Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

Da li je homoseksualnost bolest?

Hvala Cvetak ;) Nece Milice Milane :) U pravu si, hodajmo tiho i nosimo psa sa sobom i gotovo :)
2013 12 12
radojica, lajkujem. (:
2013 12 12
Sta lajkujes kupi nesto :))) Salim se naravno ;)
2013 12 12
Murdeldolly,ni u jenom postu nisam osetila ni zrnce mrznje,ljudi samo iznose svoje misljenje,niti je ko bio ''otrovan''i ''pakostan''
2013 12 12
@radojica, normalno, na svakog utice razlicito jer svako ima drugaciji mentalni sklop. :)
2013 12 12
Kupovinu mojima vise ne smem da pominjem... do daljnjeg! [:osmeh] [:osmeh]
2013 12 12
E, moram da dodam, skoro sam srela u jednom klubu devojku koja je pokusavala nesto sa mnom, devojka uredno ima decka, ali nije preskocila da posle pozdravljanja doda da i dalje "misli ono sto i pre i da joj se javim ako se predomislim". Ne smatram je lezbejkom, vec samo devojkom koja eto, zeli nesto da proba, i devojkom koja ima odlican ukus [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik]
2013 12 12
Koja je bila tvoja reakcija [:osmeh] [:jezik]
2013 12 12
Cuti,samo oni kod kojih kupujem znaju koliko trosim, ja pojma nemam :) Dzo,jel bilo "sto ti dobra majicica?" :)
2013 12 12
[:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2013 12 12
Pa ono, mi smo se pre druzile, izlazile, i onda bap, devojka mi odjednom "priznaje" sta bi ona sa mnom. Ja pocela da se smejem. Nista nikad nije bilo, imala je nekad trip malo da se "zaleti" da me vise grli, ali sustinski, da kao nije doslo do tog nekog priznanja sta bi radila sa mnom, ja na to i ne bih obratila paznju. Sad kad smo se srele, ono normalno smo se pozdravile, malo popricale, ali imala je neki cudnjikav pogled, mozda i od alkohola. Mada, odlican je ortak i odlicna klaberka, vrlo mi nedostaju izlasci sa njom, iako sam ih se zasitila.
2013 12 12
[email protected] moj drug o kojem sam pisala na pocetku,trenutno je neki DJ u Bg,ladno stavio status veze na fb profilu,da je u vezi sa deckom.A popunjen profil,od 4900 prijatelja niko nije bio sokiran [:osmeh]
2013 12 12
Meni na fb pise da sam u vezi sa jednom devojkom, to je neka glupava fora, mislim, ionako mi fb sluzi za igrice i da iskomuniciram sa nekim ljudima, onako, bezveze, nebitan mi fb. Verovatno su odatle pocele insinuacije nekih njuskala odavde nekih kako ja NEMAM decka hahahahahahhah Ali, eto ironije, nemam ni PRAVU devojku [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik] Samo laznu i jednu koja me muva [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2013 12 12
Ja ne mogu da shvatim zasto neke devojke jednostavno ne mogu da razumeju da svi imamo razlicita misljenja!? Ako je ovo tema za diskusiju, pa svi onda iznosimo svoja misljenja, zar ne? Nasla sam se prozvanom, ne smatram da sam nista lose napisala, vec samo rekla svoje misljene, a na ovu temu mogu do sutra da pisem, ali necu. Ako je za mene to fuj, pa fuj je, necu da se pretvaram da nije. Ja bih samo postavila jedno pitanje? Kako biste detetu npr objasnili zasto npr njegov drug ima 2 mame? Kao nesto normalno ili? Ajde nek se ukljuce mame koje imaju malu decu , da vidim da li im je ovo normalno!? hm I mene ne interesuje sta oni rade u svoja 4 zida, ali ja pricam o tome da to jednostavno nije normalno i tacka!!! Da je trebalo da bude normalno da osobe istog pola npr radjaju deca, pa onda bi od pocetka sveta tako i bilo!! Ja te ljude ne gledam kao manje vredne, vec iznosim misljenje o samoj pojavi koja se zove homoseksualizam!!!
2013 12 12
Dzo, bolje da si ovo precutala... pojedine ce te sada nazvati lezbejkom, kao sto si nazvala go go igracicom zbog spota. [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2013 12 12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 12