Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

da li je neko saradjivao sa CoolGirls123?

Iste podatke posedujem.I ja jos ne verujem.
2014 05 21
nadjite mi podatke,znaci ima da joj odem na kucu ili cu ja nju pokrasti ili ce mi vratiti svaki dinar,jako sam besna [:besan]
2014 05 21
Drage dame,ja Vas napustam.Bolesna sam ,pod temperaturom.Samo mi je jos ovo falilo.Posedujem dokaz o uplati postnet 19.05.2014. godine. Moj broj moba je sa desne strane,na mom profilu,ako bude trebao nekom od nadleznih.
2014 05 21
zAsto devojka nema negativne, ako vas je tolike prevarila?
2014 05 21
da li nekako moze da se proveri u kojoj je posti podignut novac,tj u kom gradu?
2014 05 21
iz Valjeva,cim sam joj uplatila suta dan je podignuto u Valjevu
2014 05 21
I niko od vas nije cak ni neutralnu ostavio
2014 05 21
ja sam sa njom sarađivala ranije( pre možda godinu dana), bila je to jedna od mojih prvih kupovina, i baš sada gledam, nismo ni razmenile utiske, ne sećam se zašto ali sve je bilo OK...Kasnije sam na forumu čitala teme devojaka koje su se žalile da ih je prevarila..
2014 05 22
ja nisam procitala da je prevarant,nazalost,sad znam,ne shvatam devojku uopste,toliko utisaka,i da se ispostavi da je prevarant,ali ajde,nek joj je sa srecom,ukrala je bukvalno 1600 od mene i od drugih devojaka po 600,nek joj je sa srecom,sta da kazem,ne rastu nama pare na granama,neko je za to radio,ja ne bi mogla da zivim sa tim da uradim tako nesto,a ona,da je bila blokirana kad je trebalo ne bi se nista od ovoga ni desilo..
2014 05 22
Ja sam takodje uplatila novac za tri para cipela.
2014 05 22
Jel su bese za to pre isle price da je to hafuda?
2014 05 22
I mene je prevarila....AJMO DA SLIKAMO UPLATNICE...POSALJEMO ADMINU.ZASTO NIKO NE REAGYJE?
2014 05 22
Ja sam joj poslala poruku pre 2 dana htela sam cipele da kupim, pitala sam je o uslovima placanja tj. da li salje pozecem, kategorichki je odbila, kaze prvo postnet uplata.. Videla sam 50 i neshto pozitivnih ocena ali je najskorija bila negativna tako da ipak nisam htela da rizikujem.. Vidim da mi je predosecaj bio dobar. [:besan]
2014 05 22
ja sam videla da je cura, koja je njoj ostavila negativnu, blokirana...Zato mi nije licilo na prevaru a toliko utisaka.....neka vrati novac!
2014 05 22
To je profil sa kojim su clanice imale probleme ranije dok je Blossom bila admin, nadam se da ce neka od njih da se oglasi...cini mi se da je bilo nekoliko tema o njoj
2014 05 22
1 2 3 4 5 6 ... 10