Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

ovako posten narod ispasta. . .

[slika:841276c7-9be5-498c-8284-57e66401fd80] prljave, [slika:adedca6a-fb76-4f57-894d-1d50296bc58f] peta skroz otpala, [slika:2d878290-907b-4c7c-88cf-0fe74d7d72f0] jos i razlicite,a ja sam porucila ovakve. . . [slika:af3612ee-98d7-4297-b452-4971d2ae117d] naime sve ali sve je precutano i da izvinite kurv**ski odradjeno ! ko zna koliko je ova clanica devojaka ovako prevarila pa im posle pretila,sve je tu pa prosudite sami. . . clanica NikiiN iz Beograda. . . ja sam se toliko iznervirala danas da sam saobracajku imala, kakve stoke od ljudi ima i na cemu se bogate nemogu da shvatim,a to sto sam ja siromasna nije me sramota,bar nisam prljava kao ona. Cuvajte se jer prevarice i vas ! [:isfrustriran] [:plakati] [:uplasen] ,a ona ako sme neka stavi prepisku razgovora neka se vidi ko je sta rekao i ko je kako ona kaze ,,stoka,, a ko covek.
2014 05 22
bas uzasno sta ti je poslala,stvarno mi je zao
2014 05 22
Strasno,ja sam bila sokirana al veruj mi,nisam pri parama ali posteno sam joj platila ,kako je ona htela posexpresom,ispostovala je do kraja,ali ne ona se i dalje pravi mutava,kao nije to ona poslala,pa sta smo mi ovde ovce za sisanje? slike govore vise od reci sta je poslala. . . [:uplasen]
2014 05 22
Ja u svom zivotu ovako unistenu obucu nisam videla!!! Sta li je pa ona radila sa njima da ih ovako unakazi?! Kontaktiraj administratorku, mozda moze da ti pomogne. Kakvih sve ima, nema to ama ni malo ljudskosti u sebi. Obraz djon!
2014 05 22
E vala bas,ja vise reeeeeci nemam! [:uplasen] [:vrtoglav] [:isfrustriran] [:plakati]
2014 05 22
Devojka ima bas dosta utisaka, zaista me cudi [:sokiran]
2014 05 22
Pa i ja sam na to isla,al kad ono eto vidis. . . a sad kontam ko zna kako je i utiske izmajmunisala kad je manipulator i prevrtljivac.
2014 05 22
Naravno gospodja se ulogovala,ali nema adut za odbranu,etoooo u lazi su kratke noge,ko zna koliko ih je jadnica kao ja naselo na njene utiske i kvazi finocu. idem da probam da spava,glava mi puca od udesa i sekiracije ! [:plakati]
2014 05 22
Daj mi njenu adresu u pp i reci sta mogu da uradim,.iz Bga sam pa bih je rado posetila da porazgovaramo :D
2014 05 22
Salim se naravno, zao.mi je sto ti je ovo poslala. Mislim ocigledno je da ti nisi iscepala djon, vec da je takav stigao kod tebe. :( Ali donekle ti je i ucinila uslugu, bolje je zbog tebe sto neces moci da nosis ove cizme. Vidjala sam ih kod skoro svake druge devojke leti po Beogradu i svaki put kad malo bolje zagledam te cizme, vidi se lepo prljavstina na nogama, nastala od hodanja. Ni malo lep prizor, a nije ni higijenski. Nadam se da ces dobiti pare nazad.
2014 05 22
Nisi ti siromasna, vec ona, zato sto je sposobna da posalje ovako nesto.. To govori o njenoj vrednosti.
2014 05 22
Razumem te draga:( i ja sam tako prošla kad sam naručila od jedne članice sa punoooo pozitivnih ocena čizmice kao UGG i na slikama je delovalo lepo... al kad sam otvorila pošiljku zamal da me srčka strefi!!!!! prljavo,u obući paučine,bube,pocepano... ma haos kakvih sve ima!!!!!!!!! ali na svu sreću sam dobro prošla čizmice su završile u kanti a članica mi je vratila pare:)
2014 05 22
Grozno zaista, ja sam saradjivala sa tom devojkom,vrlo je ljubazna i kupila sam od nje prelepe crno bele letnje cizme, bilo mi je malo cudno sto su toliko siroke kod clanka jer imaju veliki platformu i generalno nije moguce hodati u njima, odnela sam kod sustera da mi stavi rajfeslus,on mi je rekao da je sigurno ranije bio tu rajfeslus ali je skinut...Nije problem u 800 dinara za popravku jer su mi se bas dopale ali je problem u tome da prilikom kupovine mi nije to napomenuto...
2014 05 22
E drage moje,prvo hvala vam svima na utehi,malo je bolje znati da nazalost nisi jedina ,,osisana ovca,, a od doticne ni glasa,pa sta i da kaze kada slike govore os 1000 reci,a taj novac koji nije vratila evo ako ovo cita,neka uplati na ziro racun za human. pomoc zrtvama ili neka za tu sumu pazari sta ljudima treba za pomoc i ja cu biti sretna.Nije to neka cifra ali nekome neka posluzi u dobre svrhe. Sta drugo mogu da kazem vise. . . zbog ovakvih se sve manje usudjujem da porucim bilo sta,i zbog istih takvih ce se ovaj sajt pretvoriti u kriminal i pakao. Nek joj je na cast. [:tuzan]
2014 05 22