Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Blokirana -- zasto ? Zato sto sam trn u oku !

Evo vidim npr kod mmkalicki double buter koji jeste nov, ali je ISCEPANA folija, pa to nije nov kao nov sa rokom koji pise na njemu oktobar 2016, nego nov nekoristen sa skracenim rokom zato sto je dosao vazduh do samog butera i poceo da ga susi i utice na kvalitet. Tako da, i to novo nekontaminirano, nije novo i validno sa rokom koji pise na pakovanju. Dok sam ja kod Milinche uzela butere sa folijom na njima i rokom do decembra 2015godine. I mnoge druge ovde prodaju koristenu sminku, koristene cetke za sminkanje, pa nisu pomenute u temi. Ja prva sam imala paletu isteklog roka, postavljena na prodaju, sa naglaskom u opisu da je van roka, i prva clanica koja se javila da bi je kupila, dobila je tu paletu gratis, ali to je bio njen izbor na sta bi potrosila pare. Ovako, te parice je sacuvala i dobila zeljeni predmet. a pomenula si jos tri devojke pored Milinche, e, od jedne od nih koja ima nekoliko naloga ovde, i jedan koji cak i nisi dopisala, ne bih uzela nista ni za dzabe, jer mi njena roba uvek izgleda musavo i strokavo, a i precenjena je, s'obzirom da mahom ima samo polovnu robu. I ne bih da je pominjem, ako joj necu biti kupac, ne znaci da moram da je pljunem, samo cu je zaobici.
2015 01 23
A vidim i predmete koji su npr kod mmkalicki postavljeni pre 9,10meseci, IZVADJENI iz fabricke amabalaze, otvoreni zbog fotkanja, i jos stoje na prodaju(npr rosal balzam postavljen 26.3.) I to je otvoreno, zagadjeno vazduhom i sto se otvaranja tice, ili van roka ili pred sam istek, iako na ambalazi pise drugacije, jer ipak, rok na ambalazi vazi samo ako je predmet i dalje fabricki zapakovan i ako se cuva na adekvatan nacin. ali tu su najvise krivi proizvodjaci sto ne obezbedjuju svaki svoj proizvod zastitnom folijom. Jedino zasto postujem avon i oriflame je zato sto svoje maskare npr folijama stite od kontaminiranja, inace ih smatram vrlo losim proizvodjacima svega sto nude.
2015 01 23
DzoDzo, konretno Rosal balm na slici je moj primerak. Na prodaju su stikovi u originalnoj kartonskoj ambalaži. Mislim da je tako i napisano. Hvala što brineš.
2015 01 23
Kao prvo, ja nisam imenovala članicu sa kojom sam sarađivala (niti ću to uraditi). To je samo zaključak Ratnice. Dosta je članica sa kojima sam imala višestruke saradnje i od kojih sam kupovala šminku, a zašto je Ratnica pretpostavila da se radi o gore pomenutoj članici, ne znam... Kao drugo, članici od koje sam kupovala kozmetiku ne zameram APSOLUTNO ništa, jer je bila i više nego fer i korektna, ni sama ne znam koliko mi je puta izašla u susret. Na sopstveni rizik i odgovornost sam sve kupila, da se prethodno nisam informisala o roku trajanja i sl. Na koji način bilo koja od njih pa i ja nabavljamo kozmetiku, njihova (naša) stvar, a ko će to da kupi je problem onih koji kupuju i srljaju pri kupovini. Što se tiče cene Baleinih proizvoda koje prodajem, moja je stvar koju ću cenu navesti i mogu da navedem koju god hoću. Npr. jedna devojka je prodavala korišćen balea gel za umivanje za 800 din, a isti je u dm-u koštao 250. Prema tome Dzodzo, ne vidim zašto ti moje cene bodu oči. Mnoge stvari su ovde precenjene, pa šta?
2015 01 23
Mikalacki, nije tako pisalo u opisu balzama, ali dobro. A buter je bas TAJ sa iskidanom folijom na prodaju, a to vise nije rok koji pise na samoj ambalazi. Ja znam da jesi mislila na nju, jer Milinche ne radi vise licno preuzimanje osim u retkim slucajevima, da li si je ti nesto mozda pljuvala u nekoj temi-ne znam niti me zanima-nije moja stvar. Naravno, ti kao njen kupac, imas prvo da zameris ali mislim da je devojka jednostavno imala neki period kad nije mogla da se nalazi sa kupcima, svi ga imamo nekad. Kao-cini mi se-zadovoljni kupac polovne kozmetike, bilo bi lepo da kazes koju o onima sa kojima si saradjivala, a koji su ovde pomenuti kao zlocinci sajta. Jedna devojka je prodavala za 800din, bla bla, naravno-cene svakog su stvar prodavca, ali meni je licno bilo smesno kad sam kod tebe videla po 20,30din nize cene nego u DMu gde sve to moze da se kupi. Npr, ako neko kupi dva losiona kod tebe, zvanicno ce ustedeti 60din na ceni naspram radnje, ali na dva pakovanja od 200ml, dodaj na ukupnu gramazu tezinu same ambalaze, i precice 500g za slanje, tj postarina ce biti 240din... Uz prvobitnu navodnu ustedu od 60ak din... Ono, skuplja dara nego mera... Malo ne kapiram takve kupce, ali dobro... Meni je to smesno, ali dobro, mozda sam ja samo srecnica koja to sve ima da kupi bez bacanja para na postarinu. Cak i od Milinche.
