Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

da li je neko saradjivao sa CoolGirls123?

Neka clanica je prijavila, a na osnovu velikih negativnih je blokirana, zato ne mozete ostaviti utisak. Verovatno ce se Vas kontaktirati, kao sto je i pojedinim clanicama vratila novac, robu.. Nisam se oglasila kako bih branila nju, a vama sudila, jednostavno mi je neverovatno da nemate ni malo strpljenja. Ja sam pojedine clanice cekala dugo, i drago mi je sto mi je sto jesam. Nekada iskrsnu problemi. To se moze svakome desiti. Ko zna koji su njeni razlozi. Nego, svako ima prava da se ponasa kako misli da je ispravno.
2014 05 23
JelicaLela ova devojka je imala jedan jedini razlog, a to je da se okoristi...kojim slucajem da se nije otvorila tema i da devojke nisu bile resene da je kontaktiraju, ne bi videle ni dinara. Ona bi se primirila neko vreme i krenula bi u akciju ponovo,kazem ti to je vec radila. Strpljenje mozes imati donekle, sve zavisi kakvu komunikaciju ostvaris, mada znam za slucajeve gde su prevaranti uredno komunicirali sa prevarenima i davali uverenja da ce obecanje odrzati. Po prici jedne devojke komunikaciju sa prevarantom je imala mesec-mesec i po i posle toga vise nije bilo nikakave komunikacije niti je mogla da dobije vise ikoga na broj koji je imala.
2014 05 23
ne postoji nijedna osoba koja zivi u molerovoj ulici pod tim prezimenom.LIKUSA JE IZMISLILA ULICU....SAD JE SIGURNO DA LAZE A NE DA KASNI PAKET!
2014 05 23
nije izmislila, proverila sam je ja, studira u valjevu,aaiz ljiga je... nadam se da ce svima da vrati...
2014 05 23
JelicaLela - ovde se ne radi o strpljenju,vec prodaji jednog para obuce - vise osoba .U mom slucaju - cvetne patike sam platila ja i jos desetak zena ,a nije u pitanju radnja,koja poseduje vise pari patika.
2014 05 23
Zasto je to uradila? Da li je rekla ikome?
2014 05 23
kakva crna radnja?!u opisu pise da su nosene
2014 05 23
Nece reci sigurno istinu...Drugi put mi se ovo desava.Moze bilo sta da kaze, ja joj necu verovati...
2014 05 23
da li ima jos neka devojka kojoj ova nije vratila pare?
2014 05 23
Kakvo crno strpljenje, sve je namenski smislila da prevari devojke, jedan par obuće prodala većem broju članica, malo se zanela i preterala pa su je devojke pritisle, da nije tako bilo ne bi vratila nikada ni dinar bilo kojoj.Jednoj članici rekla da je u bolnici, drugoj da nema struje i vode zbog poplava, mislim važi kako da ne, a eto Petra011 kaže da je to već radila.. I ne vidim razlog zašto bi joj bilo ko sklonio negativnu, da se za mesec dana vrati i krene da hara opet..
2014 05 23
Meni nije vracen novac .
2014 05 23
Meni nije vracen moj paket (farmerice i prolecna jakna) [:besan]
2014 05 23
i MENE JE PREVARILA. DOGOVORILE SMO SE ZA RAZMENU. JA SAM JOJ POSLALA NOVE HELANKE I FIGARO,A OD NJE NI TRAGA NI GLASA. KAKVI SVE LJUDI POSTOJE STRASNO..
2014 05 23
iscimajte je da vam vrati, znamo sve o njoj bolje bi joj bilo da vrati
2014 05 23
TA CLANICA JE PREVARA!!!MENE JE PITALA ZA RAZMENU POSLALA SAM JOJ FARMERKE I PRAVI SE LUDA,NE ODGOVARA NA PORUKE ALI NE ZNA SA KIM JE SE ZAKACILA!ZA VIKEND IDEM NA NJENU ADRESU DA UZMEM STO JE MOJE NA SVOJ NACIN!!!DEVJKE NE NASEDAJTE NA UTISKE!!
2014 05 23
1 2 ... 5 6 7 8 9 10