Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Porudžbine iz e-prodavnice /

Obuca sa AliExpress-a

Devojke, da li ste narucivale obucu sa AliExpress-a i kakva su vam iskustva? [:osmeh] Da li je obuca udobna, da li izgleda bar 90% kao sa slike, da li je broj odgovarajuci...?
2014 09 26
Zar nema nikog? [:tuzan]
2014 09 27
Ja nisam jos narucivala nista sa alija, ali planiram da pocnem. Isto me zanima obuca [:osmeh] Ne znam kakvog su im kvaliteta, ali znam da mi je jedna clanica rekla da je ona kupila starke i da su kao original. A sto se broja tice, samo se vodi duzinom unutrasnjeg gazista [:osmeh]
2014 09 27
kalupi su uvek manji za jedan cak i 2 broja ponekad. ja porucivala.. 39-37 ispalo... obuca je udobna bar su mi tako rekle pojedine clanice. kvalitet pa sta ja znam,ja nisam nosila obucu sa tog sajta i ne znam koliko drze i da li se brzo ''raspadnu'' :) nisam uzimala za sebe..ali cene su im bas povoljne! haljine su im isto odlicne,one kopije herve leger odlicno izgledaju,moja drugarica uzela za nekih 30ak eura... [:lepota] [:lepota]
2014 09 27
Svesna sam ja da za te pare nije neki kvalitet, ali da barem to pristojno izgleda i ne popuca vec posle par nosenja. [:osmeh] Ozbiljno? :/ I pored toga sto si vodila racuna o unutrasnjem gazistu, desilo se tako nesto? Da, cene su im skroz pristupacne, jos i kada se naidje na besplatnu postarinu... Ja sam pre par meseci narucila koznu jaknu sa nekog slicnog sajta, isto salju iz Hong Konga i zadovoljna sam, dobila sam ono sto sam videla i zasad je jos uvek u dobrom stanju. [:osmeh] Samo sto je smrdela katastrofa, dobro sam se pomucila da skinem taj miris/smrad sa jakne. [:smejatise] Nadam se da nije tako i sa obucom. [:smejuljitise] Lanana ako narucis nesto pre mene javi mi. [:kezitise] Mozda nam se javi neko ko ima njihovu obucu. [:osmeh]
2014 09 27
Javicu ti, ali nemoj da brises temu da bih mogla da se setim da ti javim [:smejuljitise] I mene brine miris. Ajde za broj i nije toliko strasno, uvek moze da se proda ako se kupi pogresna velicina, ali ne podnosim miris kineskih stvari. Bas onaj njihov specifican miris. Odeca jos i moze da se opere 15 puta sa omeksivacom, ali sta sa obucom?! Bilo bi super kad bi se oglasila neka devojka koja je narucivala obucu sa alija [:osmeh]
2014 09 28
Necu, necu. [:smejuljitise] Veruj mi da je ovo gori miris nego od ovih "nasih" Kineza. [:smejuljitise] Bas je specifican. Mislim da ima nekih nacina za uklanjanje, znam da sam vidjala u prolazu dok sam trazila za jaknu, ali nisam tad citala. [:smejatise] Mislim da sam iz treceg puta uspela, kada mi je stojala potopljena u omeksivacu nekih dobrih 4, 5 sati. [:smejatise] Moze i Neverlandd da nam kaze kako je mirisala ta obuca sto je narucivala. [:smejatise]
2014 09 28
Kinezi ce nam doci glave. [:osmeh] Uzas.
2014 09 28
Ja sam naručila čizmice i ugg sa Alija, i mogu reći da sam zadovoljna. Udobne su, nisu se raspale odmah i ne smrde na Kineze :)
2014 10 26
E, to je divno cuti. :)
2014 10 27
Zanima me da li su vam naplatili carinu za obucu...kako ste prosle?
2015 11 30
Ja sam porucivala nesto od obuce. Sve je detaljno opisano bilo: duzina gazista, sirina obuce i sl. I sve je bilo onako kako je pisalo. No, uvek treba procitati utiske od ostalih kupaca pre porudzine, cini mi se da je to najbolja smernica. Sto se kvaliteta tice, ja nisam platila malo, tako da je kvalitet bio sasvim ok. Koza je zaista lepa koza. Ali i to zavisi od trgovca do trgovca. @JelenaRadovic - jesam platila carinu. Na iznos od 5000 je bilo oko 900 dinara. Kinezi imaju fazon da na svaku stvar napisu manju cenu na paketu tako da je i carina manja. A carinu nekad imas nekad ne...Na 50% stvari koje narucim nema carine.
2016 01 09