Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

TOLIKO O POZITIVNIM OCENAMA

Hahahaha, upravo to [:smejuljitise] [:smejuljitise] Dok sam citala njen komentar najvise sam se tu zadrzala pokusavajuci da dokucim sta je htela reci. A vidim i da je moja negativna muci sobzirom da je editovala odgovor... Hmmmm, dama nije sigurna kako da odgovori... Inace, raspitala sam se o njoj u Nisu, posto imam rodjake tamo, na "finom" je glasu [:smejuljitise] [:smejuljitise] . Moram reci da joj je spustanje na kolena blize nego letenje u visine [:smejatise] . Nadam se da Adminka ovo nece shvatiti kao vredjanje vec cinjenicno stanje [:smejuljitise] . Kakogod, ja sad moram nekako frustraciju zbog nje izbaciti iz sebe [:besan]
2015 12 13
Polako, zbog takvih reči i ministar ostade bez fotelje! [:uplasen] A ja lepo rekoh juče za taj komentar: toliko PROSREĆAVANJA u jednom izlaganju....ccc....pa onda malo narodnih umotvorina ( "ide kao voda").....ma ni Andrić se ne bi postideo ovakvog pisanija [:smejuljitise] [:smejatise]
2015 12 13
Izgleda da smo pronasli GospoDZu Ministarku na sajtu [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]. Moja TENDENCIOZNA ocena je KAO TAKVA NEVALIDNA [:plakati] [:plakati] Uklopila bi se zena sa Gasicem [:smejuljitise] [:smejatise]
2015 12 13
Realno ne tako davno, ali za mene jako davno, me je"jedna" prevarila u razmeni...ja njoj orig. parfeme i gomilu kvalitetne bizuterije, ona meni smrdljivog kineza. Kad sam otvorila temu stigla je i ona i pred celim forumom mi je postavila linkove pesama sa YT.."Parfem" i "Bizuterija". [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise]
2015 12 13
Ne, ne, uzalud pokušavaš da komuniciraš na toj VISINI nego trk po merdevine ili VuKAjliju pa se možda i validiraš [:smejuljitise] [:smejatise] [:smejatise]
2015 12 13
Jel i ta neka validna i na visini? [:smejatise] Bože kakvih nas sve ima..... Uz rizik da ću sad ispasti muški šovinista (iako sam girly girl ) najgore stvari sam doživljavala isključivo od žena! Evo juče me umalo na pešačkom nije ubila žena za volanom! A ja na pola pešačkog-prelazim sa malim detetom! I još mi stade, otvori prozor i kaže: "Gde si zapela, još sa detetom pretrčavaš!!!" Kad joj se zaleteo jedan tata (pošto se to dešava kod parkića) potpuno pobesneo sa rečima: "Gusketino ćorava, žena je prelazila na pešačkom sa malim detetom-uh što nisi muško, sad bih te izvukao kroz taj prozor" A ja sa strane stojim, noge mi se odsekle zbog budale
2015 12 13
Sta cu, kad od VuJAklije vajde nisam imala [:smejuljitise] OlgaAN, ja mislim da bih poludela nacisto. Iako realno, takvi ljudi su kazna sami sebi, pre ili kasnije ce ih stici... Ali ja toliku bedu ne mogu podneti, dokle smo otisli kada se odredjeni javno hvale svojim prostaklukom i lopovlukom [:besan]
2015 12 13
Sve validna do validne, sa rijaliti visinom, recnikom, stajlingom , misljenjem i STAVOM ! [:smejatise]
2015 12 13
Zene recite mi kako se kopiraju poruke iz inboxa ovde na forum, da se malo smejete [:osmeh]
2015 12 13
Meni je vec bio smesan njen odgovor na negativnu ocenu, bice joj obrisana jer je tendenciozna, pa zar je dotle doslo sa lupetanjem kada uvalis nesto sto nije nosivo, a tek utisak od one clanice koja je ostavila pozitivan sa najavom o kupovini maturske haljine je smejurija, ne bi me cudilo da je ona to otvorila nalog(jer je nov) samo za ovu svrhu, krije ruke i nokte na slikama predmeta, klasika ostavljanja utiska posle negativnog
2015 12 13
I ja sam to pretpostavila, jer ovako nema nikakve logike, mada u vezi nje nista nema logike. Lagano mi je u inbox napisala kako je mi ovde spominjemo jer joj ZAVIDIMO NA ZIVOTU I LEPOTI [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 12 13
Pa copy-paste teksta, ne znam da postoji neki drugi način, osim ako ne želiš print screen ali se onda ne vidi lepo....
2015 12 13
Ali recite mi, posto ne znam pravila u toj meri, sta je potrebno da neko bude blokiran, ne razumem, sta, ja nisam dovoljna kao jedna prevarena, i ona druga devojka, vec mora da nas bude vise?????????????
2015 12 13
Da, da, zavidim što tetka od 35+ pokušava da se oblači i izgleda kao cura od 18, mnogooooo [:smejuljitise] [:jezik]
2015 12 13
Ona ima nedozvoljen predmet tj slike iz prodavnice i komercijalnu prodaju, prvi predmet na profilu prodaje u vise boja i velicina, a adminka takve blokira.
2015 12 13
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 17