Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

potrebna mi je pomoc pomozite :(

.
2019 04 30
Probaj u drugom pretrazivacu. Inace, imam pitanje, jedna clanica se 2x dogovara za neke stvari da preuzme licno, odeca spustene farmerice na 200 dinara i dogovori dan, brojeve telefona smo razmenile i nestane. Tako je bilo skoro opet za jos jedan predmet. Ista clanica. Ne znam da li da joj dam negativnu. Ima samo 1 ili 2 utiska, pozitivna.
2019 05 07
Bez saradnje ne mozete oceniti.
2019 05 08
Kako prijaviti clanicu? Imam kupca za predmet bukv predmet od 300 dinara, salje mi pretece poruke i smara na viberu. A sve jer sam podihls cenu 50 din a to je bilo PRE komunikacije sa njom! Prijavicu je u SUPu za cyber uznemiravanje jer mi je brdo uznemiravajucih poruka punih uvreda poslala. Ocigledne frustracije jer postoji drugi kupac koji se ne cenka! Vrlo neprijatna situacija.
2019 05 13
CAO IMALI KO DA POKLONI MAJCE NA DEBLJE BRTELE ILI ATLET MAJCE
2019 06 13
Mnogo bihi znacilo
2019 06 13
Pozdrav, prosle godine nisam ostvarila saradnju sa clanicom o kojoj sam pisala administratoru I na forumu takodje.Ostavila je tada negativan utisak za mene kao kupca iako je ona ispala krajnje nekorektna a sada nakon godinu dana apsolutno bez ikakvog razloga ostavlja negativan utisak za mene kao prodavca!!!
2019 07 19
Cao imam problem sa sajtom ne mogu da vidim ni jednu sliku samo poruke mogu da citam???? Da li neka clanica ima isti problem i kako da ga resim? Unapred hvala 😌🤗
2019 09 15
😒
2019 09 21
> Leapufnica: > Cao imam problem sa sajtom ne mogu da vidim ni jednu sliku samo poruke mogu da citam???? Da li neka clanica ima isti problem i kako da ga resim? Unapred hvala 😌🤗 Meni poruke rade, ali slike nece da se ucitaju... Pomoc molim vas🙏🙏🙏
2019 09 21
Problem i dalje postoji...Sta se desava,zna li ko?
2019 09 23
Pomoc! Da li vam se dogadjalo da vam se izvesna clanica obraca mejlom na engleskom jeziku - trazi pay pall nalog ili racun za uplatu - deluje mi sumnjivo a poslala sam joj podatke i broj racuna za uplatu- sta cu sad 😶
2019 11 16
Pročitajte ovde: https://mojekrpice.rs/forum/t/521115/zahtev-da-se-posalje-cena-na-mail-u-eurim https://mojekrpice.rs/forum/t/521163/sta-hoce-ovaj-smara-li-jos-nekog Pisano je o tome. Nije trebalo da šaljete podatke, ako Vam je delovalo sumnjivo.
2019 11 17
Nemojte uplacivati unapred tako lako. Nije ni velika razlika sa otkupom. Dok uplatis postnet uzmu ti proviziju koja je gotovo ista visini otkupa. Jedino kod proverenih clanica i po mogucnosti na ziro racune gde nemate proviziju. Ne treba rizikovati. Prva ja koja imam samo iskustva u kupovini na ovom sajtu, a u prodaji jos nista, mogu biti sumnjiva jer sam nov clan. Mogu imati i 50 extra saradnji i u nastavku da ojadim zene u roku 3 dana za pozamasne sume novca. Dajem samo primer. Bila sam admin u jednoj prodajnoj grupi na fb koja broji 35000 clanova. Znam o cemu pricam...
2019 11 19
Pozdrav, postoji li administrator na ovom sajtu, ili bilo ko koga mozemo kontaktirati?
2019 11 30
1 2 ... 9 10 11 12