Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Blokirana -- zasto ? Zato sto sam trn u oku !

kada citam vase komenare ja dolazim do zakljucka da sam ja glupa pa i ja imam nalog na limundu i na kp ali ja ne videh te jeftine parfeme kako one kupe jeftino i uz to preprodaju meni nije jasno ne samo za parfeme vec za sve stalno se provlaci neka prica kako neke clanice kupuju sve i svasta na limundo pa ovde preprodaju ja ni za sebe ne mogu da nadjem nista jeftino kamoli da preprodam [:kezitise]
2015 01 24
Lidija18 daj ne zezaj [:kezitise]
2015 01 24
Dzo gde sam ja napisala bilo sta lose o Milanche?Bas naprotiv za njih i domino sam napomenula da su ok devojke,ali sam napomenula da devojke radi svoje bezbednosti moraju da provere rok pre kupovine a gore pomenuti prodavci bez problema diktiraju sve podatke ukoliko ih imaju.Mada mozda bi bilo lepše da kada se postavi predmet pre toga sam prodavac proveri rok i naznaci u opisu samog artikla.. Nininica je simpa devojka,da se ugradjiuje u parfeme ugradjuje se ali ovde se ceo sajt ugradjuje pa ne vidim bilo sta lose u tome...Taj deo da su iz njene kolekcije isto mi nije sporan,nebitno je iz koje je ruke došao.Ja sam skoro prodavala Creed koji je uzet u jednoj trampi a originalno potice od sasvim trece devojke sa ovog sajta...
2015 01 24
Pa nisi pisala lose, nego mi cudno da Milinche nisi pohvalila, znam da bas bas saradjujete. Nisam propratila staru temu da li si je hvalila, ali mi cudno da cutis ovde za nju :)
2015 01 24
Ma nije Katarinacat problem kroz koliko je ruku prošao, ali je problem ako se to prećuti. Da li bi ikom palo na pamet da pita išta o poreklu parfema, ako je neko u opis stavio "lično moji". Dakle nije problem prva, treća, peta vlasnica, ali jeste problem ako neko da opis u kojem se ne da ni naslutiti. I sama si pomenula Creed. Znači znaš kroz čije je sve ruke prošao, pretpostavljam da si se raspitala i da si zaključila da je ok. U slučaju ninice , neka je i simpa, super, ne sumnjam da jeste , ali prećutkuje vrlo bitan detalj.
2015 01 24
Gledaj ja niti sam admin niti mama bilo kome,moje je da opomenen i skrenem paznju ali da se svadjam,prozivam devojke i sl ne pada mi na pamet.
2015 01 24
Sada ne znam da li je ovo poruka za mene, ili za DzpDzo. Kakva papazjanija!
2015 01 24
Hvala vam na podrsci, sandolina, petra i prase [:osmeh] , hehe, prase imas sjajan nick, uvek me nasmeje kada ga vidim negde, slatko je skroz :) Dalje, Katarina je dala sasvim super osvrt rekavsi da je sa doticnima uspesno saradjivala ali da je primetila par predmeta van roka. Nije ni pohvalila a nije ni kritikovala pomenute, te je njen stav skroz iskren i nepristrasan, sto je za svaku pohvalu. Bebabubice, ne znam da li imas nesto protiv mene ali mi nisu smesne tvoje sale na fazon side i virusa. Ali ok, postujem tvoj stav, sta drugo da ti kazem sem -srecno u kupovini kod pomenutih. Posto niko ne cita pazljivo, ponovicu - Ne kazem da je sve sto prodaju van roka , vec jedan deo , nekad 10%, nekad 30%.. pogotovo se to odnosi na ono sto nije novo/neotvoreno. Naravno, sve pomenute su videle ovu ili onu temu ili obe teme, ali nece se ukljuciti da komentarisu. Niti ce od sada slikati predmete sa svih strana tako da se vidi deklaracija, kod. Niti ce to napisati, niti ista. Kada bi tako bilo, ja bih obrisala obe teme, vrlo rado! Zasto nece? Jer glavu dajem da bi u tom slucaju morale pobrisati 20, 30% svojih predmeta a nisu lude to da urade. I najsmesnije u celoj ovoj prici je da mene par osoba ovde 'napada' i prijavljuje a ja se samo trudim izneti informacije. Umesto da me podrze, te osobe zapravo brane pomenute... Smesno i tuzno!
2015 01 24
Hvala Ratnice [:smejuljitise] Imas podrsku od velike vecine ovde, nemoj da odustajes [:osmeh]
2015 01 24
Hahahahahha [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] A ovo sto prica Sandolina, generalno jesi u pravu, mada bi meni vise smetalo da neko ne naglasi za neku dekorativu ili nesto drugo od kozmetike, ipak za tako nesto, vise vlasnica... Ume biti zeznuto. Parfem ako se adekvatno cuva, moze biti star dosta, a rumenilo npr ili neki losion... Napravio bi haos novoj vlasnici. To naravno vazi za one prikrivene, koje izbace po 5-10predmeta koji su navodno licno njihovi, ne za naloge koji se zvanicno bave preprodajom kozmetike. A ovo oko ukljucivanja u temu, iz prve ruke znam zasto Milinche ne ulazi u teme, ne samo ovu nego i u neke druge. Devojku to ne zanima, ima regularan posao pored ovoga i briga je za forum. Njeno pravo naravno. A sto se mene tice, Milinche je zadobila ogromno moje poverenje i nema potrebe da mi fotka sa 651464810 strana, sto je isto i sa vecinom njenih kupaca-a ima ih dosta i van krpica. [:osmeh] Elem, meni je skroz nejasno, naslov teme je Blokirana zato sto sam trn u oku, a mi pricamo o kozmetici, valjda je sve to sto smo pissle tezak off, trebamo se osvrnuti na sam nalog Ratnica koji je blokiran? Ili ja lose tumacim naslov?
