> sladjanica83:
> > MnaKatic:
> > ne razumem clanice koje pisu da rade razmenu pa kad ih pitas napisu da nece....svakako necemo ni da kupimo nista kod vas :s
> Takodje.Bas smesno,ili zalosno bolje reci. x-)
bas uzas al ajde takve profile zapecatim da i kad se oni meni obrate iskuliram
> sladjanica83:
> > MnaKatic:
> > ne razumem clanice koje pisu da rade razmenu pa kad ih pitas napisu da nece....svakako necemo ni da kupimo nista kod vas :s
> Takodje.Bas smesno,ili zalosno bolje reci. x-)
bas uzas al ajde takve profile zapecatim da i kad se oni meni obrate iskuliram