Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

da li je neko saradjivao sa CoolGirls123?

Molim devojke,da shvate ozbiljnost situacije i ne dolivaju ulje na vatru.Nije ni vreme,a ni mesto,za sprdacinu,pa imajte malo obzira. Ovo nije sala,a nije korektno ni prema svima nama,od kojih je uzet novac.
2014 05 22
mene nije zvala...taj broj je nedostupan
2014 05 22
Cao svima, ja sam takodje uplatila novac doticnoj devojci (za cvetne patike i dvoje cipele). Novac sam uplatila 19-og maja (600 din.+ 1100din.+600 din.), nakon cega mi je receno da su paketi poslati, medjutim od njih ni traga. Zvala sam je na mobilni telefon, ali nije dostupna, a ovde je nema vec dva dana. Samo mi jedna stvar nije jasna, a to je.. odakle onoliko pozitivnih utisaka nekome ko je po svemu sudeci najobicniji prevarant. Pozdrav
2014 05 22
Ni meni to nije jasno...Sigurno ce se pravdati da joj je neko hakovao profil,bla,bla....Ako neka cura, koja joj je dala pozitivnu ocenu, jos ima neke podatke..Neka mi posalje u inbox
2014 05 22
I ja bih zamolila za isto, a to je da ako neko nesto sazna da mi posalje u inbox. Unapred hvala!!!
2014 05 22
ja ne mogu da verujem, ni meni se ne javlja od ponedeljka, uplatila za patike 1500.. prevarant garant... [:plakati]
2014 05 22
Ja sam uplatila 1500 za bele starke, ne javlja mi se od ponedeljka :(((
2014 05 22
o boze koliko nas je samo uzas..hajde da saberemo ja sam joj uplatila 1600 din,ti si 1500,ostali?
2014 05 22
Imam ja jedan predlog za devojke koje su prevarene. Mislim ja ne spadam tu i možda nije na meni da se mešam ali sam se zbog ovog konkretnog slučaja dodatno iznervirala jer i ja zamalo nisam nasela i uplatila.. E sad, pošto dotični šljam ovo verovatno čita ja ću svoj predlog da pošaljem Tiana023 u privatnoj poruci a ostale koje su prevarene neka se jave njoj..
2014 05 22
Ja sam uplatila 2300 dinara !
2014 05 22
Mene je pokusala da prevari, ali nije uspela posto je moja drugarica pitala za iste patike i rekla joj koja je zadnja cena, a pre toga je navodno sa mnom uradila zamenu. Odmah mi je bilo jasno da je u pitanju prevara. Na svu srecu nije me ostetila, a devojke kojima je pokrala pare bi trebale da se skupe i da je nadju!
2014 05 22
Naravno da treba da je nađu, da joj nikada više ne padne na pamet da se bavi takvim stvarima.. Mnoge prevarantkinje čije podatke su članice imale su se lako izvukle sa onim što su uradile pa su se vraćale i varale opet devojke, kao ona klinka daddy93 i cecika90, pa ona Hafuda kojoj je drugarica navodno radila iza leđa sa 5 različitih profila, a tek Dragana Mirković.. Da im je jednom neko stao na put od članica koje su bile oštećene da vidiš kako se to ne bi ponovilo.. [:besan] [:besan] [:besan] [:besan]
2014 05 22
Jel neka narucila one krem patike? Ja imam dva broja ni na jedan se ne javlja
2014 05 23
Meni samo nije jasno zasto se clanice koje su ranije (starije clanice) imale problem sa CoolGirls123 nisu oglasile i iznele svoje iskustvo,temu sigurno citaju. Jer one su otvarale teme i delile negativne i odlicno znaju sta je bilo. Profil je imao negativne koje su ocigledno obrisane,sad da li je to admin uradila ondasnja Blossom ili same clanice posto su problem sa njom resile, ne znam, ali da se o tom profilu pisalo i da je imao negativne znam sigurno, jer sam videla. Apel ! Onaj ko ima i jednu osnovanu negativnu imace opet. Ako sa takvima uspete da se dogovorite, ostavite im bar neutralnu u kojoj cete da navedete sta se desilo, da bi clanice mogle da znaju s kim saradjuju i da ne bi dolazilo do novih prevara kao sto se sad izdesavalo.
2014 05 23
Devojke, ja sam iz Valjeva, ako vam nesto zatreba vicite. Htela sam kod nje da kupim starke ali mi ne odgovara vec tri dana,i sad vidim da je blokirana. [:sokiran]
2014 05 23
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10