Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARA ANETAJA!!!!

DEVOJKE POMAGAJTE KAKO DA SE BLOKIRA PROFIL ANETAJA... STVARNO NE ZNAM VISE STA DA RADIM DEVOJKA JE U MOJE IME OTVORILA PROFIL I PISE TU DEVOJKAMA PO SAJTU DA SU KURVE ITD,PISE SVAKAKVE GADOSTI... MOLIM VAS DA AKO VAM NESTO TAKVO STIGNE U INBOX DA MI PROSLEDITE DA IMAM TO KAO DOKAZ U SUPU JER JE URADILA PREVARU, NA MOJE IME I PRIJAVILA SAM JE... I JOS NESTO DEVOJKE KOJE NISU UPUCENE MOLIM IH DA NE NARUCUJU NISTA OD KORISNICE KOJA JE UPISANA ANETAJA.... HVALA UNAPRED!
2014 03 27
o.O Strasno!
2014 03 27
[:besan]
2014 03 27
Ako sam dobro razumela, clanica je prevarila nekoga koristeci tvoje licne podatke (ime, prezime, adresu)? Da li je poznajes licno, odakle joj tvoji podaci?
2014 03 27
Dobro si razumela... Ja sam radila u jednom kaficu u Indjiji zove se Caffe Valentino i on je u ul Kralja Petra 1 br 58. A ona je radila u jednoj kladionici 2 lokala od mene,i samo jedan dan dosao je postar i doneo neku posiljku od 19.800 da podignem i nisam prihvatila jer znam da ne ocekujem od nikoga nikakav novac.Posle je ona dosla u moj lokal i pitala da li je bio postar i da li mi je doneo neke pare da podignem i ja sam rekla da jeste ali da nisam htela da podignem zbog toga zato sto ne ocekujemtaj novac od nikoga.Posle mije rekla da je njoj decko poslao taj novac iz Austrije i ja sam rekla da mi je tu nesto sumnjivo i predlozila sam joj da odemo do policijske stanice, da vidimo o cemu se to radi,i ona je naravno odbila...I ja sam otisla i prijavila je... Ispostavilo se da joj to nije prva prevara ona je ostetila jednu firmu u Indjiji koja se zove Fashion Park Outlet u kojoj je radila tako sto je prepravljala cene... Odavno je poznata Sup-u u Indjiji. Ona se zove Maja Vrekic iz Indjije je...
2014 03 27