Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

da li je neko saradjivao sa CoolGirls123?

to joj nije prava adresa, samo studira tamo,a iz ljiga je... posalji joj poruku, ako zelis imam i njen fb, nasla sam je
2014 05 23
MOLIM TE NAPISI MI JA CU JE NACI PA I NA KRAJU SVETA!!ITAKODJE MOLIM SVE DEVOJKE KOJE JE PREVARILA DA OSTAVE NEGATIVAN UTISAK NA NJENOM PROFILU KAKO BISMO SPRECILI OVOG LOPOVA DA DALJE KRADE!!I DA NE BI PREVARILA OSTALE DEVOJKE!!!
2014 05 23
DEVOJKE I OVA SANDRASONER JE LAZNI PROFIL I TO PROFIL TE ISTE PREVARANTKINJE O KOJOJ PRICAMO,PROCITAJTE SAMO KAKO PISE...POSLALA MI JE PORUKU KAKO ONA KAO ZNA SVE O NJOJ,I NJEN FB PROFIL ZA KOJI SE VIDI DA JE LAZAN da ce mi kao OVA VRATITI PAKET I DA JOJ POSALJEM U PORUCI PODATKE I TEK KADA SAM JOJ JA REKLA DA NECU DA MI SALJE NEGO LICNO HOCU DA UZMEM OD NJE ODMAH POSLE TOGA MI JE GDJICA MILANOVIC POSLALA PORUKU KAO DA CE MI VRATITI PAKET!MA VIDI MOLIM TE KOJA SLUCAJNOST!!
2014 05 23
boze treba d avas bude sramota, em vam pomognem,em tako pricate, ako zelite proverite devojke sa kojima sam saradjivala, ti si bre zaboravljena luda devojka, treba da vas bude sramota, covek vam pomgne a vi tako, izvini nisam ja kriva sto sam sposobna da nadjem nekog za razliku od tebe
2014 05 23
za zaboravljenu : treba da te bude sramota, pomognem ti i ti tako pises o meni, izvini nisam ja kriva sto sam sposobna i sto sam je nasla, kucala sam na fb ime i prezime, pitala sam druga rekao mi je da je ona iz ljiga, i onda mi je ona tiana napisala da je iz ljiga kad joj je uplatila novac i tako sam skontala da je to ta devojka, a tebe treba da bude sramota, nisam ni trebala da ti kazem bilo sta, pa da ti nikada ne vrati, sram te bilo, covek ispadnem prema tebi, celo jutro se cimam sa devojkama da li im je vratila ili nije, svakoj koja je pisala na forumu sam posebno poslala poruku i otvorila novu temu da je rekla da ce da vrati i ti tako... mozda si ti ista kao i ona sram te bilo, napadas me bez razloga
2014 05 23
Nemojte tek tako devojku napadati...Nije ona nista kriva za ovo...Daj budite realne...
2014 05 23
ma opusteno bubamarinice, zaboravljena ce da bude zaboravljena sa sajta jer me napada bez razloga i bez dokaza!!!
2014 05 23
E sad sam svašta pročitala, umesto da se skoncentrišete na to da dođete glave prevarantu vi se napadate međusobno i smišljate teorije zavere.. Ti Zaboravljena smiri strasti malo i ako si naumila da joj odešna vrata super- podržavam, ali mislim da ne bi trebalo da napadaš tako bez razloga, ako ti je devojka dala adresu treba da joj se zahvališ kad već nisi mogla sama to da uradiš
2014 05 23
MA TI SI MAJKA TEREZa!!!TI OVO SVE RADIS ZBOG DRUGIH DEVOJAKA!IMAM I JA DOKAZ:PROCITALE STE STA SAM NAPISALA U PRETHODNIM KOMENTARIMA OVA DEVOJKA SE MENI JAVLJA KAO DA ONA IMA PODATKE O NJOJ,POSALJE MI FB PROFIL OD MILANOVICKE I KAZE DA JA MILANOVICKI SMS PORUKOM POSALJEM PODATKE I DA CE MI ONA MOJU STVAR VRATITI...JA ODG DA ME TO NE ZANIMA I DA HOCU LICNO DA ODEM U VALJEVO I UZMEM STO JE MOJE!POSLE BUKVALNO 5 MINUTA I TO U 19:50 OVA CLANICA SE ODJAVLJUJE I MENI STIZE PORUKA SA BROJA 064 477 10 15,PORUKA KOJA GLASI:POSALJI MI SVOJE PODATKE DA TI VRATIM STVARIDA LI JE REALNA TOLIKA SLUCAJNOST???DA LI JE JOS NEKOME STTIGLA PORUKA U TO VREME??!!A PRE TOGA NI UOPSTE NIJE ODGOVARALA NA PORUKE!
2014 05 23
Zaboravljena glupaco retardirana Sandra mi je sestra i mi smo iz Bora,prekini da jedes govna curko nezahvalna Sandra joj tri dana salje poruke i preti policijom i tek danas joj se javila ne pravi se pametna kad nisi i nemoj vise da razmisljas tvojom glupom glavom nista pametno nisi rekla
2014 05 23
ja sam imala problema sa doticnom i nisam ni znala sa kim je moja sestra dogovorila razmenu kad mi je rekla shvatila sam odmah o cemu se radi inace na pocetku teme sam ostavila drugi profil coolgirl123 pa uporedite
2014 05 23
I ja sam uplatila 600 dinara, i paketa nema. Kaze uplatice mi novac u ponedeljak
2014 05 23
Cao drage dame!Nisam jos dobila svoj novac nazad.Bila sam u kontaktu ovde i preko pp,sa pojedinim clanicama.Iskreno mislim,da sandra soner profil,nema nikakve veze sa doticnom,koja nas izvacari.Jer sam komunicirala sa njom,a novac mi se posle toga nije vratio [:osmeh] .Zato mislim,da je sve to samo slucajnost.Pozdrav i poljubac svima i molim Vas bez nervoze.Em utice na lepotu,em nikada necete biti mladje i lepse.Zato pogled na ogledalo i [:osmeh] .
2014 05 23
evo javno cu da napisem da ova devojka sandrasoner,ispala super,komuniciala sa mnom,bila uz mene,pomagala mi,non stop smo bile u kontaktu,javno ti kazem izvini sto sam posumnjala,iznervirala sam se zbog ove sto nas je zeznula pa vise nikom neverujem,ti si stvarno ispala drugarica i nemoj da se ljutis
2014 05 24
Sve smo prevarene i ja sam htela razmenu,ali od te razmene paket je dobila samo ona,ali nema veze ovo nam je dobra skola pa nek joj ide na cast 700 dinara ;)
2014 05 24
1 2 ... 6 7 8 9 10