Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

da li je neko saradjivao sa CoolGirls123?

Mislim da ce sve biti ok, plasila sam se saradjivati sa nekim ko je samo 97% poz pritom negativne koje ima su bile u periodu od pre tri cetri meseca, od tada se redjaju samo pozitivne. Postavila je artikal ciji mi se model dopada, naglasila da ima u nekoliko boja, koje nisu uslikane, ne zamerljivo. Kada sam pitala da mi uslikaa tu koja mi je potrbena da bi videla da li je boja odgovarajuca, kako bi sto pre realizovali kupovinu nije je bilo dan, ali valjda ono najbitnije, vratila se sa fotografijama te boje i cak nijanse priblizno slicne napisala je da nije primetila poruku sto je jako moguce.... Elem da skratim, nije da je bas orna da odgovara brzo na pitanja a meni je cilj da sto pre kupim artkal kako ga ne bi neka druga za sebe uzela ... Iako mi je spustila na samo 300 dinara na vec postojecu snizenu cenu od 800 ... sto mi mozda govori i da ta moja vise nija nova :D ali eto ostaje mi da se nadam da ce mi doci taj isti model kao sa glavne fotke u meni odgovarajucoj boji i da je nov kako je naznaceno u opisu... Pa mozda dodje i do 98 % ;D
2014 07 17
Pa da li ste nekada saradjivali sa manje od 100 pozitvnom clanicom ,da li usuditi se uzimati uopste ili je ok samo pouzecem, mada ja na vratim pred kurirom ne mogu da otvorim posiljku i kazem necu primiti nije to to ili mogu ?? [:osmeh] [:osmeh]
2014 07 17
Negativna nije merilo, kao ni 100 % pozitivan clan! Ovde se negativne lupaju kao od sale, treba je dobro proveriti, nekad je sa razlogom, a nekad samo osveta, ili losa komunikacija....
2014 07 17
U mom slucaju, ja evo iskreno ni ne gledam toliko na taj procenat, pogledala jesam ali prvenstveno pratim kako se odvija saradnja izmedju mene i nje, moja zainteresovanost da kupim se ne moze porediti sa njeno da proda, devojka ocigledno nije azurna ili joj je odgovaranje na poruke, bitnih podataka, jako smorno ili je prilikom vremena provedenom na sajtu , posvecena i drugim sajtovima pa jednostavno nije marna da odgovori. Ali to izuskuje moju ocenu, jer ne bih bila zadovoljna da takvom nemarnoscu dobijem nesto suprotno od onog sto bi meni odgovaralo.
2014 07 17
Drage dame,da li moze neka da mi kaze da li ste uplacivale post netom ili na racun u banci ??
2014 07 18
Svakako , u mom slucaju post netom uvek, zapravo tako najvise i volim jer dobijam sms obavestenje o datoj uplati. :) Pa onda saljem . ili suprotno, uplacujem-vide da sam uplatila i salju.
2014 07 18
Moje neko iskustvo je pokazalo da obicno clanice koje nisu 100%(one koje imaju negativne utiske kao kupac), takve se pokazu i u nasoj saradnji. Tj ne otkazu rezervaciju, "ispale" i sl. (cast izuzecima) Meni se uplacujuj i jedne i druge uplate...meni je svejedno, pa zato ponudim kupcu obe opcije, pa koja njemu vise odgovara. :)
2014 07 18
Mene je devojka CoolGirls123 zeznula i 'ladno mi ostavila negativan utisak o.O
2014 08 19
Ee nemogu da verujem, pocnem da istrazujem za jabuku123 i setim se da mi je jednom neko poslao privatnu poruku na facebook kako je jednoj devojci potrebna pomoc i da joj dam garderobu ako imam i ja kazem da hocu kaze pustice mi podatke devojke i sama ta devojka ce mi se javiti, ja sad pocnem da kopam po poruka posto vecinu nebrisem i naletim pod sadasnjim imenom ( sve za devojke) a devojka koja mi se javila je ostavila ovu poruku: Zdravo, ja sam Sladjina komsinica. Ostavicu vam moje podatke, samo da mi javite kada biste od prilike slali da znam da budem kod kuce, Dragana Milanovic Petra Molera bb 14000 Valjevo moj broj 064-91-41-241
2015 04 11
Sve Za Devojke HUMANA POMOC! Zdravo draga, da li si u mogucnosti da pomognes devojci koja je skoro ostala bez oca, zivi sa samohranom majkom, jedva novca ima za skolu. Nije novac u pitanju vec GARDEROBA. Devojica nosi M. Ja cu te povezati sa njenom komsinicom a ti ako si u mogucnosti dogovori se sa njom da joj posaljes tvoju staru garderobu koju vise ne nosis. Hvala ti unapred os srca! Ivana Beronja 24.04.2014. 18:54 Ivana Beronja Ok, pogledacu sta imam pa javim mada ja nosim L Sve Za Devojke 24.04.2014. 19:56 Sve Za Devojke poslacu vas nalog njenoj kosinici pa ce vam ona dati adresu na koju da posaljete, hval au njeno ime
2015 04 11
Sve Za Devojke Dragana Milanovic Petra molera bb 14000 Valjevo 064-91-41-241
2015 04 11
i onda mi se javlja ta Dragana: Zdravo, ja sam Sladjina komsinica. Ostavicu vam moje podatke, samo da mi javite kada biste od prilike slali da znam da budem kod kuce, Dragana Milanovic Petra Molera bb 14000 Valjevo moj broj 064-91-41-241
2015 04 11
[:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:pospan] Pa ovo je strasno sa cim se sve ljudi bave, ja vise neznam ko je ko [:smejatise]
2015 04 11
gospode :D
2015 04 11
> Tiana023: > Uplatila sam joj 1600 din unapred,postnetom,juce je trebala da mi posalje paket,nije,pisem joj poruke i na telefon i na krpicama nista,ni ne ulazi,zovem je malo pre nedostupna..devojka ima pozitivne utiske pa se nisam mnogo dvoumila oko uplate..sta vi mislite da li sam prevarena ili ... [:sokiran] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] ocajna sam :( Mene je ta ista iliti malenavaljevo i malena123 prevarila.Moja prva i poslednja prevara ovde.A mene blati bolesnica ni krivu ni duznu.eee
2016 08 18
1 2 ... 8 9 10