Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

da li je neko saradjivao sa CoolGirls123?

Mislim da joj ne mozemo nista,sinoc sam u ocaju citala zakone o internet prevarama i da slikamo uplatnice sta moze sad admin?jedino da je blokira,mada ko zna da li ce uci na sajt ikada vise,zaradila je ona njoj i gotovo,policija nece da se mesa ako iznos ne prelazi 15000,ako je sitna kradja u pitanju kao ova nasa,mozemo da podnesemo privatnu tuzbu a mislim da ce nas to kostati vise nego sto smo joj dali..mozemo da odemo u valjevo i da je nadjemo,ali onda ona moze nas da prijavi za uznemiravanje ili cak kradju ako nam da pare u sta cisto sumnjam..cale mi je policajac,mozda sa njim da se konsultujem,mada devojke mislim da nas je bas lepo zajebala
2014 05 22
I ja sam videla da je devojka blokirana ali.. Kad sam ushla u ocene prodavcu to je prva negativna i ova joj je odgovirila prevarantu dala si mi osvetnichku negativnu, medjutim devojka joj je ostavilabi kao kupcu i lepo kopirala dopisivanje u kojem je ova vrdala a i u odgovoru na to je vrdala.. Meni se zbog toga upalila lampica.. @Tiana023- koga da prijavi, pa necesh joj dati lk kad joj dodjesh na vrata, ja sam sinoc bash o tome razmishljala, ta bagra je zashticena zakonom donekle time shto policija nece za iznos manji od 15000 da reaguje, da sam joj uplatila novac i da me je zeznula, sela bih u kola sa drugom, otishla kod nje a onda bih je naterala da mi vrati novac a i ovaj koji mi je otishao na gorivo.. [:besan] [:besan]
2014 05 22
verovatno bi i ja to uradila,sem sto,nemam polozeno,imam malu decu,mozda bi se nekako i skontala,da me neko odnese,ali nemam cak ni njenu adresu,ne mogu da nadjem nikog ko je ove godine saradjivao sa njom,meni bi bilo najdraze kad bi se mi prevarene udruzile,nasle je,i otisle lepo kod nje i za gusu..pazi moguce je da ona ovo sad cita sa nekog profila..e pa draga ako citas,samo cu ti reci da NECU ODUSTATI! Nacicemo te mi,isplivaces negde kad tad,mislis da mozes silnim devojkama da uzmes pare i da isparis,haha,samo sanjaj !
2014 05 22
Valjevo nije veliki grad našle bi je sigurno, mislim da bih slala poruke svim članicama koje su sa njom sarađivale, neka od njih je možda sačuvala podatke.. Samo što ti imaš malu decu pa sigurno nemaš vremena da se zamlaćuješ sa ološima, ali ja bih je našla pa ne znam koje pare da su u pitanju.. Mene samo zanima, ako stvarno ima prevarenih članica i od ranije, zašto ta devojka nema još negativnih i nije blokirana nego i dalje hara i vara ljude ovde? Zašto se devojke plaše negativnih ocena i puštaju prevarante da se izvuku? I nije mi jasno kako neko sa toliko pozitivnih reši da počne ovako da vara ljude ?! [:besan]
2014 05 22
Pitanje je koliko je od tih pozitivnih regularno, bacih pogled malopre .... čini mi se da ih ima puno sa profila sa 0 ili 1 utiskom.... ma na ovom site-u sistem ocenjivanja je osmišljen katastrofalno..... onaj ko hoće može sebi i 100 pozitivnih da nakači...bzv
2014 05 22
Javila se dama,da je u bolnici,zarazena i da su svi paketi poslati :-) .Kaze,cuce se sa sestrom,da posalje broj posiljke.
2014 05 22
Nadam se da je imala više pari....pošto čitam da su devojke iste stvari platile..... Želim brz oporavak članici
2014 05 22
Čisto sumnjam iskreno, ali ajde da ne grešim dušu, neka joj je brz oporavak, i nadam se da će što kaže vanna007 da nađe više komada predmeta koje je stavila u prodaju da pokrije sve članice koje su joj uplatile.. Mada, verovatno sestra nije znala pa je ona to uradila :D [:vrtoglav]
2014 05 22
gde ti se javila ovde ? na krpicama?ili na telefon?
2014 05 22
Ja sam je zvala i poruku sam joj poslala, ne odgovara, a rekla mi je pre 3 sata da ce da mi posalje broj posiljke i nije to uradila, sacekacu jos koji dan, jer su meni u mojoj posto rekli da ce posiljke da kasne zbog ove situacije...
2014 05 22
Poslala mi je poruku na mobilni .Ne zelim ni ja da gresim dusu,ali bi morala imati,bar 5-6 pari cvetnih patika,minimum.
2014 05 22
OOOOO sad sigurno podize pare i smeje se .....
2014 05 22
Meni je napisala da nismo normalne i da se obratimo onome ko nas je prevario... Devojke ne sme da ostane na ovome, sve vise ima prevaranata!!!
2014 05 22
a sa kog broja ?Posaljite mi u inbox..ja kad sam je zvala na njen broj bila je nedostupna...wtf
2014 05 22
064/4771-015 poruku dobila u 11.54h.
2014 05 22
1 2 3 4 5 6 7 ... 10