Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Hellenita888 prevara!

Podrzavam Panonku i ne samo Panonku vec svaku clanicu koja je saradjivala sa neiskrenim prodavcem bilo kojim i na bilo kom sajtu, bez obzira na broj utisaka. Slazem se sa Nikerym,Katarinacat i sandolina, sve ste rekle [:osmeh] Gledano realno 3500 din nije mala para za neiskrenu prodaju !!! Znaci prvo stoji NEKORISCEN, pa nosen jednom,pa menja se opis dok je aukcija u toku i vrh, precute se jos neke informacije vezane za predmet. To nije u redu.
2014 03 17
Ja sam svoje rekla na ovoj temi, i mislim da je više nego očigledno šta je ko uradio i rekao. Voljna sam da dam na uvid bukvalno SVE poruke moje i njene da se crno na belo dokaže da li sam ja nekoga vređala dok je trajalo naše dopisivanje. Zadnji epitet u oceni sam dala u revoltu,kada mi se vratio paket jer ispada da se neko sprda, pardon, sa mojom inteligencijom. Zašto nigde nema slike leve čizme? Nije bila tu dok se fotografisala? Ja završavam raspravu, i poručujem članici da može da dobije svoje fenomenalne čizme bez oštećenja nazad, sa cenom uvećanom za 3 poštarine, i uplatom unapred.
2014 03 17
Dobro je Shiny što ti ne "zabadaš nos" tj. kako tii ono napisa "nosinu", A zanimljivo je i da si se našla prozvanom da braniš nekog ko nije zaiteresovan za to. Uostalom, pratile smo temu o Ceciki na kojoj si se pokazala kao braniteljka prevaranata, prilično agresivna prema članicama koje su razotkrile celu situaciju, imam utisak da si se ovde registrovala samo zbog toga, ili da bi se svadjala. Naravno i da bi sve nas ovde ubedila da nisu krivi prevaranti, nego prevareni. Samo napred, nadam se da si ispunila današnju normu i da smo ti sve mi zajedno ulepšale dan.
2014 03 17
Nije moguce da je takav feler tek naknadno primetila a i na fotkama koje je postavila se jasno vidi da ga je namerno sakrila.Nisam saradjivala ni sa jednom ni sa drugom niti ih privatno poznajem pa mogu da budem objektivna.Uvek sam za to da se predmet iskreno opise i da se navedu sve mane ukoliko ih ima pa kome ne smeta neka kupi.Ovo je cisto uvaljivanje.
2014 03 17
Podrzavam sve sto je napisla petra011. Nije prvi slucaj da se brane clanice sa puno utisaka, a ove druge okrivljuju. Ja samo realno gledam na sve to. Nije u redu samo da ostavi ovde ocenu za saradnju na drugom sajtu, a sve ostalo podrzavam.
2014 03 17
Uuuu dobro si me podsetila. Da se ne zaboravi pomenuti sa onog drugog (aukcije) sajta. Dakle Makin953, Zavlaka, loše kopije parfema. Zaobidjite. Nema pojma o onome što prodaje, a možda i ima, ali se pravi nevešt(a) Bacite pogled, Kad tad će se neki naći i ovde. [:poljubac]
2014 03 17
Pogrešno sam napisala ime Makin063 m a ne 953
2014 03 17
Pa ovo je SKANDALOZNO, takve cizme da podvali!!! Jos kaci neku zlatnu alku...strasno. Imas puno pravo i drago mi je sto si otvorila ovu temu, neka se vidi i cuje sta se sve radi i kakvi skartovi se podvaljuju. Oni kojima su cizmice sasvim u redu i ne primecuju nikakvu razliku, savetujem da posete oftamologa.
2014 03 17
Znakovi interpunkcije postoje sa razlogom i treba ih koristiti [:osmeh]
2014 03 18
Ukoliko neko NAMERNO ne uslika zlatnu alku koju je sam nabudzio i ostecenje lanca, koji vise sasvim razlicito...O kakvim mi pozitivnim utiscima i postenju pricamo!? To je prevara sa predumišljajem. Znaci kada zelim da kupim npr. patike, moram svakih sat vremena da proveravam opis i slike da se slucajno ne desi da je jedna patika u medjuvremenu izgorela u pozaru i posle mi prodavac kaze - Desilo se, napisao sam u opisu 16 sec. pre slanja.
2014 03 18
Opet moram da se ubacim ! Kao prvo, na limundu nema slanja dodatnih fotografija na mail, mogu se dodati slike samo na aukcij, no nije bitno. Same cizmice su slikane tako da se ne vidi realno stanje istih. Ako je neko vec procitao opis i na osnovu njega resio da predmet licitira , uz to postavio dodatno pitanje , zasto bi svaki cas ulazio i proveravao sta pise ? Stavis ponudu i cekas istek, ili par minuta pred istek aukcije udjes i pratis nadmetanje i eventualno stavis novu ponudu... da ne duzim o tome... Ono sto je prodavac u ovom slucaju MORAO da uradi je, da osobu koja je pobedila na licitaciji obavesti o ovom ostecenju koje je naknadno uocio i dopisao . U tom slucaju bi se izbegli ovakvi nesporazumi. Znala bi sta kupuje, ovako se oseca prevarenom. A opet mi i nije bas jasno kako neko moze da postavi predmet , a da ga pre toga dobro ne pogleda,da ne primeti cak ni prilikom slikanja ili uzimanja mera . Zato i meni ovo lici na svesno uvaljivanje.
2014 03 18
Ma naravno da se radi o svesnom uvaljivanju Koji crni pozitivni, moze da ih ima i milion,sve pada u vodu samo kad jedanput osnovano padne
2014 03 18
jasno je da je devojka htela da podvali i da se ogradi tipa 'pise lepo u opisu'.....nema veze sto je naknadno to ubacila! Gluposti, slike tj. cizme nisu iste i clanica ima svako pravo da nas upozori na nju ali ne i da je negativno ocenjuje na ovom sajtu! Toliko o tome!
2014 03 18
Hvala Panonika na upozorenju i imas svako pravo na to s' obzirom da ti predmet koji si dobila ne odgovara opisu, cak ni tom naknadno dopisanom... P.S. dobro je sto si obrisala ocenu clanici na ovom sajtu, jer jedino to nije bilo po pravilima...a naravno da imas svako pravo nas da obavestis o nezadovoljstvu kupovinom, bez obzira na to koliko clanica ima utisaka. I ja sam prevarena pri kupovini, u stvari rec je o prevarantu sa drugog sajta koji je ojadio narod za sumu od oko 2000e, a godinama je poslovao ok i imao preko 1000 uspesnih saradnji. Cak sam i videla da je prica o njemu i ovde objavljena, sto nikome nije smetalo.
2014 03 18
Ja ću samo dodati da postoji velika razlika kad nekom nešto slučajno promakne (dešava se), i kada neko svesno nekom podvaljuje neispravnu ili oštećenu stvar. Obično se po daljem ponašanju može videti o kojoj se od ove dve stvari radi. Ljudi smo, grešimo, pa svakom nenamerno može da promakne nešto, posebno ako prodaje velike količine robe. Svaka normalna osoba će, kada uvidi da je napravila previd, pokušati da ispravi grešku. Onaj kome je savest nečista praviće se blesav, uvaliti drugima da ga brane na osnovu "stare slave", a oni bezobrazniji će čak i napadati. Zar je 30 evra toliko velika stvar u životu da se zbog njih pljune na drugog i na sebe, i na sve pozitivno što si napravio pre toga? Super onda.
2014 03 18
1 2 3 4 5 6 7 ... 8