Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanice koje prodaju smece

A da li ste cekale na posiljku duzi period?
2014 09 21
Pa ovde ocigledno slike prodaju predmet,sto je slika lepsa takav je i predmet,a kad stigne... Zato ja imam ovaj moj los aparat pa sa njim slikam i kad posaljem svi budu odusevljeni,jer je lepse nego na slici i drago mi je zbog toga,jer da je slika lepsa nego predmet,razocarali bi se i vise mi se kuci ne bi ni vracali. A ovde uglavnom vecina razmislja o uvaljivanju predmeta.
2014 09 21
kucica, preporucena se ceka par dana ponekad, ponekad stigne sutradan.. Sto se tice slika, slike prodaju i to je tako, ali ja se trudim da moje budu sto autenticnije predmetu koji prodajem, ako nisu iste. I opet se devojke oduseve.. A uvaljivaca ima uzasno mnogo.. Ne znam da li narod stvarno toliko nema para, pa se sluzi svim sredstvima ili su takvi po prirodi..
2014 09 21
Ja sam takodje imala saradnju sa clanicom koja ima dosta utisaka ,necu je imenovati, na kraju nismo ni razmenile utiske, mada sad kontam da sam trebala ostaviti neutralan utisak (nije bilo za negativan, doduse),ali pisalo je da je dzemper nov a ono izvuceni konci na par mesta i rupica na ramenu (nije navedeno bilo), plus mi je poveliki a ubedjivala me da je moja velicina. To mi je jedino ne bas sjajno iskustvo,nije strasno ali ipak sam za dzemper od 1000 din koji nije nikakva marka ocekivala malo vise... Ali eto, ona ima dosta utisaka i bila bi moja rec protiv njene (tad sam imala 0 utisaka)....
2014 09 21
Pre izvesnog vremena sam u razmeni dobila stvar koja toliko smrdi na duvan da sam morala da stavim rukavice kada sam je pipala jer mi je toliko bilo fuj da nemam reci. Tu stvar sam obukla jednom i izgubila sam zelju da je nosim jer mi se nekako zgadila [:tuzan] Znaci ako si pusac, ima nas koji to nismo kojima je jednostavno grozno kada stvari mirirsu na duvan. I to nije prvi put da sam dobila smrdljivu i prljavu stvar. [:vrtoglav]
2014 09 21
Omg Ja sam pusac ali zaboga ni moja garderoba ne smrdi nikad na duvan :O Bas mi je pre neki dan rekla devojka koja je kupila duks kako divno mirisi ^_^ Msm ne mogu da zamislim da nekom posaljem nesto prljavo. Mislim da ti koji salju prljave stvari da su oni isti takvi i ko zna u kom stanju je sve oko njih ali to nije razlog uvaliti nekom nesto tako fuj.
2014 09 21
Ne znam... Na ovom sajtu stvarno ima bezobraznih. Zamisli ti taj šok kad kupiš neku stvar koja je photoshop-irana, a kad ti stigne nešto treće što samo liči na ono za šta si dala novac ili rezmenila svoju očuvanu stvar + smrdi, izbledelo, pocepano, krpljeno... [:tuzan] [:sokiran] Ja slikam telefonom i fotke su mi blagi užas, ali kad fotoaparat trenutno nemam. Ja kontam da devojkama svane kad vide stvar da je lepša nego na slici. Ali, šta da radiš ostaje samo da upozoravamo jedne druge na takve "bisere" našeg sajta.
2014 09 21
pa nismo upozorene, nisu imenovane... [:jezik]
2014 09 21
Vi pričate o garderobi, a da li ste primetile koliko smeća od kozmetike se prodaje?? [:besan] Bukvalno u čudu stojim kada naletim na muljave senke, sjajeve za usta, maskare, sve to korišćeno ko zna koliko dugo, pa bačeno ovde na prodaju, jer je, zamislite, Dior ili Chanel u pitanju [:pospan] Imenovaću jednu, od koje mi nije jasno zašto iko kupuje, jer je, pored skrnave kozmetike, napucala cene [:vrtoglav] Caki76 Devojke, šta je vama pa kupujete tako nešto [:sokiran]
2014 09 21
Ako je stvar samo neoprana, mogu da razumem. Neki prodavci vrte veliku količinu garderobe koja i nije njihova i to bi bilo nemoguće sve oprati. Devojke koje prodaju svoju odeću, pa, možda je zaboravila da taj predmet nije oprala, posebno ako ne smrdi na znoj ili duvan već samo nije opran posle poslednjeg nošenja. Stvari skorene od znoja i prljavštine, flekave itd. neću da komentarišem [:smejatise] Elem, stvar ću svakako oprati bilo da je nova ili polovna, pa ako je normalno nošena a samo nije oprana (osvežena), to mi ne smeta. Ali, svakako bi mi smetalo da dobijem nešto pocepano, uništeno, ili toliko usmrđeno da se i ne može oprati (a da nije naglašeno, što u takvim slučajevima obično i nije). Drugo je kad ja svesno kupim nešto "falično" jer hoću nešto da napravim od toga ili mi treba samo za jednu priliku, tipa maskenbal.
2014 09 21
definitivno pepeluga90..za haljinu je tvrdila... imam i prepiske kako je nova a ona stigla sva iskidana i smrdi kao crknuta macka jos me napljuva kako sam ludaca...a sem toga i drugoj devojci je tako podvalila..nisam jedina
2014 09 21
ma procitah ja te dve liste...to je samo delic [:smejatise] imala sam losa iskustva po svakom pitanju ali pobrisah debil korenspodencije i ostalo pa ne mogu da se setim...nijedna nije sa tih lista..mislim. secam se samo Swetly, koju sam morala da trazim po Novom Sadu za vreme exit-a ko nenormalna za par mindjusa iako zivi blizu mene a mogle smo se naci...naravno nisam je nasla, poslala poruku...nista nikad... zao mi samo sto ne mogu da ih izbacim iz omiljenih predmeta ali takav odnos prema kupcu .. [:tuzan] sto se tice flekavih, "kuhinja, kuvanje", mirisnih, precenjenih stvari...gomila..
2014 09 21
Ja sam se menjala sa devojkom i uzela neke pantalonice, ruku na srce, cele su i ok, ali kada sam izvadila iz kese u stanu muka mi je pripalo od mirisa, a kolega bukvalno samo sto nije povratio. Kada sam ih potopila voda je bukvalno pocrnela, tri puta sam ih ispirala da bih mogla da ih bacim u masinu da se peru sa drugim stvarima. Meni nije jasno kako neko moze takvu stvar u stanu da drzi, a kamo li da da nekome.
2014 09 21
1 2