Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Kozmetika i sve vezano za nju - prodavači oglasite se ovdje

Novi Avon Luxe puder za samo 500rsd. Nijansa je Beige Linen. [slika:d9785ad1-b256-4881-95ec-0e6a20106a5d]
2015 12 18
Firma ZELENI PUT iz Pirota ciji sam distributer proizvodi biorazgradive proizvode za domaćinstvo i ličnu higijenu biljnog porekla koji ne sadrže kiseline i alkalije čineći ih blagim prema koži i sluzokoži disajnih puteva. Proizvode mozete da kupite putem kataloske prodaje (nema ih u radnjama) ili da postanete saradnik firme. Saradnik firme postajete kupovinom robe u vrednosti od 15 bodova po slobodnom izboru. Ako u toku meseca imate: 1. 30 bodova, dobijate na poklon PASTU ZA DOMAĆINSTVO 2. 70 bodova, dobijate na poklon ANTIBAKTERIJSKI SAPUN 3. 100 bodova, dobijate na poklon PORODIČNU KREMU (jedan bod je 100 dinara) Obnova članarine - NE POSTOJI. Sve što Vam je potrebno da ostanete član je bar jedna kupovina u periodu od 6 meseci. Ukoliko ste zainteresovani, pogledajte proizvode na mom nalogu i javite se.
2016 01 31
Kod mene mozete naci parfeme po super cenama Ako Vas zanima Paco Rabanne invictus , ladymillion Armani code (zenski), .. Kasnije u toku dana kacim i Gucci oud i Paco Rabanne 1 million Tu sam da izadjem u susret sto se tice cene i svega , pa ako ima neka dama, momak zaintersovan neka pogledaju moj profil ...
2016 02 29
PARFEMI POVOLJNO!!!! Devojke , povodom 8.marta danas i sutra kod mene mozete kupiti parfeme po ceni od 2.500 dinara ... Slike cu okaciti za jedno desetak minuta , pa mozete pogledati moju stranicu , u pitanju su hugo boss ,paco rabanne , gucci , cavalli , armani... ISkrena da budem nisam sigurna da li su originali , ali su svakako fantasticni , ja ih imam za sebe licno 3 komada ... Kupila sam ih kao originale , ali nisam sigurna da li jesu , ali je cena svakako povoljna jer su svi 75 ml , 80 , 100 , 125 ml ... Tako da , bacite pogled ...
2016 03 07
farmasi kozmetika kod mene :)
2016 03 15
Rasprodaja Oriflame sminke, kozmetike i lakova za nokte kod mene , artdeco puder u kamenu, bioderma :) Samo klikni na moju sliku i odvesce te pravo u prodavnicu :)
2016 03 30
Zna li neko gde preko neta mogu kupiti set Tesori d'oriente orchidea, ja bih parfem, a ako sam dobro skapirala, ima i krema/mleko za telo i kremica za ruke. Hvala!
2016 04 20
Ev0 i mene :) Eminy Brend parfema,l0si0na;krema i 0svezivaca za tel0 :) Kvalitet i cena vrh :) Pitanja u inb0x k0mercijalna pr0daja je 0vde zabranjena.
2016 04 22
15 % popusta na bilo koji Avon proizvod iz brosure, do 25 maja :D
2016 05 12
I jaaaaa :) SUPER BREND uverite se same meni su dlicni :) Ima svega ne samo parfema :) K0d meneee :)) Naši parfemi su originalnog sadržaja u našoj EMINY ambalaži. Svi parfemi su eau de parfume to znači da ženski parfemi u sebi imaju 16% a muški 14% parfemskog ulja te su zbog toga izuzetno postojani. Mi u našoj ponudi imamo 96 različitih ženskih i 62 muška parfema.Ovi tipovi su dostupni u standardnom i premium pakovanju.Bitno je naglasiti da naši parfemi nisu točeni parfemi jer točeni parfemi su u praksi parfemi koji su EDT (10% parfemskog ulja) a ne EDP i stoje u velikim bocama pa se na licu mesta toče u manje bočice, a to nije slučaj sa našim parfemima. Svi naši proizvodi se izvoze u EU, podležu svim standardima iste i najvažnije nisu testirani na životinjama.
2016 05 13
Sva kozmetika 10% popusta. Zatvaram profil 10.
2016 07 05
NYX i sve ostalo iz Alexandar Cosmetics kupite preko mene sa -5% popusta :)
2016 08 04
Devojke, ako neku zanima, pogledajte moju ponudu sminke :) Max factor, deborah, loreal i jos po nesto :)
2016 08 04
Imam Maskaru Maybelline i Christina Aguilera body lotion, ako je neko želi, prodaje se.
2016 09 18
Kylie lip kits na mom profilu po odgovarajucroj ceni od 1790din
2016 09 25
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15