno se izrazavam i pisem za razliku od tebe koja zaista ide po temama i komentarise druge :D
2014 04 01
ja bi iskreno bila srecna da udjem bar na jednu temu gde necu natrcati na HelloKitty i Cecilia da se raspravljaju nikako da ukapiram u cemu je problem znam obe odavde obe su po meni super ali kada se sretnu na temi izmesta haos definitivno vam se energije ne poklapaju [:osmeh]
2014 04 02
Na fotografiji gde je pokazala flekice tacno se vidi da su nosene, ne jedanput vec vise puta!
2014 04 02
zvoncica11 sada me ti totalno zbuni sta sam opet propustila kakve sada flekice su problem ko je koga opet prevarijo
2014 04 02
Predmet ove teme su cizmice, ili ne?
2014 04 02
jeste ali nisam primetila da su flekice problem vec lanci verovatno sam taj deo propustila [:osmeh]
2014 04 02
Ja sam primetila.Prodavac je prevariJJJo.
2014 04 02
Salu na stranu, znam kako je biti prevaren jer sam ovde kupila Louis Vuitton tasnu i Happening haljinu od iste devojke, robu sam licno preuzela, a detaljno pregledala kada sam dosla kuci i sokirala sam se.Cak je imala obraza da mi trazi ocenu, htela je da joj popravim prosek jer je imala vec 4 negativne ocene.Nije moj stil da uzvracam udarac tako da je nisam uopste ocenila, ali sam kontaktirala te cetiri osobe koje su bile prevarene na isti nacin kao i ja, cisto da im bude lakse, sta li vec.Zato saosecam sa svakim ko je prevaren pa i sa Panonkom iako ne poznajem clanicu.!!!
2014 04 02
Ma naravno zvoncica11, nesto sto je placeno 300e,ne mrda od jednog nosenja i deluje kao novo,skoro da ne moze da se primeti da je noseno. Cizme na slikama deluju noseno, mozda ne mnogo, ali jednom sigurno ne.
2014 04 02
sve je meni ovde jasno samo mi nije jasan onaj deo kako je ovde prodavac ostecen to nikako da razumem ili sam ja opet nesto propustila koliko sam shvatila clanica je platila cizmice i duplu postarinu kako je onda prodavac ostecen [:sokiran]
2014 04 02
Prodavac je ostecen SAMO ovom temom koja je otvorena ! A meni pak nije jasno nesto drugo, zasto taj isti prodavac nije nasao za shodno da se oglasi u ovoj temi. Malo mi je to cudno ?! [:pospan] [:sokiran]
2014 04 02
"Prodavac" je verovatno ugasio profil, ili je prezaposlen prevarama tako da ga teme ne zanimaju
2014 04 02
1 2 ... 4 5 6 7 8