Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

potrebna mi je pomoc pomozite :(

Nov sam clan, pa dok se snadjoh oko tema. Evo bas sam se na nekoj drugoj temi obratila devojkama za pomoc, jer sam istoj doticnoj slala poruke za neku tuniku koja mi se jako dopala... Elem, osoba uopste nije odgovorila, rekoh hajde, mozda zato sto nemam trenutno nijedan predmet za prodaju, pa misli da mi je lazan profil. Ostavim joj kontakt, zamolim je da mi odgovori da li je tunika uopste na prodaju, nista!!! SAda mi je lakse kada sam ovo procitala, mislim da znam da nije do mene. :) A tuniku, pa prebolecu... [:osmeh]
2015 02 05
Imam potrebu da dodam da je sve stvar kućnog vaspitanja i obraza. Nekada i gomila dobrih stvari i dobar izgled pada u vodu i ogadi se zbog postupaka koje ništa, baš ništa ne može da popravi. Ima nas koje smo sa dotičnom prošle tako, to nije za negativnu ali je BLJAK! [:osmeh]
2015 02 06
jelicicko90 i sovica da baš tako [:osmeh]
2015 02 07
I meni je potrebna pomoc,kome da se obratim?
2015 02 19
ako je u pitanju ista clanica mi definitivno nista ne mozemo negativne ocene joj se brisu a admin ne reaguje. jedino mozete da joj ostavite negativnu tj da pokusate dok je admin ne izbrise.
2015 02 19
Mene je pomenuta budibiljana takodje prevarila,poslala mi je mantil koji nema veze sa onim na slikama.Na početku sam je pitala da dodjem do Panceva i probam mantil,medjutim ni jedan dan i termin nisu odgovarali.Zatim je snizila cenu mantila pa sam joj rekla da ga posalje ali ako mogu da ga vratim ukoliko mi ne odgovara.I stigao je neki sasvim drugi mantil na sta sam joj ja svasta napisala u poruci i pretila da cu je tuziti,onda je rekla da joj ga slobodno vratim ako mi se ne svidja,poslala sam mantil koji je stajao 10 dana u posti,a njoj nije padalo na pamet da ga podigne...Opet sam se iznervirala i svasta joj napisala u poruci.Da li znate dali mogu da je tuzim,imam sačuvane slike sa njenog profila,imam mantil koji je stigao,imam kese u kojoj je stigla posiljka...
2015 02 23
Koliko si platila mantil ?
2015 02 23
Meni nije jasno gde su joj onih nekoliko negativnih i neutralnih.
2015 02 23
Vid' opet Cede medju njenim predmetima [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise]
2015 02 23
Mene je zavlacila 2 nedelje za jedne cizme . Kao poslace ih , pa poslao je njen momak , pa ne zna gde je adresnica,a sve vreme su cizme bile u prodaji ... da bi posle 2 nedelje stavila duplo veci iznos za njih . A kada sam joj poslala poruku da posle takvog ponasanja ne zelim vise ikada da imam saradnju sa njom ,ona mi napise da joj je zao sto smo uopste nekada i saradjivale ?! Inace pre toga smo imale ok saradnju i bila je korektna . Jos sam na ovoj temi kada su je napadali iznela svoje misljenje da ne verujem da je prevarant . Ako nije htela da mi proda cizme mogla je tako i da mi kaze ,a ne da me vozi dve nedelje .
2015 02 27
Utisak nisam ostavila jer do saradnje nije ni doslo
2015 02 27
Profil za zaje*anciju ljudi [:pospan]
2015 02 28
Kristina, evo recimo ja sam iz Valjeva, poznajem te iz vidjenja, zato sto sam ucila u ekonomskoj.. I nisam upucena da ti majka drzi butik bilo kakav (da je bolji, znala bih) ..svakako ne bih nista kupila od tebe, nadam se da ne bi ni ove devojke da te poznaju uzivo.. i samo ne znam kakva si ti manekenka.
2015 03 12
Haha, eto, lazi isplivavaju na povrsinu. [:kezitise]
2015 03 13
Nešto sam propustila... Ko je KrisrtinA?
2015 03 13
1 2 ... 7 8 9 10 11 12