Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Najbolji puder za masnu kožu lica?

Devojke, potreban mi je savet. Imam problema oko nalazenja dobrog pudera, i ne mnogo skupog. Imam masnu kozu lica, i cesto mi se lice usija i puder kao da mi se topi, posebno leti... Kupila bih neki dobar puder, ali da nije mnogo skup :/ Recimo, Maybelline Affinitone ( u tubici) mi nije bio los. A sada ovaj Affinimat mi je los...
2014 07 12
Od jeftinijih tecnih pudera meni je ovaj savrsen i nosim ga preko dana [slika:f502d2a2-0811-493e-9fd1-1bbad0c0367a] jedino su nijanse malo losije. A takodje i [slika:fd3583cb-aec6-4106-8934-d7bfc276f538]
2014 07 12
Ja koristim Maybelline Affinitone za posebne prilike,posto mi nekako ima odlicno prekrivanje. A inace ovako svakodonevno koristim Oriflame Oxygen boost puder i very me puder u kamenu,i odlicno se pokazalo,izdrzi mi ceo dan na licu. A sada cu da probam i sa Oriflame bb kremom 5 u 1,bez ulja je i pogodna za masnu kozu. Mada sam videla da je i Ingrid izbacio neke pudere za masnu kozu,ali jos se ne usudjujem probati. Posto imam problem,cim promenim puder,koza mi bude jos masnija i pojave se uzasne bubuljicice. :( Ne bi ti preporucila Avon pudere,posto mi se ni jedan nije pokazao ok,lice mi zasija posle pola sata od nanosenja pudera.
2014 07 12
Moja sestra takodje ima masnu kozu lica.Duze vreme je koristila maybelline affinitone dok joj na kraju nije poceo nesto smetati,presla je na rimmel lasting finish i jako je zadovoljna,mozes probati njega. [:osmeh]
2014 07 12
Hvala devojke :)
2014 07 20