Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Razocarana

Ne mogu da verujem da postoje ovakve osobe,naime pre dva dana sam se dogovorila sa doticnom clanicom da se menjamo posto me je molila ja njoj moju haljinu ,a ona meni torbu za plazu!Inace ne radim zamene,ali hajde,pristanem,kada je meni stigla torba imala sam sta i da vidim,najmanji dzak plastificiran sav nikakav,noseno do beskonacnosti,mala torbica ,kao markirana ludilo!Pa to ne bih prodala NIKOME na svetu ,da me neko pljuje po sajtu bez potrebe!Inace nikada nisam nikoga presla ,znaju devojke sa kojima sam saradjivala i mogu slobodno da se ukluce i da kazu kakve su moje stvari bez problema.Elem,trazim da mi vrati moju haljinu,odjednom je na putu,nije dostupna ,drzi ,przi,tera me da prodam njenu tasnu,pa bre ne pada mi na pamet da me neko maze i pljuje ne volim takve osobeeeeeeeeeeeee!!!!Ja sam covek i hocu da poklonim ali treba da si covek a ne prevarant,nije meni za novu haljinu nije bitno,samo sam se razocarala da zena koja se kao FORA bavi humanitarnim radom, time bavi za ne poverovati!Jos kaze njena tasna je markirana 20 eura ,pa ona draga ne vredi ni 2 dinara,sutnuli bi je na ulici, niko se ne bi okrenuo za njom!Jos ce ona meni negativnu dati,pa znas koliko me je briga,nemas pojma!
2014 06 18
jel si videla torbu pre toga??
2014 06 18
na slikama samo kaze vrh
2014 06 18
pa jbg ako je pohabana treba joj dati negativnu,ali moze ti uzvratiti isto..to je problem
2014 06 18
ma bras me bre briga ,koja prevarankinja pa brate ne mogu da verujem!Kazi kako jeste pa nije bitno,a ne ovamo pricas jedno,radis drugo,muvas trece,
2014 06 18
A koja je clanica u pitanju?
2014 06 18
joj ima dosta strana njen profil..a koju ti je torbu poslala?
2014 06 18
A što ti ne pošalje nazad haljinu.... nije valjda i ona otišla odmah u humanitarnu svrhu? [:osmeh]
2014 06 18
[slika:95fe52f8-2977-4910-9376-db1c5365dee0]
2014 06 18
pa na putu je kao,nece da se bakce sa tim stvarima,a juce mi kaze da bude kuci i da ceka jos sam ja obe postarine platila
2014 06 18
izgleda kao dzak za skupljanje kukuruza u selu majke mi
2014 06 18
VELIKEPCELICE nemoj pogresno da me shvatis, ali da li si ti videla njene ocene,tacnije negativnu koju je dobila pre skoro mesec dana?! Ona ne da nije za saradnju, vec je za obilazenje u sirokom luku! Nasamariti zenu onako za 5000 je stvarno van pameti:@
2014 06 18
Jesi u pravu petra 011 nego sam naivna kao budala ispala ,stvarno strasno,prevarant da nema kud majke mi,poklonila sa joj haljinu i 300 din postarinu sta je briga
2014 06 18
jos doticna u komenteru kaze kako je isprana haljina i razvucena pa strasno,ako mi je vrati sto se nece desiti,ali ako vrati prvoj devojci koja se javi dobice je na poklon pa neka vidi kakva je i da li sam ja u pravu
2014 06 18
Sa njom ili nesto nije u redu ili i ne zna da si uslikala i okacila sliku "nove,nenosene torbe od 20e " :o
2014 06 18
1 2 3