Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Biseri mojih krpica!

Devojke da li vam se desavalo da vas necija poruka ili komentar u inbox-u nasmeje ili ne mozete da skapirate sta je pisac hteo da kaze? bas me zanima na kakve ste bisere nailazile na ovom sajtu? Bilo bi lepo da se malo nasalimo na tu temu, naravno bez zle namere...... evo jedan od mojih najsvezijih iz inboxa....'Dobar dan...da li mogu da kupim torbu kao torbu?' [:osmeh]
2014 01 07
samo vas molim bez upisivanja nick-ova, ovo je cisto da se malo nasalimo i nasmejemo a ne da se neko uvredi ili naljuti.......ne mislimo nista lose [:osmeh] [:poljubac]
2014 01 07
Meni je bilo smesno pre neki dan kad sam videla, devojka u opisu napisala ''ORIGINAL kupljeno kod SANERA'' :DDD
2014 01 07
Meni su najveci biseri gramaticke greske,cesto vidim da pisu dobiJo,pogresiJo,dali,jeli,mesaju jer i je l',a o pisanju prideva odvojeno,a glagola spojeno sa recom ne da ne pricam. Ili kad vidim da neko napise bukvalno 10ak recenica u jednoj,bez ijednog zareza,ili makar tacke,nema sanse da shvatim o cemu prica Ali cesto se ovo desava,pa polako ucim [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:jezik]
2014 01 07
pa i ja sam brisala dosta ali evo sad mi palo na pamet da nije trebalo, da mozemo lepo da se nasmejemo.... [:osmeh]
2014 01 07
ove poruke su mi naj draze jedva sam se sporazumela sa devojkom da mi uplati novac i kada da joj posaljem bundu devojka je super ali izgleda ne zna uopste srpski izdvojila sam vam dve poruke kada bi vam ceo razgovor prekopirala pa to je padanje niti ona mene razume niti ja nju pisi racun u intezi dojdem sutra i naplatim сад за поласат идем у центар и променим евро -паре и пошалим на рачун, ако нечешь чекать, то сутра пошали бундицу, я одмах пошалим поруку кад уплатим на рачун. позз.
2014 01 07
joj jeste, ovo bez tacke i zareza je postalo svakodnevica.... [:osmeh]
2014 01 07
svi moji ukucani su mi pomagali da desifrujemo poruke [:osmeh]
2014 01 07
lidija18, devojka mora da je kucala u google translate. :D
2014 01 07
@Jana13.....fenomenalno [:osmeh]
2014 01 07
Jedino cudno je bilo kad su muskarci pitali za nosene carape, i koliko su nosene,i jel Sam ja nosila :D
2014 01 07
ma sada mi je smesno padam ali tada nije bilo nista ne razumem
2014 01 07
jao ne verujem da sam zaboravila na najbolju ponudu koju sam dobila na krpicama.....'hochete da kupite prase?' [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] pala sam pod sto kad sam procitala poruku ali sam je obrisala, mislim da je to bio neki uljez......ma jooook [:osmeh]
2014 01 07
ma ne verujem da je uljez pa meni su do sada za bunde nudili sve i svasta ali naj bolja ponuda mi je bila kada mi je covek ponudijo biciklu i kao poklon kaciga ja sam pala
2014 01 07
A ona ženica što je slala istu poruku svima redom: "Dobar dan. Izvinite, ali interesuje me da li imate ambasador ćebe možda u kući? Meni hitno treba jedno ambasador ćebe, ali dečije ambasador ćebe. Da bude vini pu na slici bi bilo poželjno. Molim vas da mi javite ako imate neko ambasador ćebe." :)
2014 01 07
1 2 3 4 5 ... 80