2015 01 24
Btw, i kod mene postoje sandale sa losijim fleknicama, ili dzemper koji se samo treba malo uhvatiti masinom, ili fali dugme. Sve je na fotkama, pa ko voli-nek izvoli. ******************* ali bolje je da im neko skrene paznju na neki neodgovarajuci artikal umesto da naprave haos nekoj devojci sa licem i plus dobiju negativnu... oko ovoga se sa Katarinom ni malo ne slazem. Prvo, za sebe je svako sam najvise odgovoran. Ako ja hocu da pazim sta cu staviti na lice ili namazati na telo, nema tog prodavca koji moze da mi uvali smece. Ako cemo vec o takvim stvarima, pre bih uzela nesto originalno isteklog roka, nego fake MAC ili tako neke kineske sminke. Naravno, slazem se da bi bilo uzasno da neko tvrdi da je predmet u roku i sve super, a kupac dobije nesto sto nije ni za kantu nego za spaljivanje. To je ogromna prevara vec, i meni istog ranga kao i prodaja kinekse sminke koja je navodno nekog zvucnog jakog brenda. Ta kineska sminka je dokazano kancerogena.
2015 01 24
Dzo, nismo off , jer je naslov teme u vezi sa kozmetikom, tj. blokirana sam zbog prijave clanica kojoj je ona moja tema 'Da li znate...? smetala.
2015 01 24
Ratnice, kako nismo off, kad je naslov takav? Mislim, zaista je glupo da tvrdis da te je Milinche prijavila, jer ako ces iskreno, devojci ide pa ide sta god ti ili bilo ko ovde pricao, niti jojo pomaze ko je ovde hvali, niti joj kvari da li je ko ovde kudi, rekoh vec-znam zasigurno da ima mnogo vise kupaca van sajta, sedela sam brdo puta kod nje kad je dobijala porudzbine, a ima drugih sa spiska koji si ti objavila prvom postu ovde koje imaju od pre pik na nju, i jure i prate kad ona objavljuje svoje predmete(jure tajming) da bi ubacivale istovremeno svoju robu sa abnormalnim cenama i da bi neko njihove predmete zapazio. Kao neko ko poznaje devojku, zaista mogu reci da 99% znam da nisi blokirana zbog nje, nego zbog neke druge, napadala si je toliko, NIKAD nije dosla da se pere ni od cega, da li zaista mislis da bi kao totalna flegma jurila adminku zbog tebe koja je pljujes ovde, a preko 70% prodaje joj ide VAN ovog sajta [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] Iskreno.
2015 01 24
Ne zanima me da li Milinche profilu ide ili ne ide prodaja na sajtu ili van sajta, ni nista. Sve sto si napisala zvuci kao da si joj advokat i sta god.. Iskreno ,mene zanima sta se radi OVDE , a privatno je vec njena stvar. Takodje je nisam napala, vec je tema otisla u pravcu u kome je otisla zahvaljujuci svima. Pomenuto je dosta osoba i u prethodnoj temi ( npr u vezi prodaje odece) a i u ovoj (npr ninaninica). Nisam ja sama diktirala tempo i tok komentarisanja, dosta nas je ucestvovalo. Tacnije, ne bi se Milinche profil uopste ovoliko izdvojio da se ti nisi ukljucila u temu. Drugo, sto se prijave tice, imam svoje izvore i naravno da ih necu otkriti. A i muka mi je od silnog komentarisanja ovde , ne zelim da idem u tancine i okolo-okolo, vec da se drzim sustine a zamolila bih te da ucinis isto - da ne skreces sa teme tamo amo i da je zatrpavas bespotrebno ... Tj. radi kako hoces ali na tvoje komentare vise necu odgovarati jer sam sve bitno vec rekla.
2015 01 24
Ja joj i mogu biti advokat jer zaista nemam lose iskustvo sa njom, dok god je tako, ja nju ne mogu da pljunem, a i ako se bude desilo nesto lose posle svih dosadasnjih saradnji, definitivno nece zavrsiti na javnoj raspravi, vec joj mogu reci preko telefona ili u lice [:osmeh] Ja ne skrecem sa teme, pa tema i jeste da si block sa prvog naloga i da si u prvom postu napisala nickove nekoliko clanica koje si pljuvala. Zato sam i pitala koja je tema zapravo, jer naslov i prvi post nemaju veze sa svim onim posle. Da li ces me ignorisati, zaista nije moja stvar, cinjenica je da si sa prvog MULTI naloga pisala i istine i nesitine, i da si zbog toga mogla biti blokirana i banovana, a dobila si samo block. a i posle ovoga svega napisanog, tvrdim i ja iz pouzdanih izvora da si ti sa svojim pravim nalogom ovde na temi, i sa ovim multi nalogom Ratnica2... J necu da pisem koji je to nalog, ali kao sto sam 99% sigurna da Milinche nije "potegla" da dobijes block, tako i 99% tvrdim da si clanica koja je ovde na temi sa regularnog naloga. I da si njen kupac. Ali ja necu da pisem neproverene stvari, ipak postoji onih 1% u koje zelim da verujem. A sustinski te kapiram sto si besna, znas koliko puta sam ja izšizela jer mi je neko ispred nosa pokupio neki predmet od nje, zena ovde kad objavi predmete, radi kao masina [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2015 01 24
1 2 3 4 5 6 7 8