2015 01 23
Isplati se kada se uzme više proizvoda, to znaju devojke koje su u više navrata kupovale od mene. U većini slučajeva korigujem cene. No, nije ni bitno i ne vidim zašto te briga po kojim cenama ću šta da prodam. Ovde se neke polovne krpuljine (npr. nošene samo jednom za doček) prodaju za više od 1500 din, pa šta? Kome odgovara, kupiće. Kome ne odgovara, zaobići će. A vi samo možete slatko da se smejete mojim cenama...ako vas to toliko zabavlja.
2015 01 23
Ne znam sta bih rekla, meni se ne bi isplatilo, imam cetiri DMa u radijusu od 3km... Doduse, znam cene, znam kad daju akcije kao sto je bilo sa gelovima za tusiranje miris mandarine dva za 199din... Mislim, ima ovde i onih koji nemaju pojma sta je Balea, videle su je tek i samo na sajtu... Sustinski-nisu nesto woow u smislu kvaliteta, ali ih ja volim, za cene od 169din po komadu losiona u radnji, sasvim solidna prica. Polovne krpuljine kako ih zoves-ako tipujes na moju kikiriki haljinu, placena je skoro duplo vise od sadasnje cene nakon jednog nosenja BAS za novu godinu, a ti si npr otvorila buter, onjusila i tako kontaminiran buter prodajes naglasavajuci rok trajanja koji je ispisan na ambalazi kada je sama buter smesa u fabrickom pakovanju... Ono, moja haljinica se moze nositi jos jednom ili bezbroj puta-u zavisnosti od nacina cuvanja predmeta, mozda je kupac iscepa posle prvog nosenja, ali svakako, zasigurno moze duuuuuuuuugo trajati, dok je buter na sajtu objavljen 12.9.2014godine, znaci, pre 4meseca mu je uklonjena zastitna folija... Zbog takvih otvorenih butera i kojecega, meni je glupo da komentarisem lose one koji imaju mnogo vise takve robe na prodaju... A nisam im konkurencija.
2015 01 23
Tajni agent Izi opet laprda [:smejuljitise] svadjalice mala [:smejatise]
2015 01 23
Kao što nisam imenovala članicu koja prodaje kozmetiku, tako nisam navela ni o kakvoj polovnoj robi se radi. Ako ste prepoznali vaš predmet u tom opisu, to onda dovoljno govori [:osmeh] A ja odoh da njušim moj kontaminirani buter...a možda i prst zabodem u njega [:smejuljitise]
2015 01 23
Nebbitno skroz, jednostavno, polovna sminka koju prodaju clanice koje je prozvala Ratnica2 nisu nista vece zlo nego npr ti sa buterom, ili eto cak i ja sa Apivita propoline kremom za kosu. Ni tvom novom buteru bez zastitne folije ni mojoj polovnoj kremi za kosu vise nije onaj rok koji pise na samom pakovanju. Zato sto su otvoreni. To je bila poenta price. A ti ako se vredjas, ok, tvoje pravo, ali istina je da buter nema vise isti rok zbog odstranjivanja folije. Tako da ni tvoj ni moj predmet nemaju neku posebu razlicitost naspram proizvoda koje prodaje Milinche.
2015 01 23
Ko je spominjao vređanje?! Ne može mene da uvredi neko koga ne poznajem i do čijeg mi mišljenja nije stalo.
2015 01 23
Pa vidim da si skocila odmah, mislim i Ratnica2 kaze da je pomenula clanice sa prve strane koje su joj sumnjive sa kozmetikom, one oko kojih se treba pripaziti kad kupujemo, ja sam htela da pomenem da nisu samo one sa kozmetikom koja moze biti van roka... Nasavsi validan primer-buter bez folije, mislim ako prodajes kozmetiku i ako dozvolis sebi da ostetis predmet samo da bi pomirisala, to je isto kao kad bih ja prodavala nove cizme, nosene samo do radnje da proverim kolio su udobne. Mislim, ko mi garantuje da tako nisi npr samo probala neku bb kremu ili nesto sto se lako moze izvaditi iz kutije i tuba da i posle jednog, dva koristenja "probe radi" izgleda jednako novo kao i kad je zaista skroz novo... A ti odmah tu pominjes guranje prstiju u buter, ne kapirajuci stvarnu poentu [:osmeh]
2015 01 23
Iskren prodavac kozmetike...... slika proizvoda,slika dekleracije,napomene o proizvodu sa proizvoda(vidljiv datum isteka roka, i rok važnosti od otvaranja).... proizvod nema deklaraciju,napomenu....treba napomenuti u opisu proizvoda da je nema ********************************** Evo juče sam bila do RODE, Rosal Balm ,baš koji ima mmikalacki, rok isteka novembar 2017. ....rok važenja od otvaranja 12 meseci...... sve lepo piše
2015 01 24
Za rosal balm kaze da je fotografisala njen... A buter? Samo za pomirisati [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 01 24
mmikalacki nemoj pogrešno shvatiti ali ako postoji informacija na proizvodu zašto je ne uslikati?! I rosal balm i buter.....buter je otvoren,bilo bi ok dati info o roku po otvaranju proizvoda....
2015 01 24
1 2 3 4 5 6 ... 8