Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Precenjeno... part 2

Ja koliko znam, u nedozvoljenim artiklima se takodje navodi da svaki komad treba da bude kao pojedinacan oglas, a ne dva, tri i pet komada odece na jedan oglas. To i dalje obe imate na profilu. Ali sam vise mislila na ono sto je druga clanica obrisala, a vrv je i sama ukapirala da je nedozvoljeno cim je obrisala, a to je oglasavanje tih istih komada kao rasprodaje-jer jasno pise u nedozvoljenim artiklima da postoji poseban potforum za to.
2019 02 07
Daleko bilo da bih ja prijavila, nisam iz te price, niti bih bilo koga cinkarila. Samo kazem eto kao sto Vi ne primecujete nepravilnosti na svom profilu, znaci iz neinformisanosti objavite nesto tako, mozda i ova zena nije informisana, pa nije zasluzila bas ovoliki podsmeh. Da ne skrecemo i zatrpavamo temu onda, nije ovo bilo nista licno. Pozz :)
2019 02 07
> Monika993: > Daleko bilo da bih ja prijavila, nisam iz te price, niti bih bilo koga cinkarila. Samo kazem eto kao sto Vi ne primecujete nepravilnosti na svom profilu, znaci iz neinformisanosti objavite nesto tako, mozda i ova zena nije informisana, pa nije zasluzila bas ovoliki podsmeh. > Da ne skrecemo i zatrpavamo temu onda, nije ovo bilo nista licno. Pozz :) Mi samo komentarisemo ne napadamo nikog posebno. Jednostavno komentarisemo izmedju sebe na pravoj temi za to. Kao sto postoji tema Biseri mojih krpica, gde objavljujemo bisere i zanimljive predmete, iskljucivo zbog sale i dobrog druzenja izmedju clanova.... Nikog ne ogovaramo i ne podsmevamo se ,ja bar licno za sebe trvdim jer nisam takva osoba ne volim da ogovaram, kao ni da mene neko ogovara,osecala bih se neprijatno, a ako se neko nadje prozvanim, sta cu mu ja.. ja se izvinjavam nista licno...... Kao prvo mi se i takoreci ne poznajemo i ne mozemo da znamo kakav je neko iza nicka i avatara da bi sudili po ponasanju ovde i ostalom. :s Ja sam ovde prvenstveno zbog prodaje i kupovine, a posle zbog caskanja sa clanicama i druzenja..!! Svaki dan sam na forumu svaku temu ispratim, u ponekoj ucestvujem, ali pratim sta ko objavljuje ,da se tako izrazim... Ali "gospodja " ima 4 predmeta sa 4razlicite cene i 4 razlicita opisa,to ocigledno nije slucajnoa greska ima puno utisaka tako da vidim da je dugo ovde i da zna kako funkcionise sajt ....Ali da ne duzim, evo ja se licno izvinjavam gospodji sa kompletom od 100000din :') i zelim joj da ga proda po jednoj od ove 4 cene x-)
2019 02 07
Nov PS Fashion kaput Vidis da devojka prodaje vel.40, koja je trenutno rasprodata. takodje, kaput je sad na snizenju. Sto verovatno znaci da ga je kupila po originalnoj ceni->15.990,00 RSD
2019 02 10
Iskreno mene boli uvo za koliko ga je kupila.... I to znaci da je trebalo da ga prodaje za 14-15.000, sto bas 7500. A ne mora da znaci tj verovatno nije rasprodat u radnji....
2019 02 10
Stvar kad se iznese iz radnje vredi bar 20 procenata manje... A da ne pricam sto ne mozes ni da reklamiras zamenis za drugu boju ili broj
2019 02 10
Upravo videh u najpopularnijima bluzu Zara 6000 dinara. Jednom nosena. Pa ljudi moji, najnovija kolekcija, najlepsa bluza moguca, nije toliko u prodavnici. Ja ne znam ko to kupuje.
2019 02 11
> vodavoda: > Upravo videh u najpopularnijima bluzu Zara 6000 dinara. > Jednom nosena. > Pa ljudi moji, najnovija kolekcija, najlepsa bluza moguca, nije toliko u prodavnici. > Ja ne znam ko to kupuje. Mozda je greska, ne mogu da verujem.
2019 02 12
Ne verujem da je greska viđala sam slicne pojave ....
2019 02 12
Ahahaha strasnooo
2019 02 13
Aaaa
2019 02 14
Devojka je prodavala stvar kao u butiku ja je pitala da spusti za 1000 jer cu kupiti u radnji i slozila se.... Evo cekam stvar... Neke devojke zaista ne znaju cenu....
2019 02 19
Boze me sačuvaj. Ni za novu ne bih dala tolike pare, pa to je samo bluza. Bas me interesuje koliko li je koštala nova.
2019 02 24
Kao da je ukraden iz nekog KUD-a....
2019 02 24
Videla sam Dove set(lufa,kupka,sapun) cena ovde 750 din Cena u Maxiju- 259 din 😂
2019 02 25
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 61