Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Slučajnost ili ne....da li nam je adminka otkrila ko je?!

Čuj mene, imala na zub [:jezik] Sutra većć nema teme ili "lokot" [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] __________________________________________________________________________________ A možda neće biti ni mene [:jezik]
2015 10 24
Hahahahahahahahha, moje ruze su tu odavno, Adminka je svoje veceras stavila. Mozda smo samo slicne tj. volimo neke slicne stvari, nista vise. Blesave ste skroz [:osmeh]
2015 10 24
emuska Ostajes [:jezik]
2015 10 24
Mesecevab draga, ma mnogo ste mi slične [:smejuljitise] Ja sad prvi put sam otvorila tvoj profil, nema šta - istančan ukus, prefinjeno, no, no, no - nema prevare [:jezik]
2015 10 24
Ostajem - [:jezik]
2015 10 24
hahahahaha ja se secam da je Meseceva bila medju prvima kad je pocelo brisanje losih tagova, pa ne bi sebe samu valjda cackala [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2015 10 24
mada, mislim da je tema od danas ipak bila protekcija [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Kao, dobila minus zato sto se clanica kupac istripovala, a onda briska sama sebi i jos hvali adminku kroz temu [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] Hahahahahahah, Meseceva, sad si gotova, kad Ema istripuje, gotovo je, ako ona kaze da si admin, onda moras da budes [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 24
Slušaj ti Dzo, ne čačkaj mečku [:isfrustriran] ::::::: Mesecevab nikada nije imala lažne tagove [:isfrustriran] Ne diraj u članicu i njene tagove [:isfrustriran] __________________________________________________________________________________ Ma kakvi, već sam bacila oko na par stvarčica [:jezik]
2015 10 24
ma, to je uradila da bi se izreklamirala [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Pa ti si hit, zena videla roze i odmah je to to [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 24
Hahahahaha, bas tako, obrisano "adminki" pola profila svojevremeno, danas ispljuvana na pravdi Boga. [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 24
Pusti temu o presi i da li je keramička ili ne [:jezik] Nema linka članice itd...itd....neće članica da se kompromituje...vrlooooooooooooo mudro [:jezik] _________________________________________________________________________________ Gotovo, istripovala ja...i tačka.... A ti još u temi pa na strani Meseceve pa samo tako [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Dzo, ko stuja si [:smejatise]
2015 10 24
pa znam, ti kad uvrtis da je neko admin, tu nema price, do sledece neke sklopke. A sta ako sad i ja stavim roze ruze, koliko nas je onda hahahahhahah [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise]
2015 10 24
Pa dzo je u komisiji [:smejuljitise]
2015 10 24
Aaaaaaaaaaaaaaaaa. videla ja još neštoooooooooooooo [:jezik] _____________________________________________________________________________ Ja vidim malo drugačije od drugih....ono što svima promakne - meni ne [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 24
Meseceva, to radis radi reklame [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 24
1 2 3 4 5 6 ... 11