Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

OBOZAVAM Limundo ! :)))

Slazem se da u NS i BG mozes da naidjes na extra snizenja, ali u manjim mestima tesko [:tuzan] Tursku robu kupujem od proverenog sanera, skupo placam ali mi i traje, neki duksici evo slave 8-i rodjendan, izgledaju kao kada su kupljeni [:lepota]
2014 11 04
Uff ja sam na limundu pokupovala svasta nesto jeftino...na kupindo slabo ulazim ali sam zato prosle nedelje tamo kupila 2 para koznih cizmica za 1000din....i to u fenomenalnom stanju, prelepe [:lepota] A ovo sam sinoc na limundu pazarila za 109 din [:smejuljitise] [slika:99b6fca7-334b-4b23-8a0e-734756f2f8dd]
2014 11 05
Aaaaa Makice prelepe su!! [:lepota]
2014 11 05
p.s Ne znam kako ih ja nisam videla [:plakati] [:smejatise] [:poljubac]
2014 11 05
Ja bas i ne listam Limundo, uvek kod jednog prodavca :) Tu mi je u komsiluku, pa nema ptt :)
2014 11 05
Naci ce se jos neke slicne sigurno [:lepota] [:poljubac] a sto se tice second hand-a ima jedan ogroman i bas povoljan u Zemunu, bila sam prosle nedelje prvi put, kupila sam isto farmerke C&A, samo u nekom leopard printu za 200 din. Sve farmerke i pantalone su im 100 i 200 din a duksevi, dzemperi 300, 500, do 800 cini mi, zavisi od stanja i modela...za 2000din sam celu porodicu obukla hihi
2014 11 05
Makicaaa88 aj ako te ne mrzi sibni mi u inbox gde se nalazi taj sh u Zemunu :) I pitanje za sve od kojih clanova najcesce kupujete garderobu na limundu? ja uglavnom nailazim na neke krdze od stvari :((( ne pamtim kada sam nesto licitirala...
2014 11 06
Fantasy ja uglavnom kucam u pretragu sta mi treba, a i ovo mi je tek treca kupovina tamo [:osmeh] Makice u ovim sh kod mene na Bulevaru i jos par gde sam svratila vecito imaju neke demode farmerke, bas nista lepo nisam nasla, dzempercici su im ogromni uglavnom (L-XL), ili ucebani, bas los kvalitet, ne pamtim kad sam nasla nesto lepo [:tuzan]
2014 11 07
[slika:c2a9845b-9b19-4a75-aa30-1f280eb112f4] Inace i njega sam uzela na Limundu za 1000 din [:lepota] Jeste bio malo uceban ali sam ga sredila i divan je sad [:osmeh] Tako da ovde na Krpicama definitivno masa zena dolazi da bude bezobrazna, znam koliko sam srecna kad nadjem nesto sto nekome ne treba (cemu i sluzi ovaj sajt) po super ceni, i ne znam kako i one ne razmisljaju tako [:lepota]
2014 11 07
TinaKris preleeep je kaputic! [:lepota] Ja sam pre mesec dana merkala na Limundu neki crni Zarin, i kreten propustih licitaciju, i kada sam videla da se prodao za 1300 din dusa me bolela [:plakati] I kod mene u sh na Konjarniku imaju neke stvari iz proslog veka, muske manje vise ali zenske katastrofa...ali u ovom u Zemunu mogu da se nadju lepe, moderne stvarcice za male pare. Rece mi ona devojka sto radi da dobijaju dva puta nedeljno robu, samo je fora sto u startu odvoje neke bolje stvari za prijatelje/familiju. Cenim da to svuda rade, nego bas kad sam ja bila dosle su drugarice od te devojke sto radi i onda im je izvadila gomilu nekih stvarcica koje su bile "iza kase"
2014 11 10
Hvalaaaaa, zaljubila sam se na prvi pogled, stvarno je divan [:lepota] Samo sto je uzasno nepraktican i brzo se prlja, pa ide u masinu svaka 3-4 dana [:smejatise] A ovo za sh je bas bezobrazluk, moracu da organizujem neku diverziju sa drugaricom pa da im uletim u pult da gvirnem sta su sakrile [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise]
2014 11 10
PunOrman bas je leeeep, a uglavnom mi se taj brend ne svidja, ne znam zasto [:tuzan]
2014 11 15
Ja ih bas volim, imaju lude stvari :)
2014 11 15
Ovde kod mene ima jedan veliki sh ali je prenatrpan stvarima. Ne moze se ni videti sta sve imaju. A skoro sam bila u jednom u Zarkovu i tuga me uhvatila. To su stvari koje bukvalno ali bukvalno nisu za prodaju. Sve razvuceno, kratko, ucebano... Ranije sam na limundu nalazila dosta dobrih stvari ali u poslednje vreme sve nailazim na neka sr.
2014 11 15
Fantasy a jel mozes da mi kazes gde je taj sh, vise volim te pretrpane nego one sa 4 kosulje i 3 dzempera? [:smejatise]
2014 11 15