Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Precenjeno... part 2

Mislim da je doslo vreme za novu temu precenjeno, preraspisale smo se na prvoj. izvolite ovde. bilo bi dobro da okacite link ka clanici i screenshot predmeta na kom se vidi prepumpana cena, linkovi cesto ne mogu da se otvore jer clanice obrisu predmet i postave ponovo, pa da biste zaista pomogle oko problema prepumpanih cena, radite ovako, molim Vas :)
2018 05 06
Ihhh, da sam belezila link svakog precenjenog predmeta na ciju cenu sam zijala i becila se, bilo bi dovoljno da se "zatrpa" tema. Uglavnom, u pitanju su trash "brendovi" nastali kao proizvod reciklaze, za kojima su zene lude iz razloga poznatih nam, ali ne bih da pisem eseje na temi. Recimo da se od Precenjeno ( part one ) malo toga promenilo u svakom smislu. Eto, ja izneh utiske, a ko hoce i pamti konkretne "slucajeve"- neka kaci linkove ;)
2018 05 06
umesto sto se otvara nova tema mozda bi bilo bolje da neko konacno napravi ovaj sajt da bude krsten. ima po jedan bag minimalno na svakoj funkcionalnosti
2018 05 28
Sestra mi uzela za 7 eura,a ovde 1900 dinara.Bezobrazluk.
2018 06 11
Sajt je preplavljen kpuacim kostimima sa Allija... clanicebih prodaju za po 2500,3000... stvarno ne znam ko im tonkupi
2018 06 11
> MikiKE: > Sajt je preplavljen kpuacim kostimima sa Allija... clanicebih prodaju za po 2500,3000... stvarno ne znam ko im tonkupi Preteruje se u mnogim stvarima ovde na sajtu nazalost.
2018 06 11
Cene majica i haljina na mk u 90% slucajeva prejake. Snizenja su u toku, isplativije je otici u tc. Pozdrav!
2018 06 22
Strašno ! A na profilu joj piše " ko traži zamenu dobija negativnu ocenu " ???! Pa hvala joj na upozorenju , ja sa takvom osobom ne bih ni želela da sarađujem :)
2018 11 01
> MajaR38: > Strašno ! A na profilu joj piše " ko traži zamenu dobija negativnu ocenu " ???! Pa hvala joj na upozorenju , ja sa takvom osobom ne bih ni želela da sarađujem :) Mislim da to nije po pravilima sajta.
2018 11 01
> MlleSanja: > > MajaR38: > > Strašno ! A na profilu joj piše " ko traži zamenu dobija negativnu ocenu " ???! Pa hvala joj na upozorenju , ja sa takvom osobom ne bih ni želela da sarađujem :) > Mislim da to nije po pravilima sajta. I nije , utisak se ostavlja samo nakon saradnje ali pojedine članice izgleda uopšte ne mare za to ............. bukvalno leče svoje frustracije na drugima ali dok sačekamo da admin reaguje ......... ode voz .
2018 11 01
FAKE parfemi kojih je pun sajt ,skoro svaki drugi koji otvorim , sve neki testeri , niche parfemi izviru od svud ....A nigde veze.. I to se prodaju PRECENJENO po cenama onoliko koliko pošteni članovi prodaju original malo korištene parfeme iz svojih ličnih kolekcija jer su prevaranti ukapirali da će s višom cenom ubediti kupce da imaju originale. A kad se uveliča slika , vidi se po staklu, boji tečnosti , slovima na bočici , lošem pakovanju , natpisu "not for sale".. bar članovi koji u kolekciji imaju takav parfem odmah vide razliku. Oni prodaju takvu robu i pišu ogromnim slovima "original". Problem je što mnogi članovi ne razlikuju te sitne detalje koji ukazuju da je parfem fake . Pa onda postanu kupci, sasvim uvereni da imaju original dalje to dekantuju .. Mene strah ovde da kupim parfem . :( Osim od ljudi koje poznajem dugi niz godina s PM. Posebno je strašno što svi znamo da je svesna distribucija kopiranih zaštićenih brendova krivično delo i podleže zakonom određenim novčanim i krivičnim kaznama . I još im nije to dovoljno već prodaju kopije po 4000, 7000, .. užas!!! A naivni i nedovoljno upućeni nasednu.. x-) Nekada su to radili po 1500 ali izgleda da je i FAKE poskupeo... o:) Da li da postavljamo linkove tih prodavaca ili mislite da je to sasvim ok i da svako ima pravo da prodaje šta hoće i po kojoj ceni hoće ubeđujući ljude da će kupiti original po "povoljnoj "ceni a po kvalitetu kopije?
2018 12 17
Ovaj sajt treba Admina pod svaku cenu
2018 12 18
> Maculi: > FAKE parfemi kojih je pun sajt ,skoro svaki drugi koji otvorim , sve neki testeri , niche parfemi izviru od svud ....A nigde veze.. > I to se prodaju PRECENJENO po cenama onoliko koliko pošteni članovi prodaju original malo korištene parfeme iz svojih ličnih kolekcija jer su prevaranti ukapirali da će s višom cenom ubediti kupce da imaju originale. > A kad se uveliča slika , vidi se po staklu, boji tečnosti , slovima na bočici , lošem pakovanju , natpisu "not for sale".. bar članovi koji u kolekciji imaju takav parfem odmah vide razliku. > Oni prodaju takvu robu i pišu ogromnim slovima "original". > Problem je što mnogi članovi ne razlikuju te sitne detalje koji ukazuju da je parfem fake . > Pa onda postanu kupci, sasvim uvereni da imaju original dalje to dekantuju .. > Mene strah ovde da kupim parfem . :( Osim od ljudi koje poznajem dugi niz godina s PM. > Posebno je strašno što svi znamo da je svesna distribucija kopiranih zaštićenih brendova krivično delo i podleže zakonom određenim novčanim i krivičnim kaznama . > I još im nije to dovoljno već prodaju kopije po 4000, 7000, .. užas!!! A naivni i nedovoljno upućeni nasednu.. x-) > Nekada su to radili po 1500 ali izgleda da je i FAKE poskupeo... o:) > Da li da postavljamo linkove tih prodavaca ili mislite da je to sasvim ok i da svako ima pravo da prodaje šta hoće i po kojoj ceni hoće ubeđujući ljude da će kupiti original po "povoljnoj "ceni a po kvalitetu kopije? Bravooooo
2019 01 09
"Samo prljave kako se i nose". Nemam komentar.
2019 01 11
Isplati se kupovati samo markirane i skuplje stvari, majice i to iznad 300 rsd nikako.
2019 01 16
1 2 3 4 5 ... 61