Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

MILJANA NIKOLIC

Pozvala bih sve clanice koje su ostecene od Miljane Nikolic da se ovde jave i napisu za koliko ih je prevarila da bi clanice mogle da povrate novac sudskim putem... Kao sto sam i obecala, uz pomoc clanica koje su prevarene, otkriveno je gde zivi Miljana Nikolic, ko su joj otac i majka, adresa i godina rodjenja... S` obzirom da je punoletna morace da snosi posledice svoje alavosti, bezobrazluka i prevare...
2014 11 05
Podrzavam i dizem rejting temi, neka se jave sve koliko ih ima, a ima ih podosta :)
2014 11 05
Mene je prevarila za 500 din.Nije to nikakva suma ali sok kada sam otvorila paket i smrad naftalina koji me je zapuhnuo izazvao je veci bes u meni nego bacanje 500 din u djubre.
2014 11 05
Jel mozete da postavite linke profila doticne ?
2014 11 05
Tek kada se sve prevarene clanice jave, otkricemo sve... Stari profili su joj obrisani, mada sada ima novi za koji sumnjamo da je njen...
2014 11 05
Ok ,hvala. Praticu ovde,volela bih da znam koji je to profil,preventivno. [:osmeh] [:osmeh]
2014 11 05
Miskic @ vise je nebitan novac, bitno je da se napokon izvede pred lice pravde, mada svaki dinar koji je uzela od svih vas zajedno cini jednu poprilicnu svotu novca... I samo su nalozi obrisani- to je sve nazalost sto moze ovde da se uradi, ali zato zajedno mozemo mnogo vise da bi i ostalim prevarantima pokazale da niko ne prolazi nekaznjeno...
2014 11 05
Podrzavam !!!!!
2014 11 05
Jovana hvala i tebi za otkrice njenog novog naloga lelicamarelica...
2014 11 05
Podrzavam i sa zadovoljstvom se pridruzujem ovoj akciji. Hvala IvanaDjurovic na svemu, kao i na otvaranju ove teme. Mene je prevarila za 2900 dinara i vratila novac jer imam sve njene licne, intimne podatke. Cuvam uplatnice, postansku uputnicu i posiljku kao dokaze i zamolila bih da to urade i ostale clanice i da se jave ovde.
2014 11 05
Taman posla #ivanadjurovic . Treba da se zaustavi ovaj bezobrazluk
2014 11 05
Nažalost ne stižem da pratim forum tako da je i mene nasankala, srećom samo za duplu poštarinu jer je poručila paket koji nikad nije preuzela.
2014 11 05
Sada joj je zaista dosao KRAJ, nece ona nikada prestati sa prevarama.... [:vrtoglav]
2014 11 05
hvala vam na upozorenju,u malo da budem prevarena i ja,,bice da je novi profil DIJANA MAWA
2014 11 05
Ne bi bilo lose,kao sto je i rekla jedna clanica, da se sve posalje kuriru. Ima opcija na njihovom sajtu za slanje clanaka. Da im se posalju linkovi ove teme i tema u kojima se o njoj pisalo. Kao i njeni podaci i iznos za koji je zavrnula devojke. Prevarantima treba stati na put. Pa kad joj objave i sliku da vidimo da li ce opet po starom! Ili da devojkama vrati sav novac ili pokrenuti tuzbu. Lopovi i prevaranti na sve strane.
2014 11 05
1 2 3 4 5 ... 12